آینه ترکیب بندی ; یک آینه سفارشی و آنتیک

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه ترکیب بندی یک آینه سفارشی و آنتیک

آینه ترکیب بندی یک آینه سفارشی با طراحی مدرن است این شکل جورچین آینه به ندرت مورد استفاده قرار گرفته است و استفاده از این دکور خاص به مقداری شهامت در دکوراسیون نیاز دارد، این نوع آینه ها سفارشی میباشند و این شرکت توانایی ساخت آن را در ابعاد مختلف نیز دارد، امروزه دکوراتور ها ترجیح میدهند بجای محصولات تکراری و روتین بازار از محصولاتی متناسب با محیط و هنرمندانه تر استفاده کنند که در این امر کاژه با محصولات دکوراتیو و خلاقانه خود در خدمت شما خواهد بود.

کاربرد آینه در معماری داخلی معاصر، علاوه بر تأسی طراحان از حضور قدرتمند آینه در معماری کهن ایران، مزایای بسیار دیگری هم دارد. حضور آینه دکوراتیو در معماری داخلی منازل و یا دفاتر موجب ایجاد حس وسعت در فضا می‌شود. علاوه بر این تکنیک‌های جدید در امر ساخت آینه و یا هنر آینه‌کاری این فرصت را به طراح داخلی می‌دهد تا خلاقیت خود را از بند آکسسوار روزمره رها کند و به عرصه جدیدی فکر کند. آینه می‌تواند انرژی، نور بیشتر و حسی دل‌باز و دعوت‌کننده را به خانه بیاورد. از خواص آینه این است که قادر است به عنوان یک کاتالیزور عمل کند؛ فضاهای کوچک را بزرگ تر، اتاق کم نور را پر نورتر و یک دکور معمولی را جذاب تر از آنچه که هست نشان دهد. آینه‌کاری به لوکس بودن فضا کمک شایانی می‌کند. بسیاری از معماران و طراحان داخلی پیشین ایران این حقیقت را دریافته بودند و از آن برای تزئین کاخ‌ها و منازل اشرافی بهره می‌جستند.

ساخت آینه های سفارشی و دکوراتیو

گروه هنری کاژه با این تفکر توانسته به خلاقیت‌های جدیدی در امر هنر آینه‌کاری مدرن دست پیدا کند و در این خصوص محصولات متنوعی را ارائه دهد. یکی از این محصولات «آینه ترکیب‌بندی» است. این محصول نوعی آینه‌کاری مرکب از آینه‌های رنگی و پتینه است که به‌صورت کاملاً انتزاعی طراحی و اجرا می‌شود. پتینه هنر کهنه کردن و یا به عبارتی رنگ و لعاب دادن به اشیا، اجسام و سطوح و هر چیز رنگ‌پذیر است. ترکیب کردن این هنر با آینه‌کاری باعث به وجود آمدن محصولاتی زیبا و مدرن می‌شود.
برای استفاده این محصولات در فضای داخلی، ابتدا محل موردنظر مشتری بازدید و اندازه‌گیری می‌شود. سپس بر اساس داده‌های به دست آمده باز طراحی انجام شده و سپس بر اساس تنالیته رنگی حاکم بر فضا، رنگ‌های موردنظر برای آینه‌ها انتخاب می‌شود. برای برش آینه‌های این محصول از خطوط صاف و متقاطع استفاده می‌شود که باعث به وجود آمدن قاب‌های متعدد چهارضلعی در ابعاد مختلف شود. درنهایت آینه‌های برش داده شده به محل موردنظر منتقل شده و پس از زیرسازی در مکان موردنظر مونتاژ می‌شود.
بهترین فضای استفاده از این محصول در سرویس‌های بهداشتی و ورودی‌های داخلی منازل (رختکن ورودی) یا فضاهای عمدتاً کوچک است. این محصول با قرار گرفتن در این‌گونه فضاهای کوچک، علاوه بر ایجاد زیبایی، به القا کردن وسعت فضا کمک شایانی می‌کند. علاوه بر این خاصیت بازتابندگی آینه باعث بهینه شدن شرایط نوری محیط شده و حس بهتری را القا می‌کند.
گروه هنری کاژه آمادگی دارد علاوه بر طراحی و نصب این محصول، نسبت به تهیه و نصب این محصولات با طراحی و نقشه سفارشی مشتری نیز اقدام کند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته