شیشه استین گلس چگونه ساخته میشود

شیشه های تزئینی استین گلس در کارگاه شیشه از قطعات شیشه های که قبلا طبق الگویی توسط هنرمند برش خورده به واسطه مفتول خاصی به نام لدکیم کنار هم روی نقشه منتاژ میگردد و به صورت یکپارچه در قطعات دلخواه تخت یا خم ایجاد میشود ، از ویژگی های مهم این شیشه انعطاف در طراحی هست یعنی تقریبا دست معمار و یا طراح را برای استفاده در موقعیت های مختلف باز میگذارد.

 

شیشه استین گلس انتخاب مناسب برای درب ورودی ( درب لابی )

همانطور که گفته شد برای ساخت شیشه درب ورودی منزل مسکونی انتخاب های زیادی وجود دارد که باید نسبت به طراحی ساختمان و متریال استفاده شده در ساختمان و درجه لوکسی ساختمان انتخاب نمود. که در آن بودجه در نظر گرفته شده هم خیلی مهم است. شیشه های استین گلس ارزان قیمت نیستند، هر چند که میتوان در ساخت آن شرایطی را در نظر گرفت که مقداری مقرون به صرفه تر باشند ولی این شیشه ها دست ساز و برای بخش های مهم و ارزشمند ساختمان ساخته میشوند. نقش مهمی در زیبایی و لاکچری نشان دادن یک سازه دارند، در مجموع میتوان گفت برای یک ساختمان مجلل یکی از گزینه های کم رقیب به حساب می آید.

شیشه درب ورودی ویلای شمال

شیشه استین گلس و کاربرد آن در معماری و دکوراسیون

شیشه های تزئینی نقش ویژه ای در معماری سنتی ما ایرانیان دارد و همینطور از محبوبیت خاصی نزد معماران و دکوراتورها برخوردار است. در این میان شیشه استین گلس با ویژگی های منحصر بفردش که قابلت استفاده در بخشهای مختلف ساختمان دارد را میتوان به عنوان یک پارتیشن شیشه ای و یا در ابتدای ساختمان به عنوان درب ورودی ( درب لابی ) و یا سقفی نورگیر در داخل ساختمان استفاده نمود.

 

سقف نورگیر شیشه ای استین گلس پیشنهادی مناسب برای بانک ها و هتل ها

شیشه های تزئینی استین گلس یک کار دکوراتیو و فاخر به حساب میآیند، این شیشه ها کاربرد های فراوانی در معماری و دکوراسیون دارند. شیشه استنین گلس را میتوان برای درب ورودی ( لابی )، بک لایت، سقف نورگیر، گنبد شیشه ای و … که در تمام این مواردی که ذکر شد شرکت کاژه پروژه های بسیاری را در سطح کشور و خارج از کشور اجرا نموده است. برخی از پروژه های اجرا شده برای بانک ها در بخش نورگیر در ابتدای صفحه ذکر گردید. کاژه پروژه های متعددی را هم برای هتل های فاخر اجرا نموده است مثل گنبد شیشه ای هتل دلفین چابهار و سقف نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ تهران.

نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ تهران – شیشه استین گلس

ساخت سقف پاسیو با شیشه های استین گلس

با توجه به امکان استفاده متنوع از شیشه های استین گلس یکی از علاقمندی های مردم اضافه نمودن پاسیو به مساحت داخلی منزل با حفظ نور و تهویه هوا میباشد. در اینجا یکی از پروژه های دکوراتیو اجرا شده توسط کاژه را به شما معرفی میکنیم که با طراحی ، زیبایی و سادگی خاصی سقفی هرمی شکل با شیشه های استین گلس برای پاسیو ایجاد نموده است. این سازه ضمن انتقال نور از شیشه های تزئینی دریچه ای بازشو با قابلیت باز وبست از پایین را ایجاد نموده برای تهویه هوا. شما میتوانید فیلم ساخت سقف پاسیو پروژه سهیل را در بخش فیلم های کاژه با دقت بیشتر ملاحظه فرمایید.

سقف پاسیو با شیشه استین گلس