سقف نورگیر شیشه ای برای دکوراسیون داخلی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

یکی از جدیدترین ابزارهایی که برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل جدید مورد استفاده قرار می گیرد سقف های نورگیر شیشه ای با طرح های مختلف هنری هستند که در بخش های مختلف ساختمان استفاده می شود. امروزه سقف های نورگیر شیشه ای به خصوص سقف هایی با تکنیک های استین گلس و تیفانی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مدرن کاربردی گسترده دارد.

ویژگی های مطلوب سقف نورگیر شیشه ای

ایجاد فضایی روشن در اتاق نشیمن، سالن های پذیرایی یا آشپزخانه خانه های نوساز و سایر ساختمان ها از قابلیت های این دسته از سقف های تزئینی می باشد. در منازل کم نور با متراژ کوچک به کارگیری سقف نورگیر شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی بهترین گزینه برای بزرگ نشان دادن فضای داخلی و همین طور بیشتر نشان دادن ارتفاع می باشد. از مزایای سقف نورگیر شیشه ای می توان به قابلیت افزایش نور طبیعی در محیط و قابلیت استفاده در قسمت های مختلف ساختمان متناسب با طراحی و دکوراسیون داخلی منزل اشاره کرد. به طور کلی می توان گفت طراحی مناسب سقف نورگیر شیشه ای با هدف افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی منازل جدید با بهترین کیفیت عرضه می شود که در این راستا  شرکت کاژه انواع مناسبی از این سقف های نورگیر را ارائه می نماید. تنوع ساخت انواع سقف نورگیر شیشه ای در ابعاد و اندازه های مختلف از دلایل افزایش کاربرد آن در صنعت ساختمان می باشد. سقف نورگیر شیشه ای بیشترین کاربرد را در طراحی دکوراسیون پاسیو، حیاط خلوت منازل و سالن های عمومی دارد.

طرح های مناسب انواع نورگیر شیشه ای

همان طور که می دانید انواعی از نورگیرهای شیشه ای با کیفیت و جنس متفاوتی به بازار عرضه می شوند که انواع مقاوم آن دارای کاربری بیشتری هستند. مقاومت مناسب در برابر نور و همین طور استحکام بالا در برابر ضربه های احتمالی برای انواع سقف نورگیر شیشه ای دارای اهمیت می باشد. شیشه های مختتلف منقوش و شیشه هایی با طرح های گوناگون از جمله انواع استین گلس برای ساخت انواع نورگیر شیشه ای مناسب هستند. بکارگیری تکنیک های مطلوب در ساخت و اجرای سقف های نورگیر دکوراتیو این نوع از سقف را با سلایق مختلف هماهنگ ساخته و استفاده از آن را در بخش های مختلف به شکل مطلوب فراهم می آورد. این نوع سقف های دکوراتیو به عنوان پوشش مناسب برای ورود نور خورشید و نور ورودی به داخل ساختمان هستند که علاوه بر فراهم کردن میزان نور دلخواه، ویژگی تلطیف نور را نیز به همراه دارند. تکنیک های هنری متنوع و هنر دستی به کار رفته در ساخت این سقف های  تزیینی به صورت تخصصی در بکارگیری آن موثر می باشد.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته