سقف نورگیر شیشه ای ظفر با شیشه های تزئینی استین گلس ( استین گلاس ) ساخته شده است، و در این نورگیر از شیشه های رنگی، اسید شور نیز استفاده گردیده.

ابعاد سازه سقف نورگیر در این پروژه ۲در یک متر میباشدو بر بالای راه پله آپارتمان قرار گرفته ( خرپشته ). شیشه های تزئینی استین گلس ضمن انتقال نور به فضای داخلی ظرافت نقوش و طرح روی شیشه ها هم فضا را دلنشین تر میکند.

سقف نورگیر شیشه ای ظفر

همانند همه پروژه ها ابتدا نورگیر طراحی شده و پس از تایید کارفرما شیشه های استین گلس در کارگاه شیشه کاژه ساخته شده و آماده نصب میگردند. قبل از نصب شیشه ها باید فریم در جای خود نصب و ملاحظات آب بند در نظر گرفته شود.

سقف نورگیر شیشه ای ظفر

و پس از آن شیشه ها در جای خود قرار گرفته و پروژه پس از آب بند شدن تکمیل میگردد.

 

سقف نورگیر شیشه ای ظفر

سقف نورگیر شیشه ای با شیشه های تزئینی استین گلس

شیشه های تزئینی استین گلس کاربرد فراوانی در دکوراسیون و معماری دارند. سقف های نورگیر شیشه ای را به گونه های مختلفی میتوان ساخت و همینطور میتوان به جای شیشه های معمولی از شیشه های تزئینی استین گلس در آن استفاده نمود. کاژه نمونه های بینظیری از این دست پروژه ها را در سطح کشور و خارج از کشور به اجرا درآورده است که سقف نورگیر شیشه ای ظفر یکی از نمونه های اجرا شده در انازه کوچک به شمار میرود. پروژه سقف نورگیر انرژی اتمی قزوین و پروژه سقف نورگیر سعادت آباد از دیگر پروژه های اجرا شده به این شیوه میباشد.

همینجا از شما دعوت میگردد برای دیده پروژه های بیشتر به صفحه فیلم های پروژه شرکت کاژه مراجعه نموده و ضمن بررسی دقیقتر ما را از رهنمود های با ارزش خود بهره مند سازید.

در فیلم زیر هم مراحل نصب سقف نورگیر شیشه ای ظفر را به صورت کوتاه میتوانید تماشا کنید.