سقف نورگیر شیشه ای برای هتل ها

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

سقف های شیشه ای به عنوان یکی از انواع سقف های مناسب جهت نورگیر ساختمان های مختلف از جمله هتل ها می باشند که به ویژه در لابی هتل ها قابل اجرا هستند. نورگیری مناسب و تلطیف نور حاصل از کاربرد انواع سقف های شیشه ای سبب کاربرد بیشتر این نوع از سقف ها به خصوص برای اماکن مختلف و ساختمان های گوناگون از جمله هتل ها شده است. سقف نورگیر شیشه ای با عبور مناسب نور خورشید زیبایی و روشنایی را در طراحی ساختمان های مختلف و هتل های لوکس فراهم می سازد. سقف نورگیر شیشه ای با ایجاد زیبایی، مقاومت و امکان استفاده از نور طبیعی توجه معماران را برای طراحی هتل های شیک در سبک های مختلف به خود جلب نموده است.

طراحی مناسب هتل با استفاده از سقف شیشه ای

طراحی سقف هتل های لوکس به خصوص در قسمت هایی که بیشتر جلب توجه می کند مانند لابی هتل ها یکی از مهم ترین انواع طراحی می باشد که مورد توجه معماران و طراحان زیادی قرار می گیرد. به کارگیری سقف نورگیر شیشه ای، زیبایی هتل هایی که با جدید ترین روش های معماری ساخته می شوند را دو چندان جلوه می دهد. استفاده از شیشه های رنگی برای تزئین سقف هتل های لوکس، فضایی آرامش بخش را برای افراد فراهم می کند. هدف از ساخت سقف نورگیر شیشه ای افزایش زیبایی ساختمان های مختلف با مقاومت بالا می باشد که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. مزایای سقف نورگیری شیشه ای در مقایسه با سقف های آجری و گچی در فرم پذیری برای ایجاد زیبایی، دوام بالا، امکان تنوع در طراحی و استفاده از رنگ های متنوع می باشد. امکان ساخت سقف نورگیر شیشه ای در اندازه های مختلف با تکنیک های متنوعی که برای ساخت شیشه وجود دارد در کنار نصب آسان از دلایل پرکاربرد بودن آن در طراحی سقف هتل می باشد.

اجرای مناسب سقف های نورگیر شیشه ای

نورگیرهای شیشه ای پوشش های مناسب و زیبایی هستند که علاوه بر دوام و کیفیت بالا زیبایی محیط را دوچندان می سازند. هتل های لوکس و زیبا از انواع نورگیرهای شیشه ای برای طراحی قسمت های مختلف از جمله لابی و یا رستوران هتل استفاده می کنند. فضای خاص و چشمگیر با سقف های شیشه ای ایجاد می شود که بسته به نوع طراحی هتل می تواند به شکل کلاسیک و یا مدرن متغیر باشد. نصب و اجرای انواعی از سقف های نورگیر شیشه ای بنا به درخواست مشتریان توسط شرکت کاژه صورت می گیرد که دارای تنوع مطلوب و دوام خوب در مورد این محصول می باشند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته