تأثیرات روانی و ذهنی گنبد استیند گلس بر مهمانان در فضای لابی – گنبدی شیشه ای و دکوراتیو

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

استفاده از گنبد استیندگلس در لابی

استفاده از گنبد استیند گلس در لابی

استفاده از گنبد استیند گلس در لابی یکی از بهترین راه ها برای افزودن نور و رنگ به فضاست. یکی از فضاهایی که می تواند به خوبی از وجود یک گنبد استیند گلس بهره مند شود، سالن ورودی یا لابی است.

استفاده از گنبد استیند گلس در لابی
استفاده از گنبد استیند گلس در لابی

چرا در لابی از گنبد استیند گلس استفاده کنیم؟

سالن ورودی در فضای کاری و اداری یا در منازل، اولین جایی است که فرد وارد آن می شود. چیدمان و عناصر به کاررفته در این مکان می تواند در ذهنیت فرد و اولین تأثیری که از فضا می پذیرد، نقش مهمی داشته باشد. سالن ورودی، باید بتواند به وسیله چیدمان و طراحی مناسب در اولین برخورد، حس خوبی را در فرد تازه وارد ایجاد کند. بسیار مهم است که سالن ورودی، حس خوشامدگویی و راحتی را در فرد به وجود آورد. برای این منظور باید رنگ، نور و دکوراسیون فضای لابی در رستوران ها، هتل ها  و منازل به گونه ای تنظیم شود تا افراد هنگام عبور از این مکان حس خوشایندی را تجربه کنند.

تأثیرات روانی و ذهنی گنبد استیند گلس بر مهمانان در فضای لابی

گنبد استیند گلس نور طبیعی یا مصنوعی را وارد فضا می کند و به این وسیله باعث روشن تر شدن محیط می شود. روشنایی و وجود رنگ های مناسب، می تواند حس گرما و صمیمیت را در مهمان تازه وارد ایجاد کند. هنگامی که از طرح و نقشی چشم نواز با رنگ های مناسب در گنبد شیشه ای استیند گلس لابی ساختمان استفاده شود، این تأثیر دو چندان خواهد شد. گذر نور از میان نقوش شیشه های رنگی و تابش آن در فضای سالن ورودی، این مکان را به کانونی دوست داشتنی در ساختمان تبدیل می کند و زیبایی آن سبب حیرت و شگفتی مهمانان رستوران، هتل یا منزل شما خواهد شد.

استفاده از گنبد استیند گلس در لابی
استفاده از گنبد استیند گلس در لابی

ویژگی گنبدهای استیند گلس اجرا شده توسط شرکت کاژه:

  • گنبد استیندگلس لابی می تواند در محل قبلی نورگیر نصب شود تا از نور طبیعی روز استفاده کند؛ یا اینکه به منبع نور مصنوعی وصل شود تا در ساعات شب نیز بتوان از زیبایی و نوردهی آن بهره مند شد.
  • گنبدهای استیند گلس لابی، قابل نصب و اجرا در اندازه ها و ابعاد و طرح های مختلف هستند. شرکت کاژه از روش پیش ساخته در ساخت مصنوعات استیند گلس استفاده می کند؛ به این معنی که قطعات گنبد ها توسط هنرمندان باتجربه تیم کاژه در کارگاه ساخته شده و پس از حمل در محل مورد نظر به هم متصل شده و نصب می شوند. بنابراین از نظربزرگی ابعاد و شکل گنبد محدودیتی وجود ندارد.
  • مجموعه بزرگی از تصاویر و طرح های گنبدهای استیند گلس موجود است که برای هر نوع سلیقه، سبک معماری و نماهای متفاوت ساختمان، طرح مناسبی در آن وجود دارد. این مجموعه شامل تصاویری از نقوش، الگوهای هندسی، مناظر طبیعی و سایر طرح های متنوع است. امکان اجرای طرح مورد نظر شما بصورت دلخواه نیز وجود دارد.
استفاده از گنبد استیند گلس در لابی
استفاده از گنبد استیند گلس در لابی

شرکت کاژه سازنده و طراح انواع گنبد شیشه ای استیند گلس ( استین گلاس )

شرکت کاژه انتخابی عالی برای ساخت و طراحی گنبد شیشه ای استیند گلس لابی ساختمان شماست. هنرمندان پرتجربه و ماهر گروه کاژه تمامی تلاش خود را می کنند تا در محیطی حرفه ای کار اجرای گنبد استیندگلس ساختمان شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. شرکت کاژه از مواد و قطعات فاقد سرب در مصنوعات استیند گلس ( شیشه استین گلاس ) استفاده می کند که به محیط زیست آسیبی نمی رسانند. مجموعه ای از تصاویر نمونه کارهای شرکت کاژه نیز برای مشاهده شما در سایت موجود است. می توانید اوج زیبایی در طراحی و مهارت اجرایی گروه کاژه را در این تصاویر ملاحظه نمایید.

استفاده از گنبد استیند گلس در لابی
استفاده از گنبد استیند گلس در لابی

با ما تماس بگیرید

چنان که هر سوالی در مورد نحوه سفارش، طراحی و ساخت، برآورد هزینه ها و طرح ها و مدل های گنبد استیندگلس دارید، با شماره های درج شده در سایت شرکت کاژه تماس بگیرید.

مقالات مرتبط و مفید: 

ساخت گنبد استیند گلس

گنبد استیند گلس سفارشی

آیا روشی برای ساخت گنبد استیند گلس سبک وجود دارد؟

اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

نصب گنبد استیندگلس در آشپزخانه

کاربرد استیند گلس در اداره ها و محیط کاری

استفاده از گنبد شیشه ای استیندگلس در غذاخوری

گنبد شیشه ای استیند گلس برای دفتر کار

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response