آینه دکوراتیو مناسب فضاهای تجاری

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه دکوراتیو مناسب فضاهای تجاری

فضاهای تجاری برای اینکه زیبا باشند و بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند، باید با روش های اصولی طراحی داخلی شوند. دکوراسیون داخلی این فضاها بسیار اهمیت دارد. ولی نیازی به صرف هزینه بسیار زیاد برای بازسازی ساختمان و این فضاها نیست. می توان با خرید و سفارش آینه دکوراتیو برای فضاهای تجاری در گروه کاژه، بهترین دکوراسیون داخلی را برای فضاهای تجاری طراحی نمود.

آینه های دکوراتیو می توانند گزینه خوبی برای زیبا کردن فضاهای تجاری باشند. ولی هر نوع آینه دکوراتیوی مناسب این فضاها نیست. در ادامه این مقاله قصد داریم آینه دکوراتیو مناسب فضاهای تجاری را به شما معرفی کنیم.

آینه دکوراتیو مناسب فضاهای تجاری

آینه های دکوراتیو در انواع مختلفی به تولید می رسند و هر کدام دارای طرح ها و شکل های متنوعی می باشند. خرید آینه دکوراتیو برای فضاهای تجاری همیشه سخت بوده است. زیرا این نوع آینه ها هم باید زیبایی خاصی داشته باشند و هم نیاز است که آن ها رسمی و مناسب فضاهای تجاری باشند.

قیمت آینه‌ دکوراتیو نیز برای پیاده سازی در فضاهای تجاری مهم است. زیرا معمولا سایز این آینه ها بزرگ است و میزان آینه بیشتری برای آن ها قابل استفاده می باشد. در هر صورت، شما می توانید آینه های پیشنهادی زیر را برای فضاهای تجاری سفارش دهید. این آینه ها هم زیبایی منحصر به فردی دارند و هم مناسب این فضاها می باشند.

آینه دکوراتیو جورچینی لوزی برای فضاهای تجاری

آینه های جورچینی بهترین گزینه ها برای فضاهای تجاری می باشند. زیرا هم مدرن و خاص هستند و هم زیبایی منحصر به فردی دارند. آینه جورچینی لوزی می تواند برای فضاهای تجاری بهترین گزینه باشد. زیرا هم دارای زیبایی و نظم خاصی است و هم کمی رسمی تر از آینه های جورچینی طرح گل و … می باشد.

اگر به دنبال پیاده سازی یک آینه با طرح خاص می باشید، می توانید آینه های لوزی را انتخاب کنید. این نوع آینه ها هم برای مکان های کوچک قابل استفاده می باشند و هم برای مکان های بزرگ! اندازه لوزی آینه دکوراتیو جورچینی نیز می تواند بسته به سایز آینه مورد نظر شما متفاوت انتخاب شود.

آینه های جورچینی مستطیل و مربع برای مراکز تجاری

آینه جورچینی مستطیل و مربع گزینه های خوبی برای مراکز تجاری می باشند. این نوع آینه ها جزء آینه های دکوراتیو خاص هستند که در سایزها و شکل های مختلف تولید می شوند. آینه دکوراتیو جورچینی مربع و مستطیل می توانند برای شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها و … مورد استفاده قرار گیرند.

موضوع حائز اهمیتی که باید برای خرید این نوع آینه ها به آن توجه داشته باشید، سایز آینه می باشد. بهتر است که سایز آینه را متناسب با سایز مکان مورد نظر خود سفارش دهید و همچنین به اندازه تک تک مربع ها و مستطیل ها توجه داشته باشید.

آینه های جورچینی مستطیل و مربع برای مراکز تجاری

رنگ آینه دکوراتیو مناسب برای مراکز تجاری و شرکت ها

بسیاری از افراد در هنگام سفارش دادن آینه برای مراکز تجاری و شرکت ها، با این سوال مواجه می شوند که رنگ مورد نظر شما کدام است؟ برنزی یا سفید؟! آینه های دکوراتیو جدیدا با دو رنگ سفید و برنزی به تولید می رسند. البته رنگ برنزی چند سالی است که وارد کشور ایران شده است و قبلا همه آینه ها به رنگ معمولی و سفید بودند.

اینکه رنگ برنزی برای مراکز تجاری مناسب است یا رنگ سفید، بستگی به سلیقه و دکوراسیون داخلی شرکت و مکان مورد نظر شما دارد.

معمولا به دلیل اینکه دکوراسیون داخلی مطابق با مد روز باشد، رنگ آینه ها به صورت برنزی انتخاب می شوند. ولی این نوع آینه ها مناسب فروشگاه های لباس نیستند. زیرا رنگ و شکل افراد را متفاوت تر نشان می دهند. پس اگر قصد خرید آینه دکوراتیو برای فروشگاه های لباس و … دارید، بهتر است به فکر خرید آینه های قدیمی و ساده باشید. ولی آینه های برنزی می توانند گزینه خوبی برای شرکت ها، مراکز تجاری مختلف دیگر و … باشند.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم خصوصیات آینه دکوراتیو مناسب فضاهای تجاری را به شما معرفی کنیم. این نوع آینه ها می توانند بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی شرکت ها، فروشگاه های تجاری، مراکز تجاری و … باشند. البته می بایست در هنگام سفارش دادن این آینه ها، به سایز آن ها، طرح آن ها، رنگ آن ها و کیفیت آن ها توجه داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته