آینه دکوراتیو جورچین (مربع – مستطیل)

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه دکوراتیو جورچین (مربع - مستطیل)

آینه دکوراتیو یکی از بهترین گزینه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی می باشد. فرقی نمی کند که می خواهید دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید، یا شرکت و … را! به هر حال استفاده از یک وسیله با قیمت مناسب و زیبایی منحصر به فرد، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

آینه جورچین یکی از انواع آینه های دکوراتیو است که در شکل ها و طرح های مختلفی به تولید می رسد. آینه جورچین مربع و مستطیل یکی از زیباترین نوع آینه های دکوراتیوی است که می تواند با طرح خاص برای منزل و یا شرکت مورد استفاده قرار گیرد.

آینه دکوراتیو جورچین مربع و مستطیل، طرحی خاص و منظم

آینه دکوراتیو جورچین یکی از بهترین آینه هایی است که می تواند برای ایجاد طرحی خاص و منظم در خانه مورد استفاده قرار گیرد. این نوع آینه ها در اشکال متنوع به تولید می رسند. ولی یکی از زیباترین آن ها، آینه های جورچین خاص و منظم مستطیل و مربع می باشند.

افرادی که به نظم آینه ها توجه بیشتری دارند، می توانند این نوع آینه را برای تغییر دکوراسیون منزل خودشان انتخاب کنند. آینه های دکوراتیو جورچین که به صورت مربع و مستطیل تولید می شوند، دارای اندازه های مختلفی می باشند و به همین خاطر، برای بازسازی ساختمان و یا طراحی دکوراسیون داخلی منازل و شرکت ها بسیار مناسب هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با آینه های دکوراتیو

آینه های دکوراتیو مستطیل و مربع، بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی منازل می باشند. این آینه ها می توانند با اندازه های مختلف در مکان های مختلفی از منزل مورد استفاده قرار گیرند. به طور مثال، می توان نزدیک به در ورودی ساختمان و لابی اقدام به کار گذاشتن آینه جورچین مستطیل مربع کرد.

همچنین، می توان برای داخل منزل هم از این نوع آینه استفاده کرد. به هر حال طراحی دکوراسیون داخلی منزل با آینه دکوراتیو جورچین مستطیل مربع هم کم هزینه است هم بسیار منحصر به فرد می باشد. در صورتی که به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی منزل و یا بازسازی ساختمان با هزینه کم می باشید، می توانید با متخصصین گروه کاژه مشورت کنید و بهترین ایده ها را برای دکوراسیون داخلی منزل با کمترین قیمت از آن ها بگیرید.

قیمت آینه جورچین مستطیل و مربع

قیمت آینه جورچین مستطیل و مربع

قیمت آینه جورچین مستطیل و مربع یکی از معیارهای افراد برای انتخاب این نوع آینه است. به طور کلی، می توان با بودجه بسیار مناسب اقدام به استفاده از آینه های جورچین مستطیل و مربع کرد. مخصوصا اگر بخواهید بخش کوچکی از منزل یا هر جای دیگر را برای استفاده از این آینه انتخاب کنید.

ولی در نهایت باید به شما بگوییم که قیمت آینه جورچین مستطیل و مربع به عوامل مختلفی بستگی دارد و به راحتی نمی توان برای این نوع آینه ها قیمت تعیین کرد.

• میزان برش آینه ها

اگرچه بسیاری از شرکت ها، قیمت آینه دکوراتیو جورچین را بر اساس میزان برش آینه ها تعیین نمی کنند. ولی به هر حال ممکن است میزان برش و کار شدگی بر روی آینه، بر روی قیمت نهایی آن تاثیر بگذارد.

• مساحت آینه

اینکه می خواهید آینه دکوراتیو را در چه جایی قرار دهید و در عین حال می خواهید مساحت آینه چقدر باشد، در قیمت نهایی آن اثر می گذارد.

• جنس و کیفیت آینه

بدیهی است که هر چقدر جنس و کیفیت آینه بهتر باشد، قیمت نهایی آینه دکوراتیو نیز افزایش پیدا می کند. اگر یک آینه دکوراتیو را با قیمت کم پیدا کردید، به کیفیت آینه و جنس آن شک کنید!

آینه های با فاصله را انتخاب کنم یا بدون فاصله؟!

آینه های جورچین مستطیل و مربع به دو صورت پیاده سازی می شوند. در اولین روش، این آینه ها و مستطیل ها و مربع ها به صورت نزدیک به هم و کنار هم قرار می گیرند. دومین روش هم این است که آینه ها و مستطیل ها با فاصله بیشتر از هم قرار گیرند و مساحت بیشتری را اشغال کنند.

اگر فضای بیشتری برای جایگذاری آینه دارید، می توانید مستطیل ها و مربع ها را با فاصله بیشتر در کنار هم قرار دهی. ولی اگر فضای شما محدود است، بهتر است از آینه جورچین با مستطیل ها و مربع های نزدیک به هم استفاده کنید. در نهایت سلیقه شما برای انتخاب این دو نوع آینه شرط اصلی است.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته