امروزه برای طراحی دکوراسیون داخلی بسیاری از ساختمان های تجاری مدرن که امکان ورود نور طبیعی از طریق دیوار به فضای داخلی وجود ندارد از انواع سقف نورگیری شیشه ای لوکس با ابعاد و اندازه های متفاوت جهت بهره مندی از نور طبیعی استفاده می شود.

سقف های نورگیر شیشه ای برای این اماکن از انواع مختلف ساده و قوس دار طراحی می شوند. اندازه های استاندارد سقف های شیشه ای در ابعاد گوناگون زیبایی مناسبی را به وجود می آورد. ساختمان های تجاری مدرن با معماری خاص با استفاده از نورگیرهای شیشه ای، لوکس و مجلل تر به نظر می آیند.

انواع سقف نورگیر شیشه ای با اسکلت فلزی و شیشه های فانتزی و ساده یا انواع شیشه های طرح دار اجرا می شوند.

سقف نورگیر شیشه ای لوکس برای ساختمان تجاری مدرن

بهره مندی مناسب از سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان

نور حاصل از نورگیرهای شیشه ای در محیط به شکل یکنواخت در محیط منتشر می شود و در نتیجه بازتاب کمتری دارد. این سقف های نورگیر شیشه ای یک حریم خصوصی متمایز خلق می کنند ولی در ساختمان های تجاری با سقف بلند زیبایی محیط را دوچندان جلوه می دهند.

تنوع ساخت سقف نورگیر شیشه ای مناسب برای ساختمان های تجاری مدرن بسیار زیاد می باشد و نوع مرغوب و باکیفیت آن در برابر نور آزار دهنده خورشید مقاومت زیادی از خود نشان می دهد و در برابر ضربه و عوامل محیطی از جمله باد، باران و گرد و غبار استحکام بالایی دارد.

سقف نورگیر شیشه ای لوکس برای ساختمان تجاری مدرن

شیشه های پرکاربرد برای سقف نورگیر شیشه ای

انواع پر کاربرد سقف نورگیر شیشه ای لوکس که مناسب برای طراحی ساختمان های تجاری مدرن می باشد شامل شیشه های استین گلس و تیفانی است. ایجاد زیبایی بصری همراه با صرفه جویی در مصرف انرژی کمتر مهم ترین اثرات سقف نورگیر شیشه ای در طراحی ساختمان های تجاری می باشد.

از انواع سقف نورگیر شیشه ای لوکس با دو طرح گنبدی شکل و تخت می توان برای پوشش سقف ساختمان های مدرن تجاری استفاده کرد. انواع شیشه های تزیینی دست ساز برای پوشش سقف ساختمان های مختلف کاربردی گسترده دارد و با توجه به ابعاد، جنس شیشه و نوع طراحی با قیمت های مختلفی به فروش می رسد.

برای طراحی متفاوت و متمایز سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان های عمومی و خصوصی می توانید با کارشناسان متخصص مجموعه کاژه مشورت نمایید تا ضمن بهره مندی از راهنمایی های لازم از مزایای نصب مناسب و تخصصی سقف نورگیر شیشه ای بهره مند شوید.

سقف نورگیر شیشه ای لوکس برای ساختمان تجاری مدرن