سقف نورگیر شیشه ای دکوراتیو برای ساختمان های تجاری

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های تجاری و مدرن که امکان نورگیری از دیوار وجود ندارد در بیشتر اوقات از انواع سقف نورگیر شیشه ای دکوراتیو با ابعاد و اندازه های مختلف به منظور ورود نور مناسب به فضای داخلی ساختمان استفاده می شود. سازندگان انواع سقف های نورگیر شیشه ای با استفاده از طرح های مختلف و متریال های گوناگون اقدام به ارائه سقف های دکوراتیو می نمایند. نمونه های مختلف از سقف های نورگیر دکوراتیو توسط شرکت کاژه ارائه می شود که متناسب با سلایق گوناگون مشتریان است.

سقف های شیشه ای مناسب برای ساختمان ها

سقف نورگیر شیشه ای دکوراتیو انواع مختلفی دارد که نوع مرغوب آن در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد و مانع از عبور نور آزار دهنده به محیط داخلی ساختمان می شود.

به کارگیری نورگیر شیشه ای در سقف ساختمان های لوکس تجاری در ایجاد زیبایی بصری و منحصر به فرد تاثیر گذار است و فضای داخلی ساختمان را با مصرف انرژی کمتر به شکل پرنورتر و بزرگ تر نشان می دهد.

شیشه های استیند گلاس و تیفانی نمونه ای از با ارزش ترین سقف های نورگیر شیشه ای دکوراتیو محسوب می شوند که کاربردی گسترده در ساختمان های تجاری و مسکونی مدرن دارد.  این نوع از شیشه های دکوراتیو از جمله بهترین و لوکس ترین شیشه های جهان محسوب می شوند و در نهایت به عنوان پوشش مناسب برای سقف نقش مهمی را ایفا می کنند.

انواع شیشه های دکوراتیو  دست ساز برای پوشش سقف ساختمان های لوکس تجاری کاربردی وسیع دارند و انتقال زیبایی را به شکل مناسبی ارائه می نمایند.

کاربرد مناسب سقف های دکوراتیو شیشه ای

کاربرد انواع سقف نورگیر شیشه ای در طراحی دکوراسیون ساختمان با ویژگی زیبایی، عایق مناسب صوت و پیشگیری از ورود نور اضافی شناخته می شود

از مهم ترین مزایای سقف های نورگیر شیشه ای دکوراتیو امکان نصب آن به دو صورت گنبدی شکل و تخت می باشد. انحنای مناسب و قوس پذیری در حد مطلوب برای انواع مختلف از سقف های نورگیر شیشه ای وجود دارد که آنها را متمایز از بقیه ارائه می نماید.

سقف نورگیر شیشه ای گنبدی در ساختمان های مدرن بیشتر از نوع تخت مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ و طرح سقف نورگیر شیشه ای دکوراتیو از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ایجاد زیبایی و افزایش نور طبیعی در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان تجاری می باشد. از آنجایی که سقف ساختمان های لوکس تجاری یکی از مهم ترین قسمت ها در این ساختمان ها می باشد و جلب توجه می کند از این رو توجه به ویژگی های تخصصی و کیفیت مناسب در نصب و ارائه این نوع سقف مهم است.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته