سقف نورگیر شیشه ای دماوند به سفارش مهندس حسنی با شیشه های تزئینی استین گلس ساخته و در محل نصب گردید.

شیشه های استین گلس را با فرم ها و اشکال گوناگونی میتوان ساخت، استفاده از شیشه استین گلس باعث جلوه ویژه ای در معماری و محیط داخلی ساختمان میگردد.

ابعاد سقف نورگیر شیشه ای دماوند ۲٫۷ در ۱٫۳ متر و ارتفاع ۴۰ سانت میباشد که در کناره های کار شیشه های استین گلس به صورت خم کار شده است. در واقع یک نورگیر مستطیل و گنبدی شکل داریم.

سقف نورگیر شیشه ای دماوند

ابتدا فریم سقف نورگیر را نصب نموده و سپس یکی یکی طبق طرح شیشه های تزئینی را در محل خود قرار داده و فیکس گردید.

سقف نورگیر شیشه ای دماوند

این سقف نورگیر با شیشه های رنگی قهوه ای کمرنگ، زرد، سبز و شیشه های اسید شور آذین شده است. سازه نورگیر بر روی بام در انتهای پله های داخلی ساختمان قرار گرفته. این سقف نورگیر ۲ پوسته اجرا شده است که پوسته دوم وظیفه آب بند نمودن سازه را به عهده گرفته است.

سقف نورگیر شیشه ای دماوند

سقف نورگیر شیشه ای استین گلس

کاژه به طور تخصصی در زمینه سقف های نورگیر دکوراتیو در حال فعالیت میباشد. از سقف های نورگیر شیشه ای معمولی تا سازه های دکوراتیو شیشه ای که بر بام ساختمان به عنوان سقف نورگیر کار شده است را طراحی، تولید و اجرا مینماید. گنبد شیشه ای هم به عنوان یک سقف نورگیر متمایز در کشور ما بسیار مورد استفاده قرار میگیرد، در این میان گنبد های شیشه ای استین گلس یک سازه هنری و یک نورگیر بینظیر و خلاقانه ای هستند که میتوانند تلفیقی از نور و رنگ را به محیط داخلی انتقال دهند. از پروژه های اجرا شده میتوان گنبد شیشه ای جویبار و یا گنبد شیشه ای سلفچگان را در اینجا نام برد. ضمنا میتوانید با بازدید از صفحه فیلم های پروژه کاژه پروژه های بیشتری را با دقت مورد بررسی قرار دهید و نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

 

سقف نورگیر شیشه ای دماوند