آینه دکوراتیو چیست؟ و انواع آن

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه دکوراتیو چیست؟ و انواع آن

همیشه یکی از دغدغه های افراد برای داشتن دکوراسیون داخلی زیبا، استفاده از روش های مناسب برای بازسازی ساختمان بوده است. کاژه با ارائه بهترین خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی، به شما بهترین طراحی داخلی را پیشنهاد می کند. استفاده از آینه دکوراتیو یکی از بهترین و در عین حال مناسب ترین روشی است که با کمک آن می توانید دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید.

آینه دکوراتیو در انواع مختلفی تولید می شود و این به معنی است ک دستتان برای خرید این آینه ها باز است. در ادامه مقاله قصد داریم بیشتر شما را با این نوع آینه و انواع آن آشنا کنیم.

آینه دکوراتیو چیست؟

آینه‌ دکوراتیو یکی از انواع آینه های موجود در بازار است که با طرح خاص و زیبا به تولید می رسد. این در حالی است که بسیاری از آینه های قدیمی به صورت ساده و یا فقط با یک شکل به تولید می رسیدند.

ولی آینه های دکوراتیو در کنار اینکه آینه هستند، می توانند در طراحی دکوراسیون داخلی هم موثر باشند. آینه های دکوراتیو در گذشته با دست و با برش دست به تولید می رسیدند. ولی امروزه دستگاه های مختلفی وجود دارند که می توانند این نوع آینه ها را به بهترین شکل ممکن تولید کنند و باعث ایجاد زیبایی منحصر به فرد در خانه ها و مکان های مختلف شوند.

آینه دکوراتیو چیست؟

بررسی تاثیر استفاده از این نوع آینه در دکوراسیون داخلی

همیشه طراحی داخلی خانه، سخت بوده است. مخصوصا برای زمانی که یک خانه کوچک است و برای طراحی داخلی آن، محدودیت های زیادی وجود دارد. آینه دکوراتیو با نصب بر روی دیوار، نه جای زیادی را اشغال می کند و نه قیمت بالایی دارد. به همین خاطر، استفاده از آینه‌های دکوراتیو برای تغییر دکوراسیون خانه بسیار مطلوب است و طرفداران خاص خودش را دارد.

این آینه می تواند یک مکان را دگرگون کند و باعث روحیه دادن به فضا شود. به خصوص اگر فضای منزل شما کوچک باشد و نتوانید از روش های دیگری برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل خودتان استفاده کنید. این نوع آینه می تواند با طرح های مختلف و خاص، باعث زیبایی منزل، شرکت و … شود.

انواع آینه های دکوراتیو

این آینه‌ها در انواع مختلفی به تولید می رسد. با توجه به اینکه این آینه ها می توانند به شکل ها و به صورت های مختلف برش بخورند، زیبایی منحصر به فردی دارند و در انواع طرح ها و شکل های مختلفی به تولید می رسند. از جمله انواع آینه دکوراتیو می توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع آینه دکوراتیو

• آینه‌های دکوراتیو تکی

یکی از انواع آینه‌های دکوراتیو، آینه های تکی می باشند. این نوع آینه ها در شکل های هندسی مختلفی به تولید می رسند و می توانند زیبایی منحصر به فردی داشته باشند. آینه های دکوراتیو تکی یا به صورت دایره، یا به صورت مربع و … می باشند. معمولا این آینه ها دارای حاشیه مناسبی می باشند و گاهی برخی از آن ها دارای پایه نیز می باشند.

• آینه جورچین

یکی از مدرن ترین انواع آینه دکوراتیو، آینه جورچین می باشد. همانطور که از نام این نوع آینه مشخص است، این نوع آینه به صورت جورچین به تولید رسیده است. در واقع، تکه های آینه به صورت اندازه های کوچک بریده می شوند و در نهایت کنار هم قرار می گیرند. زیبایی منحصر به فرد هر تکه از آینه، باعث ایجاد زیبایی منحصر به فردی در دکوراسیون داخلی شما می گردد.

آینه های دکوراتیو جورچین در انواع مختلفی وجود دارند. معمولا این نوع آینه ها به صورت لوزی، مستطیل، مربع و … به تولید می رسند. تکه های کنار هم قرار گرفته آینه ها، باعث ایجاد زیبایی منحصر به فردی می شود.

• با اشکال نامنظم

آینه دکوراتیو یکی از انواع آینه های موجود در بازار هستند که برخی از آن ها با اشکال نامنظم به تولید می رسند. در واقع، این نوع آینه ها مانند آینه های جورچین دارای تکه های مختلف آینه در کنار هم می باشند. ولی اشکال هندسی آن ها نامنظم و یا کوچک و بزرگ است.

آینه‌های دکوراتیو با اشکال نامنظم بیشتر برای افرادی که علاقه ای به نظم و کنار هم قرار دادن اشکال هندسی یک اندازه ندارند، مناسب تر می باشند. این نوع آینه ها هم زیبایی خاص خودشان را دارند و جزء خاص ترین آینه های دکوراتیو به شمار می روند.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response