ایده های مدرن دکوراسیون داخلی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

ایده های مدرن دکوراسیون داخلی

در دنیای پویای امروز، هیچ انسانی تکرار و یکنواختی را دوست ندارد. تنوع و تحول در هر زمینه ای لازم است. به تبع آن تغییر و تحول محیط زندگی، مانند نوسازی یا تغییر دکوراسیون داخلی منزل نیز برای تغییر روحیه لازم است. گاهی لازم است شما تغییر دکوراسیون را به خاطر بهینه سازی فضای منزل انجام دهید. برای این کار می توانید به سراغ اینترنت و سایتهای معماری و دکوراسیون‌ داخلی، یا کتاب ها و مجلات مرتبط با این حرفه بروید و انواعی از طرح ها و ایده های مختلف را ببینید.

ولی بهترین کار این است که همه این کارها را با مشورت و کمک از یک طراح داخلی انجام دهید. زیرا آن ها علم این کار را آموخته اند و پروژه دکوراسیون داخلی را به شکل هنرمندانه و طبق اصول مهندسی انجام می دهند و از مشکلات احتمالی در حین انجام کار جلوگیری می کنند. ما را همراهی کنید تا ایده های خلاقانه ای در مورد دکوراسیون منزل به شما بدهیم.

پیشنهاداتی برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل

اول از همه مقدار بودجه تان را تعیین کنید تا بر اساس آن بتوانید مقدار تغییرات و کیفیت دکوراسیون داخلی منزل خود را مشخص کنید. دومین کار این است که با مشورت با یک طراح، ببینید برای تغییرات مورد نظرتان تعمیراتی لازم است یا نه. گاهی برای اجرای بعضی کارها باید پیش زمینه هایی فراهم شود. سپس به ایده های طراح گوش کنید.

انتخاب کفپوش و دیوارپوش متناسب با هم و متناسب با مبلمان و اجزا دیگر دکوراسیون داخلی ، فضا را به طور چشمگیری عوض میکند و تعادل و انسجام منطقی در آن ایجاد میکند. بهترین و معمول ترین نوع دکوراسیون امروز، تاکید بر کاربردی بودن هر کدام از اجزا در دکوراسیون داخلی دارد. زیرا خانه های امروزه اکثرا آپارتمانی و هستند و مساحت آن ها نسبت به خانه های قدیمی کمتر است.

در فضای نشیمن کاغذ دیواری یا پانل طرح دار بزنید که نمای بیشتری به مبلمان بدهد. می توانید اجزا کاربردی را تبدیل به یک فضای دکوراتیو بکنید. مثلا اگر شومینه دارید می توانید اطراف آن را با مصالح مناسب طراحی کنید تا قلب فضای نشیمن شود.با اجرای یک پارتیشن شیشه ای زیبا، فضاهای نشیمن و پذیرایی را جدا کنید، تا در عین اینکه فضاهای متفاوت ایجاد کند، خانه بزرگ و باز به نظر برسد.

می توانید ستون وسط سالن نشیمن را به شکل یک دیوار پارتیشن کم عرض طراحی کنید و با تکه هایی از آینه و فضای سبز عمودی، آن را به شکل یک دیوار دکوراتیو در بیاورید و به خانه روح بدهید. می توانید با عوض کردن روکش مبل ها و خرید چند وسیله دکوری متناسب با رنگ و طرح دیوار پوش و کفپوش، یک تغییر ایجاد کنید. حتی می توانید به کمک گروه های اجرایی تزیینات داخلی، بعضی وسایل قدیمی را تعمیر و رنگ آمیزی کنید و از آن ها برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

پارتیشن شیشه ای در نشیمن

چند نکته دیگر

به نور پردازی و جهت نور برای چیدمان مبلمان و وسایل دقت کنید. با یک جابجایی ساده مبلمان و وسایل، استفاده از نور را در آپارتمان استاندارد کنید و درخشش دکوراسیون منزل را بیشتر کنید. اگر خانه تان آپارتمانی است، تاکید می کنیم که یک قسمت از خانه را به فضای سبز اختصاص دهید. می توانید یک نقطه از خانه را تبدیل به گلخانه بکنید.یا با کمک گرفتن از گروه های طراحی داخلی، یک روف گاردن زیبا در پشت بام خانه طراحی کنید تا مشکل کمبود فضای سبز جبران شود. خلق یک تضاد هنرمندانه در دکوراسیون فضای شما را متفاوت جلوه می کند.

مثلا کنتراست رنگ سفید کف پوش با رنگ سیاه مبلمان، و تکه هایی از دیوار پوش های چرم یا پانل های دیواری به رنگ سیاه در دکوراسیون داخلی خیلی زیبا و حرفه ای است. طراحی باکس ها و قفسه های دیواری در نشیمن و خواب ها، به فضا معنای متفاوتی می دهند. ورودی خانه اجرای یک دیوار دکوراتیو آینه ای یا کنسول زیبای نفیس بسیار جلب توجه میکند.

به روز کردن سیستم ها

سیستم های سرمایش و گرمایش ساختمان را به روز کنید تا مصرف انرژی به حداقل برسد. تاسیسات و شیرآلات را شیک و به روز کنید تا در مصرف صرفه جویی شود و فضای آشپزخانه و حمامتان را لوکس جلوه دهد. اگر نمی توانید برای همه خانه از مصالح لوکس استفاده کنید، می توانید فقط برای قسمت هایی از دیوار پوش ها و وسایل دکوری، مصالح لوکس را با بقیه اجزا ترکیب کنید. همین زیبایی لازم را به خانه می دهد.

پیشنهاد میکنیم همه اجزا غیر ضروری دکوراسیون داخلی خانه را حذف کنید و کاربرد و زیبایی را با هم ترکیب کنید. گروه های طراحی داخلی به شما کمک می کنند. حتما با آن ها مشورت کنید و به کمک آن ها یک دکوراسیون رویایی با هزینه مناسب برای خانه خود بسازید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته