سقف نورگیر شیشه ای کامرانیه یک نورگیر دکوراتیو با شیشه های تزئینی استین گلس میباشد.

این سقف نورگیر به قطر ۴٫۶۰ متر و به صورت تخت اجرا شده است. در سازه های تخت دایره ای نسبت به سازه دایره شکل حجمی ( گنبد شیشه ای ) متراژ کمتری از شیشه استفاده میگردد و برای کارفرما مقرون به صرفه تر هست. اما اگر سازه نیاز به آب بند داشته باشد سازه گنبدی شکل را راحت تر و با اطمینان بیشتر میتوان آب بند نمود.

 

سقف نورگیر شیشه ای کامرانیه

در هر صورت شیشه های استین گلس کاربردهای متنوعی در دکوراسیون دارند که با گشتی در پروژه های اجرا شده توسط کاژه میتوانید نمونه های متفاوتی از ساخت و کاربرد این شیشه ها را ملاحظه بفرمایید.

سقف نورگیر شیشه ای کامرانیه

 

سقف نورگیر شیشه ای

معماران و سازندگان برای ارتباط فضای داخل ساختمان با بیرون و بهره مندی از نور خورشید از سازه های شفاف و شیشه ای به عنوان سقف نورگیر استفاده مینمایند. استفاده از سقف های نورگیر شیشه ای با طراحی مناسب و در خور ساختمان جلوه خاصی به فضای داخلی میدهد. کاژه با طراحی و ساخت سقف های نورگیر دکوراتیو در سطح کشور و خارج از کشور اجرای متنوعی از این نوع سازه ها داشته است. لطفا با مراجعه به صفحه فیلم های پروژه کاژه از برخی از این پروژه ها بازدید نموده و ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

در سقف نورگیر شیشه ای کامرانیه شیشه های استین گلس را از دو سمت با شیشه سکوریت مهار نمودیم و هر یک از قطعات را به ترتیب در جای خود فیکس نمودیم. همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید لته های شیشه ای در کنار هم یک طرح دوار از شیشه های تزئینی را تشکیل میدهند.

 

سقف نورگیر شیشه ای کامرانیه