درب ورودی منزل مسکونی میتواند با اشکال مختلف ساخته شود. معمولا درب های لابی ترکیبی از شیشه و چوب و یا شیشه و فلز هستند که نسبت به طراحی نمای ساختمان انتخاب های متنوعی موجود میباشد.

در بخش شیشه های ساختمانی برای اتخاب شیشه درب لابی شیشه های استین گلس یک انتخاب منحصر به فرد و بینظیر میتواند باشد. این شیشه ها بسته به طراحی ساختمان میتوانند مدرن و یا کلاسیک ساخته شوند. شرکت کاژه با تجربه فراوان در این خصوص میتواند راهگشای شما در انتخاب و تهیه شیشه مناسب برای درب ورودی و لابی ساختمان باشد.

درب ورودی منزل مسکونی

با برسی دقیقتر در سایت کاژه و مشاهده پروژه های انجام شده میتوانید ایده بگیرید و با کارشناسان ما درمیان بگذارید و سپس دربی مناسب برای ساختمانتان انتخاب بفرمایید.

در تصویر و فیلم زیر شیشه های استین گلس ساخته شده برای یکی از مشتریان در شهرستان گرگان را مشاهده میفرمایید. همانطور که ملاحظه میفرمایید شیشه ها پس از ساخت به محل ارسال میگردد و خیلی ساده برای نصب آن میتوانید از نصاب های محلی برای نصب شیشه های درب ورودی ساخته شده توسط شرکت کاژه اقدام نمایید.

 

درب ورودی منزل مسکونی (گرگان) ساخت با شیشه استین گلس

شیشه استین گلس انتخاب مناسب برای درب ورودی ( درب لابی )

همانطور که گفته شد برای ساخت شیشه درب ورودی منزل مسکونی انتخاب های زیادی وجود دارد که باید نسبت به طراحی ساختمان و متریال استفاده شده در ساختمان و درجه لوکسی ساختمان انتخاب نمود. که در آن بودجه در نظر گرفته شده هم خیلی مهم است. شیشه استین گلس ارزان قیمت نیستند، هر چند که میتوان در ساخت آن شرایطی را در نظر گرفت که مقداری مقرون به صرفه تر باشند ولی این شیشه ها دست ساز و برای بخش های مهم و ارزشمند ساختمان ساخته میشوند. نقش مهمی در زیبایی و لاکچری نشان دادن یک سازه دارند، در مجموع میتوان گفت برای یک ساختمان مجلل یکی از گزینه های کم رقیب به حساب می آید.

لطفا با مراجعه به صفحه فیلم های پروژه شرکت کاژه  از فیلم های ساخت و نصب درب های ورودی منزل بازدید فرمایید و مارا از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.