لزوم وجود آینه در زندگی امروزی انکار ناپذیر است، هرکدام از ما روزی چندین مرتبه جلوی آینه می‌ایستیم و چهره خود را بررسی می‌کنیم. سرویس‌های بهداشتی، اتاق خواب، رختکن ورودی و غیره و غیره از مکان‌هایی در منازل ما هستند که حضور آینه در آن‌ها ضروری است. همین نیاز در مکان‌های دیگر نیز محسوس است؛ و اماکنی چون دفتر کار، مطب، آموزشگاه، بیمارستان، هتل و غیره و غیره را نمی‌توان بدون آینه متصور شد.
اما آیا حضور جام آینه به‌تنهایی کافی است؟ همین که آینه‌ای باشد و ما بتوانیم خود را در آن ببینیم، نیاز ما را برطرف می‌کند؟
به فلسفه ظرف و مظروف فکر کنیم. به‌عنوان مثال لیوان کریستالی آب را با یک کاسه معمولی آب کنار هم می‌گذاریم. شما به‌عنوان شخص تشنه برایتان تفاوت ندارد آب را از کدام ظرف بنوشید، ولی قطعاً لیوان کریستالی را برای نوشیدن انتخاب می‌کنید. درواقع ظرف به مظروف خود اعتبار و شخصیت می‌دهد.
در مورد وسیله‌ای چون آینه هم همین حکم صادق است. یک جام آینه همان تصویر را منعکس می‌کند که یک آینه‌ی ونیزی، هر دو آینه هستند اما این کجا و آن کجا. زیبایی دوستی در نهاد بشر گنجانده شده و به اندازه تعداد انسان‌های روی زمین سلیقه زیبایی شناسی وجود دارد.
گروه کاژه، متخصص امور مربوط به دکوراسیون داخلی با نگاهی به این فلسفه، وسیله کاربردی آینه را با هنرهای دیگر ترکیب کرده و به محصولاتی زیبا و منحصر به فرد دست پیدا کرده که آینه آنتیک مربعی یکی از این محصولات میباشد.
یکی از این محصولات آینه آنتیک مربعی است. این آینه که تلفیقی از هنر و صنعت است، اثر هنریِ هنرمندِ سازنده آن محسوب می‌شود. جام آینه در قابی فلزی طراحی شده قرار می‌گیرد و سپس با بهره‌گیری از هنر پتینه رنگ آمیزی می‌شود. پتینه هنر رنگ آمیزی و کهنه کردن هر شیء قابل رنگ کردن است. بدین ترتیب وسیله کاربردی آینه تبدیل به اثری هنری می‌شود که وجهه کاربردی خود را حفظ کرده است؛ اما هنوز وجود خلاقیت در استفاده این محصول به پایان نرسیده است.
با توجه به ابعاد مربعی شکل این محصول، نوع و زاویه قرار گرفتن دو یا چند عدد از این محصول در کنار هم خود می‌تواند اثری جدید را به وجود بیاورد. درواقع شما می‌توانید نسبت به فضای مورد نظر خود و شکل آن تعدادی از این محصول را خریداری کنید و با ذوق خود اثری تازه را روی دیوار خلق کنید.
گروه هنری کاژه آمادگی دارد تا علاوه بر مشاوره برای طراحی داخلی شما، سفارش‌های ویژه شما را نیز برحسب رنگ، نقش و مدل درخواستی تان تهیه و در محل مورد نظرتان نصب کند.