اتاقک های شیشه ای و طرح‌های جدید اتاق انتظار شیشه ای

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

اتاق های شیشه ای و طرح های جدید اتاق شیشه ای

اتاق انتظار شیشه ای

اتاق  انتظار شیشه ای یکی از پارامترهای دکوراسیون داخلی در دنیای مدرن امروز به شمار می آید. تا کنون پیرامون ایده پردازی های مدرن به منظور رسیدن به یک دکوراسیون متفاوت در منزل شما بسیار به بحث نشسته ایم. امروز زمان آن رسیده است که قدری پیرامون ایده پردازی های متفاوت دکوراسیون داخلی محل کار نکاتی را ارائه دهیم. برای رسیدن به یک ایده پردازی شیک و لوکس ما به شما اتاق های شیشه ای را پیشنهاد می دهیم. این سبک از ایده پردازی شما را به چیدمان های کشورهای اروپایی بسیار نزدیک می کند و سبب متفاوت تر شدن محیط کار شما به نسبت سایر رقبا می شود. با ما همراه باشید تا نمونه های از اتاقک های شیشه ای را به شما معرفی کنیم.

اتاقک های شیشه ای برای محل کار

استفاده از اتاق شیشه ای در محل کار یا دفتر شما سبب می شود شما یک ایده پردازی خاص را از آن خود کنید . از سوی دیگر مزایای بسیاری در این راستا از آن شما می شود. به عنوان مثال می توانیم به حذف محدودیت های بین ارباب رجوع و کارکنان اشاره ای داشته باشیم. با استفاده از این سبک طراحی به راحتی می توانید ارباب رجوع را در فرآیند کاری حضور دهید و اطمینان خاطر آن ها را از روند کاری به دست آورید. اتاق های شیشه ای به راحتی به کاربر این امکان را می دهد که به فضای بیرون مشرف باشد و از آمد و شدها و فعالیت های که در حوزه کاری شما صورت می گیرد مطلع شود. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید یک ایده پردازی بسیار لوکس برای اتاق انتظار در نظر گرفته شده است. این پارتیشن شیشه ای که شبیه به یک اتاقک مد نظر قرار داده شده است تنها از دو جهت با شیشه پوشش داده شده است. این اتاقک یک اتاق ترکیبی از شیشه و سنگ است. دو قسمت برای طراحی بهتر با کاشی های سرامیکی و دو قسمت دیگر با شیشه های سکوریت دیزاین شده است. شما برای فضای داخلی این اتاقک ها می توانید از میز و صندلی های لوکس برای پذیرایی ارباب رجوع خود استفاده کنید.

 

 

 

اتاقک های شیشه ای در شرکت

همان طور که در تصویر قبلی مشاهده کردید نیازی نیست که تمام اتاقک با شیشه  ساخته و طراحی شود شما می توانید از این ایده پردازی برای طراحی های متفاوت بهره بگیرید.  در گذشته همیشه بین کارمند خانم و آقا تفاوت های وجود داشت. از همین رو فضاهای بسته تر برای کارکنان خانم در نظر گرفته می شد. این روزها با پیشرفت در تمام مراحل کاری با حذف دیوارهای اضافه و محدودیت های پیش رو می توانیم بگوییم ایده پردازی اتاقک های شیشه ای برای شرکت های بزرگ تجاری امری بسیار مهم جلوه کرده است. حذف تفاوت ها و بالا رفتن راندمان کاری یکی از پارامترهای اصلی به جهت ارتقا فرآیند کاری است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید از یک سو اتاق شیشه های مشرف به پنجره بیرونی است و از سوی دیگر به دیوار منتهی شده است. در این ایده پردازی تنها از دو ضلع شیشه برای اتاقک های چهار دیواری استفاده شده است.

اتاق های شیشه ای و طرح های جدید اتاق شیشه ای
اتاق های شیشه ای و طرح های جدید اتاق شیشه ای

 

اتاقک شیشه ای برای نشست های کاری

می توانید بخشی از محیط کاری خود را به منظور نشست های کاری خود با  اتاقک های شیشه ای طراحی و ایده پردازی کنید. این موضوع در امر بازسازی ساختمان و معماری مجدد فضای داخلی میتواند بسیار کارگشا باشد. برای این مهم فضای مد نظر خود را انتخاب کنید. اگر تمایل داشته باشید می توانید در مرکز شرکت با چهار شیشه ای یک اتاقک شیشه ای طراحی کرد. یا اینکه همانند تصویر ارائه شده تنها با استفاده از سه شیشه سکوریت یک اتاقک خاص طراحی کرد. بسته به فضا و محیطی که مد نظر دارید می توانید تعداد شیشه ها را برای ساخت اتاق های شیشه ای کم و زیاد مدنظر قرار دهید. این اتاق ها درست شبیه به اتاق های دیگر قابلیت دیزاین دارند و می توانید با لوستر های کلاسیک و میز و صندلی های اداری فضای مربوط به محیط کار خود را به شکلی لوکس دیزاین کنید.

 

اتاقک شیشه ای برای نشست های کاری
اتاقک شیشه ای برای نشست های کاری

 

اتاق شیشه ای در دنیای مدرن

در دنیای مدرن امروز نیاز است که به دکوراسیون داخلی محیط کار بسیار بیشتر از گذشته توجه شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید برای ایده پردازی  با رنگ های خنثی بهترین ایتم شیشه است که هیچ تناژ رنگی به محیط اضافه نمی کند و تنها سبب متفاوت تر شدن دیزاین داخلی می شود. می توانید در سالن های انتظار خود از اتاق های  شیشه ای به صورت تکی استفاده کنید تا نوع دیزاین شما متفاوت تر از دیگران جلوه دهد. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در یک سالن بزرگ از یک اتاقک شیشه ای برای جلوه دادن بیشتر به فضا بهره گرفته شده است.

 

 اتاقک های شیشه ای

اتاقک های شیشه ای

 

اتاق های انتظار برای شرکت های لوکس

اگر شرکت تجاری شما بزرگ است و ارباب رجوع برای رسیدگی به کارهای خود باید مدت زمان زیادی را در انتظار باشند به شما توصیه می کنیم بخشی از محیط را برای مشتریان خود مدنظر قرار دهید. استفاده از طرح تکریم ارباب رجوع با استفاده از محیطی مختص به آن ها سبب می شود رابطه دو جانبه همکاری با اعتماد بیشتری دنبال شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک سالن مستطیلی شکل با دیوارهای شیشه ای به شکل اتاقک های شیشه ای مربعی شکل به صورت پیوسته دیزاین شده است. این امر سبب می شود پرسنل و مشتری به راحتی زمان بیشتری را برای نشست های کاری خود مدنظر قرار بدهند. استفاده از اتاقک های شیشه ای جلوه تازه و زیبا تر به فضای کار شما می دهد. شما بسته به محیطی که در آن کار می کنید می توانید تعداد و اندازه های اتاقک های شیشه ای را تغییر دهید. برای شرکت های کوچک از یک اتاق شیشه ای و برای شرکت های با فضای بزرگ تر استفاده از چند اتاقک شیشه ای را به شما توصیه می کنیم.

 

 اتاقک های شیشه ای

اتاقک های شیشه ای

 

 

 

مقاله جدید:

حمام با دکور شیشه ای

اتاق مدیریت شیشه ای | دکور اتاق مدیریت با شیشه (بروزرسانی 2018)

 

مقالات خواندنی:

حمل شیشه های ساختمانی ، نصب و انبار کردن آن‌ها

تراش روی شیشه | جذاب ترین شیشه های دکوری

مقالات خواندنی درباره شیشه های سکوریت:

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته