سفارش آینه ونیزی (بروزرسانی 2019)

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

سفارش آینه ونیزی

سفارش آینه ونیزی (بروزرسانی 2019)

شاید آوازه‌ی آینه‌های ونیزی را شنیده باشید و در منزل دوستان و اقوام نمونه‌هایی از این آینه‌ها دیده باشید؛ اما آیا داستان این آینه‌ها را هم می‌دانید؟ می‌دانید اگر بخواهید یکی از این آینه‌ها را داشته باشید باید به کجا مراجعه کنید؟ آینه‌های ونیزی محصولاتی منحصر به فرد هستند که برای تهیه‌ی آن‌ها باید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

سفارش آینه ونیزی
سفارش آینه ونیزی

تعریف آینه ونیزی

آینه‌های ونیزی تاریخی طولانی دارند و جزو محصولات تاریخی به شمار می‌روند که نمونه‌های عتیقه‌ای از این آینه‌ها در برخی موزه‌ها و کاخ های تاریخی محافظت و نگهداری می‌شوند. این آینه‌ها محصول جزیره‌ای کوچک در شهر ونیز ایتالیا هستند و به همین دلیل با عنوان ونیزی شهرت پیدا کرده‌اند. ونیز شهری قدیمی و تاریخی در ایتالیاست که رودخانه‌های زیادی در آن جریان دارند. در این شهر هنرهای بسیاری، از جمله تولید آینه وجود داشته است.

سفارش آینه ونیزی
سفارش آینه ونیزی

حدود شش قرن پیش صنعتگران ونیزی با دستیابی به روش‌های جدید و چاشنی کردن هنرمندی خود در تولید آینه، توانستند آینه‌هایی تولید کنند که برای اشراف و نجیب‌زادگان، حکم محصولات هنری بسیار ارزشمند پیدا کند. این هنر به هرکسی آموخته نمی‌شد و تا سال‌ها سینه به سینه منتقل می‌شد. آینه‌های ونیزی طرح‌های خاص ونیزی دارند و با قاب‌هایی بسیار مجلل و هنرمندانه تزئین شده‌اند.

تولید آینه‌ ونیزی

تولید این آینه‌ها بیش از یک قرن به شکل سری باقی ماند. بعد از آن هم به علت فرایند سخت هنریِ ساخت این آینه‌ها، اگرچه تولید این آینه‌ها در مناطق دیگر هم رواج پیدا کرد، ولی باز هم آینه‌های اصیل و با کیفیت در ونیز ایتالیا تولید می‌شدند. آینه‌های ونیزی را با روشی خاص و فرایندی طولانی تهیه می‌کنند. آینه سازهای ونیزی از ورقه‌های طلا در تولید آینه استفاده می‌کردند و میزان درخشندگی آینه را افزایش می‌دادند. همچنین از سرب برای رنگی شدن شیشه بهره می‌گرفتند. قاب آینه‌های ونیزی محصول خلاقیت و هنر ارزشمند هنرمندان آینه‌ساز است.

سفارش آینه ونیزی
سفارش آینه ونیزی

مزایای آینه ونیزی

آینه‌های ونیزی جلوه‌ی خاصی به دکوراسیون خانه می‌دهند. آن ها هم می‌توانند عملکرد اصلی خودشان به عنوان یک آینه را ایفا کنند و هم به عنوان وسیله‌ای جذاب در دکوراسیون خانه به زیبایی دکوراسیون جلوه‌ای تازه و جذاب بدهند. از طرف دیگر این ویژگی که طرح و مدل و جنس آن ها تاریخی است می‌تواند به اصالت دکوراسیون منزل کمک کند.

نقش آینه ونیزی در دکوراسیون خانه

در خانه‌های امروزی با وجود وسایل مدرن، جایگاه محصولات هنری محدود نشده است. کسانی که ذوق هنری دارند، سعی می‌کنند در دکوراسیون خانه، از وسایل ارزشمند هنری که سابقه و اصالت دارند استفاده کنند. خصوصاً اینکه با ورود صنعت مدرن به ساخت این آینه‌ها، طرح و جنس آن‌ها با زندگی مدرن هماهنگ شده است و می‌توان از آن‌ها در انواع دکورهای منزل استفاده کرد.

آینه‌ ونیزی را می‌توان متناسب با دکوراسیون منزل در طرح و ابعاد مناسب تهیه کرد. نقش آینه‌های ونیزی در دکور خانه آنقدر برجسته است که می‌توان آینه‌ ونیزی را محور دکوراسیون در نظر گرفت. قاب آینه‌های ونیزی جلوه‌ی تمام عیاری به آینه و دکوراسیون منزل می‌بخشد.

سفارش آینه ونیزی

آینه‌ ونیزی با توجه به فرایند ساخت مشکل و همچنین خاص بودن، در همه‌ی مراکز فروش و‌ بازارها یافت نمی‌شود و باید سفارش داده شود. همچنین به علت تنوع در طرح‌های موجود، بهتر است قبل از سفارش دقیقاً طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید.

کاژه مرجعی معتبر برای سفارش آینه‌های ونیزی

همیشه محصولات ارزشمند و گران قیمتی که ویژگی‌های برجسته‌ای دارند، مورد تقلب و سو استفاده‌ی فرصت طلبان قرار می‌گیرند. از آنجا که آینه‌های ونیزی نیز محصولاتی منحصر به فرد هستند، عده‌ی زیادی تلاش دارند تا محصولات تقلبی و غیر اصل را به عنوان اصل به فروش برسانند. شرکت کاژه از معتبرترین مراکزی است که می‌توانید آینه‌های ونیزی را از آن تهیه کنید. به این منظور با مشاهده‌ی انواع آینه‌های ونیزی موجود و انتخاب طرح و ابعاد دلخواهتان، همین حالا سفارش بدهید.

برای آگاهی بیشتر از قیمت‌ها و طرح‌ها حتما با کاژه تماس بگیرید. 

مقالات خواندنی: 

آینه های ونیزی ؛ نهایت ظرافت و زیبایی

ظهور آینه ونیزی ؛ حقایقی درباره آینه های ونیزی

چرا آینه ونیزی طرفدار زیادی پیدا کرده است؟

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

۲ Responses