ترفندهای نقاشی ساختمان برای دکوراسیون داخلی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

ترفندهای نقاشی ساختمان برای دکوراسیون داخلی

ترفند های دکوراسیون داخلی با نقاشی ساختمان

ما همیشه از رنگ سفید برای باز کردن فضاهای فشرده استفاده می کنیم. اما آیا می دانستید که راه های بیشتری برای استفاده از رنگ در نقاشی ساختمان وجود دارد؟ انتخاب رنگ دیوار و محل استفاده از آن می تواند دکوراسیون داخلی خانه شما را کاملا متفاوت جلوه دهد.

در حالی که ممکن است فضایی که در اختیار دارید محدود باشد، نحوه استفاده از رنگ در نقاشی ساختمان تفاوت زیادی ایجاد می کند. بنابراین برای اثبات تاثیر رنگ بر اندازه اتاق، در ادامه چند نکته را برای شما بیان می کنیم.

قبل از اینکه جلو بروید و به تمام دیوارهای خانه رنگ بپاشید، حال و هوای مورد نظرتان را در اتاق به خودتان یادآوری کنید. اگر می‌خواهید باز یا دنج به نظر برسد، یا توهم فضای وسیع‌ تر یا بالاتر را ایجاد کند، ما به شما خواهیم گفت که چگونه از رنگ ‌ها به درستی برای رسیدن به هدف خود به جای بازسازی ساختمان استفاده کنید. می توانید رنگ های مناسب هدفتان را با کیفیت و قیمت مناسب از کاژه تهیه کنید.

آیا می خواهید اتاق خود را بسیار بزرگ جلوه دهید؟

دیوارهای سفید یا رنگ روشن اتاق های شما را بزرگ جلوه می دهد. یک فضای کوچک می تواند باعث ایجاد احساس ناراحتی در شما شود. اگر علاقه ای به ایجاد تغییرات ساختاری یا بازسازی ساختمان ندارید، می توانید به هنر توهم اتکا کنید.

وقتی می خواهید اتاقی را باز و جادار نشان دهید، به رنگ های سفید یا روشن بسنده کنید. اجازه دهید رنگ های سفید یا لطیف بر دیوارها و سقف شما تسلط داشته باشد و دکوراسیون داخلی شما را باز و مطبوع کند.

بازسازی ساختمان - کاژه

با نقاشی ساختمان فضایی بسازید که دنج به نظر برسد

داشتن یک اتاق بزرگ همیشه شگفت انگیز نیست. وقتی می خواهید فضایی ایجاد کنید که برای گفتگوهای خانوادگی یا تماشای فیلم مناسب باشد، حال و هوای دنج و آرامش بخش رنگ آمیزی تیره تا حد زیادی به شما کمک می کند. در صورتی که اتاق بزرگی دارید و می خواهید از فضای موجود بهترین استفاده را ببرید و در عین حال اتاق خود را کوچک و دنج نشان دهید، رنگ آمیزی ساختمان با دیوارها و سقف تیره رنگ، اتاق شما راحت و دلپذیر خواهد کرد.

تغییر ارتفاع سقف بدون بازسازی ساختمان

دیوارهای تیره با سقف روشن باعث می شود تا سقف پایین تر به نظر برسد. سقف رنگ روشن همراه با دیوارهای تیره برای نصب یک لوستر با شکوه عالی خواهد بود.

با رنگ آمیزی سقف به رنگ تیره تر، می توانید حس این را ایجاد کنید که سقف کوتاه تر است. سقف کوتاه تر می تواند فضایی گرم و جذاب ایجاد کند. دکوراسیون داخلی با سقف کوتاه باعث می شود احساس صمیمیت بیشتری داشته باشید.

تغییر اندازه فضا با نقاشی ساختمان

آیا می خواهید فضا را گسترده تر نشان دهید؟

فضاهای باریک گاهی اجتناب ناپذیر می شوند، اما شما می توانید تفاوت زیادی در ظاهر آن با نقاشی ساختمان ایجاد کنید. در یک اتاق باریک، وقتی یک رنگ تیره را هم برای دیوار برجسته و هم برای سقف انتخاب می کنید، در حالی که دیوارهای دیگر سفید باقی می مانند یا رنگ روشن تری دارند، توهم فضای وسیع تری ایجاد می کنید. با دیوار و سقف رنگ آمیزی شده اتاق خواب خود را بدون نیاز به بازسازی ساختمان وسیع تر جلوه دهید.

اگر فضای باریک تری می خواهید

با رنگ آمیزی دیوارهای مقابل، اتاق های باریک را متقارن تر نشان دهید. ممکن است هر چند وقت یک بار با فضایی مواجه می شوید که تناسب های آن انجام دکوراسیون داخلی را دشوار می کند. هنگامی که به اتاقی نا متناسب برخورد کردید، دو دیوار انتهایی را با رنگ تیره تر رنگ آمیزی کنید. این دیوارهای تیره تر به شما نزدیک تر به نظر می رسند و تناسب فضا متعادل تر به نظر می رسد.

دکوراسیون داخلی - کاژه

چگونه با نقاشی ساختمان توجه را به یک دیوار جلب کنیم؟

با رنگ آمیزی تمام دیوارهای دیگر به رنگ های تیره توجه را به یک دیوار برجسته با رنگ روشن جلب کنید. اگر در این مرحله به دیوارهای برجسته فکر می کنید، این تنها یکی از راه های متعدد است. می توانید رنگ دیوار برجسته را کمی روشن تر از بقیه اتاق در نظر بگیرید. در این مورد رنگ آمیزی ساختمان چگونه بر فضا تأثیر می گذارد؟

چشمان ما به طور خودکار به سمت دیواری با رنگ روشن تر کشیده می شوند که در عین حال دیوار را برجسته و فضای اتاق را صمیمی تر می کند. این ترفند رنگ آمیزی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب بهتر کار می کند.

اکنون که نکات و ترفندهایی را در مورد چگونگی تأثیر نقاشی‌ ساختمان بر دکوراسیون داخلی می دانید، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که کدام رنگ برای دیوارهای شما بهترین است .

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته