انواع سقف نورگیر شیشه ایی در معماری داخلی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

از آنجایی که میزان نور مطلوب و تعدیل شده برای انواعی از ساختمان های مسکونی و تجاری یک مزیت محسوب می شود از انواع سقف های نورگیر شیشه ای به منظور ایجاد این ویژگی استفاده می شود. نور طبیعی نسبت به نور الکتریکی  به ویژه در محیط خانه به عنوان یک ویژگی مثبت با استفاده از انواع سقف های نورگیر با شیشه های باکیفیت و روش های اجرایی متفاوت و تکنیک های گوناگون قابل استفاده است.

سقف نورگیر شیشه ایی برای سقف  در قسمت های گوناگون منازل مورد استفاده هستند تا علاوه بر ورود نور مناسب به ساختمان، زیبایی خارق العاده ای نیز ایجاد شود. عبور نور مناسب از شیشه های نورگیر باکیفیت صورت می گیرد و در نهایت می توان انواعی از سقف های نورگیر مناسب را خریداری و استفاده کرد. طراحی و اجرای انواع سقف های نورگیر شیشه ای توسط شرکت کاژه صورت می گیرد که ارائه انواع باکیفیت و متفاوت از این سقف های شیشه ای صورت می گیرد. عایق بندی مناسب برای نورگیرهای شیشه ای جهت سقف ساختمان های مختلف موضوعی بااهمیت است که در انواع باکیفیت از این نورگیرها وجود دارد.

دیزاین مناسب جهت سقف نورگیر شیشه ای با قابلیت مناسب استفاده در انواع فضا مانع از ورود حشرات و گرد و غبار می شود و یک محیط ایده آل را ایجاد می کند.

سقف نورگیر شیشه ایی در معماری جدید

کاربرد شیشه و فلز به طور همزمان در سقف نورگیر شیشه ایی علاوه بر افزایش مقاومت آن در ایجاد فضایی هنری و نمادین تاثیرگذار است.

در معماری جدید که زیبایی و استحکام اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده استفاده از انواع مرغوب و باکیفیت سقف نورگیر شیشه ای با تکنیک استیند گلس و تیفانی پاسخگوی نیاز معماران و طراحان برای استفاده در مکان های مختلف تجاری و مسکونی می باشد. انتخاب نوع طرح و رنگ انواع سقف نورگیر شیشه ای با توجه به کاربرد آن، به شکلی متفاوت انتخاب می شود.

به کارگیری سقف نورگیر شیشه ایی با رنگ های روشن کاربردی گسترده در معماری داخلی منازل کوچک دارد و استفاده از انواع گنبدهای شیشه ای با تکنیک تیفانی و استیند گلس فضایی متفاوت و دلباز را در خانه های نقلی ایفا می کند. به کارگیری انواع سقف نورگیر شیشه ای در معماری داخلی مکان های مذهبی علاوه بر زیبایی خیره کننده احساس تکامل و آرامش را تداعی می کند. در طراحی دکوراسیون داخلی منازل مدرن که نور نقش مهمی را ایفا می کند معماران هنرمند انواع با کیفیت سقف نورگیر شیشه ای را در قسمتی از منزل که نور کافی ندارد به کار می گیرند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته