اهمیت نصب پارتیشن شیشه ای دوجداره

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

اهمیت نصب پارتیشن شیشه ای دوجداره

اجرای پارتیشن شیشه ای دوجداره در محیط داخلی ساختمان

پارتیشن شیشه ای دوجداره سبب می شود که از حداکثر شفافیت و جذابیت در طرح ریزی و بیشترین مقدار عایق صدا در قیاس با دیگر نمونه ها بهره بگیرید. این پارتیشن ها راه حل خیلی مطلوبی برای مواقعی است که منعطف پذیر بودن، عایق نمودن صدا و نوین و شیک بودن برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مدل پارتیشن شیشه ای می تواند حفاظ کاملی جهت ارتفاع از کف تا سقف را برای شما فراهم نماید و حتی توانایی تولید پیکربندی در دو نوع مسطح و منحنی می باشد. روی این محصولات همچنین احتمال ایجاد طرح و نقش وجود دارد و نصب و اجرای آن ها به شیوه کامل بدون چسب می باشد. این پارتیشن ها را می توان به صورت کامل جدا نمود و دوباره آن را بکار برد.

معمولا به هدف کم کردن تبادل صدا و گرما، پارتیشن دوجداره را می توان بکار برد. در فریم های ثابت معمولا از ۲ عدد شیشه با ضخامت ۶ میل در فاصله ۷ تا ۱۰ سانتی متری از هم نصب و راه اندازی می شود و می توان با ملاحظه به این میزان فاصله ذکر شده میان شیشه ها از پرده های کرکره ای استفاده کرد. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا شما عزیزان را با این نوع پارتیشن کاربردی و همچنین محاسبه قیمت این مدل جدا کننده آشنا سازیم.

چرا استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره توصیه می شود؟

روش ها و تکنیک های استفاده شده در تولید، نصب و اجرای این نوع پارتیشن به نوعی است که این سبک و مدل از پارتیشن ها را به یکی از کاربردی ترین و لوکس ترین پارتیشن های موجود در بازار مبدل نموده است.

  • قیمت بسیار مناسب و به صرفه
  • سرعت بالای این نوع از محصولات در زمان ساخت، اجرا و نصب
  • عایق صدا نسبتا عالی در قیاس با دیگر پارتیشن های موجود در بازار از موضوعات مهم و مثبت در این سیستم از محصولات می باشد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره تا چه میزان عایق صوتی می باشد؟

این پارتیشن تا چه میزانی عایق صوتی می باشد؟ یکی از معضلات عمده علاقمندان بکارگیری پارتیشن شیشه ای دوجداره برای ادارات یا محل کار، عایق صوتی این محصول می باشد. معمولا در تمامی پارتیشن ها چیزی به نام عایق صوتی معنایی ندارد حتی در صورتی که فرض را براین بگذارید که جداکننده ای با عایق صوتی صد در صد پی ریزی و ساخته شود این مسئله با چالش های زیادی مواجه است زیرا که در بیشتر محیط های اداری که در پیرامون ما موجود می باشند سقف، کف و دیوار های دارای عایق صوتی نمی باشند و در نهایت می توانند در اعمال شکست صوتی به حد قابل توجهی کمک می کند.

پارتیشن شیشه ای دوجداره تقریبا ۷۰ الی ۷۵ درصد به شکست صدا در فضای اطراف خود کمک می کند که این امر در قیاس با دیگر پارتیشن ها آنها در موقعیت بهتری قرار می دهد.

پارتیشن دوجداره اصلا از لحاظ شکست صدای فضای پیرامون فرقی با پارتیشن تک جداره ندارد بدین علت که درب هردو حاوی شیشه تک جداره می باشند و معمولا پارتیشن شیشه ای دوجداره جهت کاربری های دیگری بکار برده می شود.

محاسبه آنلاین قیمت

چنانچه به جدا کردن محیط کار و تغییر دکوراسیون داخلی یا بازسازی ساختمان فکر نموده اید و تمایل به خرید پارتیشن شیشه ای دوجداره را دارید موسسه کاژه بهترین فهرست قیمت این محصول را به شما پیشنهاد می دهد.

قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره به عوامل متنوعی بستگی دارد. مساحت عمده ترین مورد اثربخش در قیمت این محصول می باشد. نوع شیشه بکار برده شده در این نوع پارتیشن هم می تواند روی قیمت تاثیر گذار باشد. یراق و تجهیزات بکار برده شده در پارتیشن هم با توجه به داخلی و یا خارجی بودن آنها بر قیمت نهایی آن می تواند اثر گذار باشد.

در نتیجه قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره بستگی به وضعیت، انتخاب، علاقه و سلیقه شما دارد و نمی توان نرخ دقیق و ثابتی را برای آن در نظر گرفت. از دیگر عوامل موثر بر قیمت می توان به حجم، اندازه، فریم دار، بدون فریم، مساحت و سطح کیفی پروفیل اشاره کرد.

پارتیشن شیشه ای - کاژه

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته