استخدام نویسنده سایت و تولید محتوای سئو محور ( تولید محتوای تصویری و فیلم )

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

استخدام نویسنده - کاژه

استخدام نویسنده سایت و به روز کردن تیم تحریریه برای وبسایت های پر بازدید یک امر ضروریست. امروزه نویسندگی در مقایسه با گذشته تفاوت بسیاری کرده است. به نظر میرسد تا حد زیادی دوران نوشتن بر روی کاغذ و قرار دادن نوشته ها در گنجه به سر آمده است. نوشته ای که خوانده نشود و مورد انتقاد قرار نگیرد گویی هیچ وقت نوشته نشده است. سایتها و صفحات اجتماعی امروزه فرصتهای بینظیری را به نویسندگان برای دیده شدن و شنیده شدن فراهم آورده است. دنیای تجارت نیز به قلم شیوای نویسندگان بیشتر از گذشته نیازمند شده است. تولید محتوای متنی و تصویری متناسب با کسب کار هم یک تخصص ویژه و مهم امروزی به حساب میآید.

تولید محتوای متنی سئو محور

تلاش بیشتر کسب و کارها برای عقب نماندن از دنیای آنلاین فرصت منحصر به فردی را برای متخصصین تولید محتوای متنی و تصویری سئو محور بوجود آورده است. این فرصت به علاقمندان فعالیت در این حوزه اجازه میدهد که از هر کجای دنیا بدون حضور در شرکت و یا محل کار با سیستم همکاری تنگاتنگی داشته باشند. شرکت کاژه نیز برای به روز کردن تیم تحریره خود همیشه علاقمند همکاری با عزیزان متخصص در نویسندگی سایت و تولید محتوای سئو محور با ایده های جدید میباشد. با نگاه اجمالی به سایت و یک بررسی کوتاه مشخص میگردد که فعالیت های این سایت در زمینه دکوراسیون، طراحی و ساخت سازه های دکوراتیو میباشد. عزیزان علاقمند به همکاری میتوانند با پر کردن فرم اسخدام نویسنده سایت که در زیر همین متن قرار گرفته ما را مطلع سازند.

 

تصویر سازی محتوایی به همراه ساخت و پرداخت محتوای فیلمی

وبسایت ها علاوه بر متون برجسته و ارزشمند نیازمند تصاویر و فیلم های متناسب با آن نوشته نیز میباشند. گاهی تصاویر مناسب و کار شده میتواند با یک نگاه مقصود یک متن چند صفحه را به بیننده انتقال دهند. این امر باعث میگردد که خواننده مطلب ارتباط بیشتر و عمیقتری را با نوشته برقرار کنند. کاربران پس از مطالعه یک متن دقیق و ارزشمند و بررسی اجمالی تصاویر داخل متن میتوانند تصمیم بگیرند چند دقیقه ای برای فیلم تهیه شده مرتبط با متن وقت بگذارند. در اینجا میتوان گفت که یک کاربر سایت را به طرز شگفت آوری با خود همراه کرده ایم. دوستان و عزیزانی که ضمن علاقمندی توانایی ساخت تصاویر مرتبط با مقالات ( تصویر سازی ) و تولید محتوای فیلمی دارند میتوانند در فرم زیر به این موارد اشاره کنند.

 

استخدام نویسنده و تولید محتوای سایت

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته