سقف نورگیر شیشه ای بانک مرکزی با الهام از نقوش اسکناس های ۲ هزار و ده هزار تومانی طراحی و با شیشه های تزئینی استین گلس ساخته و در ساختمان تولید اسکناس و سکوک بانک مرکزی نصب گردید.

سقف نورگیر شیشه ای بانک مرکزی دایره ای تخت به قطر ۵ متر میباشد که در دایره میانی این سقف لوگوی بانک مرکزی قرار گرفته، شرکت کاژه پیشتر برای بانک های دیگر کشور هم نورگیر های شیشه ای متناسب طراحی و اجرا نموده است، که میتوان گنبد شیشه ای بانک توسعه صادرات و گنبد شیشه ای بانک رسالت را نام برد.

سقف نورگیر شیشه ای بانک مرکزی

سقفهای نورگیر و شیشه ای استین گلس را به شیوه های متفاوتی میتواند ساخته شود. در این پروژه سقف نورگیر با یک اختلاف سطح ۱٫۵ متری پایینتر از سقفی که قبلا تعبیه شده بود نصب گردیده و این اختلاف سطح بین سقف آب بند و شیشه های تزئینی این امکان را فراهم مینماید که نور پردازی مناسبی در پشت شیشه های تزئینی کار شود که در شب هم زیبایی شیشه ها را در محیط داشته باشیم.

سقف نورگیر شیشه ای بانک مرکزی

سقف نورگیر شیشه ای بانک مرکزی

سقف نورگیر شیشه ای استین گلس پیشنهادی مناسب برای بانک ها و هتل ها

شیشه های تزئینی استین گلس یک کار دکوراتیو و فاخر به حساب میآیند، این شیشه ها کاربرد های فراوانی در معماری و دکوراسیون دارند. شیشه استنین گلس را میتوان برای درب ورودی ( لابی )، بک لایت، سقف نورگیر، گنبد شیشه ای و … که در تمام این مواردی که ذکر شد شرکت کاژه پروژه های بسیاری را در سطح کشور و خارج از کشور اجرا نموده است. برخی از پروژه های اجرا شده برای بانک ها در بخش نورگیر در ابتدای صفحه ذکر گردید. کاژه پروژه های متعددی را هم برای هتل های فاخر اجرا نموده است مثل گنبد شیشه ای هتل دلفین چابهار و سقف نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ تهران.

لطفا با مراجعه به صفحه فیلم های پروژه کاژه پروژه های بیشتری را با دقت مشاهده و نظرات ارزشمند خود را با ما درمیان بگذارید.

سقف نورگیر شیشه ای بانک مرکزی