شیشه درب ورودی ( لابی ) 4 لنگه – ساخت شیشه استین گلاس برای درب ورودی پروژه پونک

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شیشه درب ورودی ساختمان از الزامات زیبایی شناسی در امر معماری و دکوراسیون میباشد، که در این بین شیشه های استین گلاس ( استیند گلس ) جایگاه ویژه ای در نمای لوکس درب ورودی در نزد معماران دارد.

شیشه درب لابی ( استین گلاس ) - پروژه پونک

کاژه با داشتن تجربه بسیار در سالهای اخیر در این امر توانسته پروژه های بینظیری را در سطح کشور به اجرا درآورد، داشتن کارگاهی مجهز و بهره گیری از نیرو های زبده و با تجربه به شرکت کمک نموده که سفارشات خارجی را نیز در دستور کار خود قرار دهد از این رو با افتخار میتوان اعلام نمود که هنر دست صنعت گران شیشه ایرانی در کشور های همسایه هم از طریق شرکت کاژه دیده میشود.

همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید در این پروژه درب ورودی با 4 لنگه شیشه استین گلاس آذین گشته است، این شیشه ها برای ساختمانی در منطقه پونک تهران طراحی، ساخت و نصب گردیده.

شیشه درب لابی ( استین گلاس ) - پروژه پونک

شیشه درب ورودی استین گلاس ( استیند گلس )

همانطور که فبلا گفته شد درب ورودی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شیشه های استین گلاس کاربردهای فراوانی در دوراسیون دارند با جستجویی اندک در صفحات سایت کاژه میتوانید اطلاعات بیشتری از این تکنیک در صنعت شیشه بدست آورید، همچنین همینجا از شما دعوت میشود به صفحه فیلم های کاژه مراجعه فرمایید و ویدئو های کوتاهی که از برخی پروژه ها تهیه شده بازدید نمایید.

شیشه درب لابی ( استین گلاس ) - پروژه پونک

 

 

شیشه درب لابی ( استین گلاس ) - پروژه پونک

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته