راهنمای خرید آینه دکوراتیو

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

راهنمای خرید آینه دکوراتیو

آینه های دکوراتیو یکی از خاص ترین آینه های موجود در بازار می باشند که گاهی آن ها را با آینه های مدرن هم معرفی می کنیم. آینه دکوراتیو می تواند برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. تنوع زیاد این نوع آینه در بازار کشور ایران باعث شده است که بسیاری از افراد به دنبال خرید این نوع آینه ها باشند.

ولی موضوع حائز اهمیتی که برای خرید آینه‌ دکوراتیو برای تغییر دکوراسیون داخلی وجود دارد، نحوه خرید این نوع آینه ها می باشد. برای بازسازی ساختمان و طراحی داخلی ساختمان ها می توانید این نوع آینه ها را خریداری کنید. ولی قبل از آن باید به یک سری از موضوعات توجه داشته باشید.

راهنما و نکات خرید آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو به عنوان یکی از خاص ترین انواع آینه های موجود در بازار می باشد که با طرح ها و شکل های مختلف به تولید می رسد. این نوع آینه می تواند با بهترین قیمت و کیفیت برای دکوراسیون داخلی مراکز تجاری، منازل و … توسط گروه کاژه طراحی و پیاده سازی شود. ولی قبل از اینکه بخواهید این آینه را سفارش دهید، اول از همه باید بدانید که برای خرید آینه دکوراتیو باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

با توجه به تنوع زیادی که برای آینه های دکوراتیو وجود دارند، لازم است که افراد با توجه به نیاز خود این آینه ها را خریداری کنند. در ادامه چندین نکته برای خرید آینه دکوراتیو را به شما توضیح می دهیم.

1. سایز آینه دکوراتیو

یکی از مشکلاتی که افراد در هنگام خرید آینه دکوراتیو با آن مواجه هستند، سایز آینه دکوراتیو است. قبل از اینکه بخواهید این نوع آینه ها را خریداری کنید و یا آن ها را برای ساخت سفارش دهید، می بایست سایز مورد نظر آینه خود را بدانید.

برای این کار حتما مکانی که قرار است آینه را در آن جا قرار دهید را آنالیز کنید. سعی کنید یک متر بردارید و اندازه تقریبی و یا دقیق آینه مورد نظر خود را روی کاغذ بنویسید. ابعادی که برای ساخت آینه دکوراتیو مهم هستند، ارتفاع آینه و همچنین، اندازه خط افقی پایین آینه می باشند.

اگر دوست دارید آینه را در سایز دلخواه خود داشته باشید، حتما این اندازه گیری را به طور دقیق انجام دهید تا آینه مورد نظر شما با سایز دلخواه شما ساخته شود.

سایز آینه دکوراتیو

2. رنگ آینه دکوراتیو

آینه های دکوراتیو در کنار اینکه طرح های مختلفی دارند، در رنگ های مختلفی نیز تولید می شوند. در هنگام خرید آینه دکوراتیو، به رنگ آینه توجه داشته باشید. در صورتی که دیوار مورد نظر شما که قرار است آینه بر روی آن نصب شود، دارای رنگ روشن می باشد. می توانید رنگ های برنزی را برای آینه های دکوراتیو انتخاب کنید.

ولی اگر دیوار پشتی آینه دارای رنگ تیره ای است، بهتر است که به فکر خرید آینه های سفید رنگ و معمولی باشید. البته امروزه، خرید آینه های دکوراتیو با رنگ برنزی بیشتر باب شده است و همین موضوع شما را به سمت خرید این نوع آینه ها پیش می برد. به هر حال سلیقه شما برای خرید این نوع آینه ها شرط است.

3. طرح آینه‌های دکوراتیو؛ جورچینی یا ساده؟!

آینه های دکوراتیو در طرح های مختلفی به تولید می رسند. برخی از آن ها ساده و به صوت تکی هستند و برخی از آن ها به صورت جورچینی و پازلی! امروزه، خرید آینه های پازلی بسیار محبوب است. این نوع آینه ها هم زیبایی منحصر به فردی دارند و هم شیک و خاص هستند.

4. مکانی که قرار است آینه در آن جا نصب شود!

یکی از مهم ترین نکات برای انتخاب و خرید آینه دکوراتیو این است که شما قرار است آینه را در چه جایی قرار دهید؟ آینه های جورچینی لوزی، مستطیلی و مربع می توانند گزینه های خوبی برای طراحی داخلی شرکت ها و مراکز تجاری باشند. این نوع آینه ها هم زیبایی خاصی دارند و هم شیک و رسمی تر می باشند.

همچنین، اگر دوست دارید که آینه های خاص تر و مدرن تر برای منازل خود انتخاب کنید، می توانید به دنبال خرید آینه دکوراتیو ساده و تکی باشید. البته آینه های جورچینی طرح گل و انتزاعی نیز گزینه های خوبی برای تغییر دکوراسیون داخلی منازل می باشند.

بسیاری از افراد نیز علاقه مند هستند که آینه های دکوراتیو جورچینی را برای منازل و لابی ساختمان ها مورد استفاده قرار دهند. به هر حال این موضوع بسیار سلیقه ای است.

3.6/5 - (5 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response