استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی یکی از بهترین راه ها برای افزودن نور و رنگ به فضاست. یکی از فضاهایی که می تواند به خوبی از وجود یک گنبد استیندگلس بهره مند شود، سالن ورودی یا لابی است.

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

چرا در لابی از گنبد استیندگلس استفاده کنیم؟

سالن ورودی در فضای کاری و اداری یا در منازل، اولین جایی است که فرد وارد آن می شود. چیدمان و عناصر به کاررفته در این مکان می تواند در ذهنیت فرد و اولین تأثیری که از فضا می پذیرد، نقش مهمی داشته باشد. سالن ورودی، باید بتواند به وسیله چیدمان و طراحی مناسب در اولین برخورد، حس خوبی را در فرد تازه وارد ایجاد کند. بسیار مهم است که سالن ورودی، حس خوشامدگویی و راحتی را در فرد به وجود آورد. برای این منظور باید رنگ، نور و دکوراسیون فضای لابی در رستوران ها، هتل ها  و منازل به گونه ای تنظیم شود تا افراد هنگام عبور از این مکان حس خوشایندی را تجربه کنند.

تأثیرات روانی و ذهنی گنبد استیندگلس بر مهمانان در فضای لابی

گنبد استیندگلس نور طبیعی یا مصنوعی را وارد فضا می کند و به این وسیله باعث روشن تر شدن محیط می شود. روشنایی و وجود رنگ های مناسب، می تواند حس گرما و صمیمیت را در مهمان تازه وارد ایجاد کند. هنگامی که از طرح و نقشی چشم نواز با رنگ های مناسب در گنبد استیندگلس لابی ساختمان استفاده شود، این تأثیر دو چندان خواهد شد. گذر نور از میان نقوش شیشه های رنگی و تابش آن در فضای سالن ورودی، این مکان را به کانونی دوست داشتنی در ساختمان تبدیل می کند و زیبایی آن سبب حیرت و شگفتی مهمانان رستوران، هتل یا منزل شما خواهد شد.

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

ویژگی گنبدهای استیندگلس اجرا شده توسط شرکت کاژه:

  • گنبد استیندگلس لابی می تواند در محل قبلی نورگیر نصب شود تا از نور طبیعی روز استفاده کند؛ یا اینکه به منبع نور مصنوعی وصل شود تا در ساعات شب نیز بتوان از زیبایی و نوردهی آن بهره مند شد.
  • گنبدهای استیندگلس لابی، قابل نصب و اجرا در اندازه ها و ابعاد و طرح های مختلف هستند. شرکت کاژه از روش پیش ساخته در ساخت مصنوعات استیندگلس استفاده می کند؛ به این معنی که قطعات گنبد ها توسط هنرمندان باتجربه تیم کاژه در کارگاه ساخته شده و پس از حمل در محل مورد نظر به هم متصل شده و نصب می شوند. بنابراین از نظربزرگی ابعاد و شکل گنبد محدودیتی وجود ندارد.
  • مجموعه بزرگی از تصاویر و طرح های گنبدهای استیندگلس موجود است که برای هر نوع سلیقه، سبک معماری و نماهای متفاوت ساختمان، طرح مناسبی در آن وجود دارد. این مجموعه شامل تصاویری از نقوش، الگوهای هندسی، مناظر طبیعی و سایر طرح های متنوع است. امکان اجرای طرح مورد نظر شما بصورت دلخواه نیز وجود دارد.
استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

شرکت کاژه سازنده و طراح انواع گنبد استیندگلس

شرکت کاژه انتخابی عالی برای ساخت و طراحی گنبد استیندگلس لابی ساختمان شماست. هنرمندان پرتجربه و ماهر گروه کاژه تمامی تلاش خود را می کنند تا در محیطی حرفه ای کار اجرای گنبد استیندگلس ساختمان شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. شرکت کاژه از مواد و قطعات فاقد سرب در مصنوعات استیندگلس استفاده می کند که به محیط زیست آسیبی نمی رسانند. مجموعه ای از تصاویر نمونه کارهای شرکت کاژه نیز برای مشاهده شما در سایت موجود است. می توانید اوج زیبایی در طراحی و مهارت اجرایی گروه کاژه را در این تصاویر ملاحظه نمایید.

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

با ما تماس بگیرید

چنان که هر سوالی در مورد نحوه سفارش، طراحی و ساخت، برآورد هزینه ها و طرح ها و مدل های گنبد استیندگلس دارید، با شماره های درج شده در سایت شرکت کاژه تماس بگیرید.

مقالات مرتبط و مفید: 

ساخت گنبد استیند گلس

گنبد استیند گلس سفارشی

آیا روشی برای ساخت گنبد استیند گلس سبک وجود دارد؟

اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

نصب گنبد استیندگلس در آشپزخانه

کاربرد استیند گلس در اداره ها و محیط کاری

استفاده از گنبد شیشه ای استیندگلس در غذاخوری

گنبد شیشه ای استیند گلس برای دفتر کار