آینه های دکوراتیو کلاسیک در طراحی خانه های سنتی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه های دکوراتیو در طراحی خانه های سنتی و کلاسیک

آینه های دکوراتیو کلاسیک نمونه ای خاص و پرکاربرد از وسایل تزیینی و کاربردی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل با سبک های مختلف می باشند که برای تزیین دیوار قسمتی از اتاق نشیمن، راهرو، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و اتاق خواب های کم نور و کوچک می توانند مورد استفاده قرار بگیرد.

آینه های دکوراتیو کلاسیک برگرفته از طرح های سنتی قابل استفاده درمنازلی هستند که طرح غالب چیدمان آنها سنتی می باشد.

تنوع مناسب برای آینه های دکوراتیو با فریم هی گوناگون و انواع رنگی با طرح های قدیمی از نمونه های خاص این وسیله دکوراتیو است که در عین سادگی زیبایی بی حدی را در منزل به وجود می آورند.

 آینه های دکوراتیو کلاسیک در طراحی خانه های سنتی

آینه های دکوراتیو در خانه کلاسیک

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کلاسیک که دارای اتاق نشیمن کوچک می باشد استفاده از زیباترین مدل آینه دکوراتیو می تواند فضای اتاق پذیرایی را بزرگ تر جلوه دهد.

نصب آینه های دکوراتیو در خانه های کلاسیک به عنوان قسمتی از دیوار به راحتی امکان پذیر بوده و در هر نقطه ای قابل نصب می باشند

انواع آینه های دکوراتیو برای استفاده در قسمتی از سقف نیز به عنوان یک عنصر زینتی کاربرد خاص خود را دارد.

 آینه های دکوراتیو کلاسیک در طراحی خانه های سنتی

تاثیر آینه های دکوراتیو  و کلاسیک در تزیین مناسب فضا

بیشترین تاثیرگذاری آینه های دکوراتیو در طراحی خانه های کلاسیک استفاده از آن در قسمت شومینه اتاق پذیرایی می باشد.

در بسیاری از خانه های کلاسیک که شومینه به عنوان نقطه کانونی در دیزاین خانه به شمار می رود استفاده از نوع مناسب آینه دکوراتیو کلاسیک فریم دار به عنوان سطح انعکاس دهنده برای دکوراسیون خانه و دلباز شدن فضا تاثیر بسزایی دارد.

از دیگر مکان های مناسب برای استفاده از آینه کوراتیو در طراحی راهروی ورودی خانه های کلاسیک که به صورت طولانی و تاریک طراحی شده است می باشد. به کارگیری آینه دکوراتیو زیبا در این قسمت محیط را پرنورتر جلوه می دهد و باعث می شود که توجهات از راهروی طولانی به سمت خود جلب شود.

الهام بخشی مناسب برگرفته از عناصر طبیعت و فضای کلاسیک در طراحی آینه های دکوراتیو می تواند در ایجاد فضایی سنتی نقش داشته باشد.

ابعاد مختلف از آینه های دکوراتیو سنتی با شکل های هندسی متفاوت با هر سلیقه ای سازگار بوده و قابلیت نصب در خانه های سنتی را دارد.

آینه ها دکوراتیو سنتی بر روی ستون ها و همین طور قابلیت نصب جهت تزیین قسمت های مختلف را دارند. مجموعه کاژه ارائه دهنده انواع شیک و منایب از آینه های دکوراتیو سنتی در طرح های دلخواه مشتریان می باشد.

 آینه های دکوراتیو کلاسیک در طراحی خانه های سنتی

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته