اجرای نورگیر پلی کربنات در سقف پاسیو منازل

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

امروزه با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و معماری نوین انواع نورگیر پلی کربنات که از جنس شفاف و مقاوم ساخته شده اند در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل لوکس به منظور استفاده در بخش های مختلف از جمله طراحی سقف پاسیو پرکاربرد هستند. نورگیرهای پلی کربنات از ورق های پلی کربنات با طرح ها و اندازه های گوناگون ساخته می شوند و انتخابی مناسب برای معماری و استفاده به عنوان پوشش سقف هستند.

پاسیو یکی از قسمت های مهم در منزل است که نورگیر بودن آن به مقدار مناسب اهمیت زیادی دارد از این رو برای پوشش سقف پاسیو باید از تجهیزات مناسب و مرغوب استفاده کرد. نورگیرهای پلی کربنات علاوه بر تعدیل نور به شکل مطلوب برای پاسیو دارای انواع ساده و قوس دار هستند که زیبایی محیط را دوچندان می کنند. چند جداره بودن ورق های پلی کربنات باعث می شود که این ساختار ضد ضربه و ضد خش بوده و گرد و خاک به محیط داخلی پاسیو راه پیدا نکند.

اجرای انواع نورگیرهای پلی کربنات در ساختمان

انواع مختلفی از ای نورگیرهای پلی کربنات به صورت ثابت و متحرک ساخته و اجرا می شوند و بنا بر نظر مصرف کننده انواع مختلفی از نورگیرهای پلی کربنات با رنگ های گوناگون به عنوان سقف پاسیو قابل اجرا می باشد. مهم ترین ویژگی انواع نورگیر پلی کربنات داشتن لایه ضد Uv به منظور جلوگیری از ورود نور اضافی و محافظت در برابر نور خورشید می باشد. انواع نورگیر پلی کربنات را می توان به صورت متحرک و ثابت برای سقف پاسیو، حیاط خلوت، استخر و سالن های ورزشی نصب کرد. از مهم ترین مزایای نورگیر پلی کربنات می توان خاصیت نوردهی بالا با صفحه ای درخشان، مقاومت و استحکام بالا، تنوع در طراحی برای ایجاد فضایی زیبا را نام برد.

دلایل استفاده از نورگیر پلی کربنات برای سقف پاسیو

از مهم ترین دلایلی که امروزه از نورگیر پلی کربنات به جای شیشه برای پوشش دهی سقف پاسیو استفاده می شود می توان به کاهش وزن نورگیر پلی کربنات و افزایش ایمنی آن اشاره نمود. نورگیر پلی کربنات قابلیت اجرا در اماکن عمومی و مراکز تجاری مدرن را در کوتاه ترین زمان فراهم می سازد. ورق های پلی کربنات دارای خواص مکانیکی فیزیکی مطلوب و عایق صوتی مناسبی می باشند از این رو برای استفاده در پاسیو گزینه مناسبی محسوب می شوند. شرکت کاژه ارائه دهنده انواعی از نورگیرهای پلی کربنات با تنوع مناسب می باشد که جهت استفاده در سقف بخش های مختلف منازل و ساختمان ها کاربردی گسترده دارند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته