آینه دکوراتیو مدرن

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه دکوراتیو مدرن

داشتن آینه در هر خانه ای لازم و ضروری است. شاید قبلا استفاده از آینه های قدی برای خانه ها شیک و خاص بود. ولی امروزه آینه های دکوراتیو با طرح های مدرن و خاصی تولید می شوند که می توانند باعث تغییر دکوراسیون داخلی منازل، شرکت ها، مراکز تجاری و … شوند. یک آینه دکوراتیو مدرن می تواند دکوراسیون داخلی را شیک تر و زیباتر کند.

به همین خاطر، بسیاری از افراد در هنگام بازسازی ساختمان اقدام به استفاده از آینه دکوراتیو مدرن می کنند. در ادامه قصد داریم شما را بیشتر با آینه های دکوراتیو مدرن آشنا کنیم.

آینه دکوراتیو مدرن چه نوع آینه ای است؟!

زمانی که بحث مدرن می شود، افراد به فکر چیزهای جدید و به مد روز می افتند. آینه دکوراتیو مدرن به آینه های گفته می شود که زیبایی منحصر به فردی دارند و تقریبا چند سالی است که پا به عرصه دکوراسیون گذاشته اند. آینه های دکوراتیو مدرن در شکل ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند و نمی توان آن ها را به طور کامل تشریح کرد.

ولی همین قدر که بدانید این نوع آینه به تازگی وارد صنعت دکوراسیون داخلی و همچنین، طراحی داخلی شده اند، برای شما کافیست. معمولا این نوع آینه ها در اشکال هندسی مختلف به تولید می رسند و می توانند بر روی دیوارهای منازل، مراکز تجاری، شرکت ها، لابی خانه ها و … مورد استفاده قرار گیرند.

انواع آینه های دکوراتیو مدرن را بشناسید …

انواع آینه های دکوراتیو مدرن

آینه های دکوراتیو مدرن در طرح ها و شکل های مختلفی به تولید می رسند که از جمله این انواع می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1. آینه های جورچینی

از جمله آینه های دکوراتیوی می باشند که می توانند برای منازل مورد استفاده قرار گیرند. آینه دکوراتیو جورچینی در طرح ها و شکل های مختلفی به تولید می رسد و همین موضوع دست شما را برای خرید این نوع آینه باز گذاشته است. آینه دکوراتیو جورچینی لوزی، مستطیل، مربع و … از جمله آینه های جورچینی محسوب می شوند.

2. آینه های تولید شده به صورت تکی، ولی مدرن و جدید

یکی از انواع آینه های موجود در بازار بوده که به صورت تکی هم به تولید می رسد. آینه های تکی دکوراتیو معمولا به صورت گرد و یا شکل های خاص می باشند. در برخی از مواقع، دور این آینه ها دارای طرح خاصی می باشند و زیبایی منحصر به فردی را به دنبال دارند.

3. آینه های نامنظم با ابعاد مختلف

خرید آینه دکوراتیو نامنظم جورچینی یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که علاقه مند به آینه های خاص می باشند. این نوع آینه ها با طرح گل، اشکال هندسی و … به تولید می رسند و می توانند زیبایی منحصر به فردی را برای دکوراسیون داخلی ایجاد کنند.

آینه دکوراتیو بیشتر برای چه مکان هایی استفاده می شود؟

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که آینه دکوراتیو بیشتر برای چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع آینه، قابل مصرف برای تغییر دکوراسیون در هر مکانی است. زیرا این نوع آینه تنوع بسیار زیادی دارد و همین موضوع ایجاب می کند که افراد برای خرید این نوع آینه دقت بیشتری داشته باشند.

معمولا آینه های دکوراتیو را برای مراکز تجاری، شرکت و منازل مورد استفاده قرار می دهند. برای زیباسازی لابی ساختمان ها، از این نوع آینه ها استفاده می شود. همچنین، می توان از آینه جورچین دکوراتیو برای تغییر دکوراسیون داخلی منازل استفاده کرد.

قیمت آینه دکوراتیو و آینه جورچینی

شاید برای شما این سوال مطرح شود که قیمت آینه دکوراتیو و آینه جورچینی چقدر است؟ به هر حال قیمت این نوع آینه ها بستگی به شکل و سایز آن ها دارد. شرکت کاژه با ارائه بهترین قیمت ها برای آینه های دکوراتیو، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با قیمت مناسب، دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید.

قیمت آینه دکوراتیو ارائه شده در شرکت کاژه بسیار مناسب بوده و همین موضوع می تواند شما را برای استفاده از این آینه ها ترغیب کند. لازم به توضیح است که این نوع آینه ها، با شکل ها، رنگ ها و سایزهای مختلفی به تولید می رسند و می توانند بسته به کیفیتی که دارند، قیمت متفاوتی نیز داشته باشند. بنابراین، برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو، باید در رابطه با ابعاد و طرح و رنگ مورد نظر خود، اطلاعات کافی داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته