سقف نورگیر شیشه ای یکی از محبوب ترین روش های طراحی داخلی و دکوراسیون میان معماران و طراحان محسوب می شود. این سقف ها علاوه بر زیبایی وصف ناشدنی، دارای قابلیت ترکیب با هر نوع دکوراسیون مدرن، کلاسیک و غیره را داشته و از این رو گزینه خوبی برای طراحان محسوب می شوند. سقف نورگیر شیشه ای در فرآیند طراحی داخلی تا حصول نتیجه مطلوب کارفرما یا مشتری و طراح را محدود نمی کند و می توان آن را در ابعاد دلخواه برای هر فضا سفارش داد.

سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان به خوبی با سایر وسایل روشنایی از جمله هالوژن ها، چراغ های سقفی و غیره منطبق می شود و به علت داشتن طراحی منحصر به فرد تناقضی بین این نوع سقف ها و سایر روشنایی های مدرن و کلاسیک وجود ندارد. از این رو بین معماران بسیار محبوب است.

معجزه ی سقف نورگیر شیشه ای در طراحی داخلی

در انتخاب طرح و نقش سقف نورگیر شیشه ای نیز مشتری طیف گسترده ای از انتخاب ها را پیش روی خود دارد. تقریبا هر طرح و نقشی که مدنظر او باشد قابل طراحی و ساخت است. چه چیزی بهتر از رضایت همزمان طراح و کارفرما؟

چرا سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان بین معماران و طراحان محبوب است؟

چرا سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان بین معماران و طراحان محبوب است؟

در اصل از دید تعداد زیادی از معماران صاحب سبک و معروف، طرح یک سقف نورگیر شیشه ای بر روی ابعاد فضا، تحول در مسیر دید بیننده و تامین روشنایی موثر است. حال اگر طراح بتواند برای یک فضا، مطابق با سلیقه کارفرما و اصول طراحی داخلی، سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان با طرحی مناسب و کاملا منطبق با عناصر و المان های دکوراسیون داخلی انتخاب کند، قطعا در ایجاد یک فضای ماندگار موفق بوده است.

تاثیر گذاری و ماندگاری سقف نورگیر شیشه ای  بر یک فضا، چیزی فراتر از یک سقف ساده است. قطع به یقین تمامی این عوامل دست به دست هم می دهند تا سقف نورگیر شیشه ای در محیط ایجاد حس مکان، تنوع بصری ایجاد نماید.

دلیل دیگر محبوبیت سقف نورگیر شیشه ای میان معماران و طراحان، پخش نور یک دست و ملایم این سقف هاست که چشم را آزار نمی دهد و خیرگی ایجاد نمی کند. در نتیجه اگر در محیط نیاز به پخش نور مناسب باشد، سقف نورگیر شیشه ای یکی از انتخاب های اصلی طراحان خواهد بود.

سقف نورگیر شیشه ای می تواند به صورت تخت یا فلت و یا برجسته طراحی و ساخته شود. این موضوع کاملا به سلیقه کارفرما و ارتفاع کف تا سقف بستگی دارد. در فضاهایی که ارتفاع کف تا سقف کم است استفاده از سقف نورگیر شیشه ای برجسته توسط معماران و طراحان پیشنهاد نمی شود.

چرا سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان بین معماران و طراحان محبوب است؟

چرا سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان بین معماران و طراحان محبوب است؟

کاژه مجری انواع سقف نورگیر شیشه ای در طرح و سایز متفاوت

سقف نورگیر شیشه ای کاژه بر اساس سلیقه و نظر مشتری می تواند در هر طرح و سایزی طراحی و ساخته شود. طرح موجود بر روی سقف نورگیر شیشه ای می تواند از نوع کلاسیک باشد یا یک طرح انتزاعی انتخاب شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق شماره های موجود در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار نمایید.