شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس

شیشه درب لابی یکی از مهم ترین قسمت های کاربردی در طراحی درب ساختمان های لوکس است. به این دلیل که درب لابی اولین قسمتی است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. از این رو در ساختمان های لوکس با ساختار خاص و معماری متفاوتی که جهت طراحی و اجرای عناصر مختلف آن در نظر گرفته شده است از انواع ابزار و مصالح لوکس جهت بهتر دیده شدن نمای ظاهری استفاده می شود. نوع شیشه مورد استفاده درب لابی یکی از این اجزای متفاوت  است که در منازل لوکس نیز به عنوان یک اثر زیبا در القای حس زیبایی موثر است.

شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس
شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس

انواع شیشه درب لابی برای ساختمان

شیشه درب لابی در نوع متفاوتی ساخته و عرضه می شوند و تکنیک های متفاوتی برای اجرای آن استفاده می شود. استفاده از تکنیک های هنری برای ساخت شیشه درب لابی سبب زیباتر شدن درب لابی و همین طور زیباتر شدن محیطی می شود که از این طراحی در آن استفاده شده است.

با توجه به دکوراسیون ساختمان های لوکس و استفاده از ابزار زینتی لوکس و گران قیمت نوع متفاوتی از شیشه برای درب لابی انتخاب می شود تا زیبایی فضا را دو چندان کند.

شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس
شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس

تکنیک های متفاوت برای طراحی شیشه درب لابی

در این میان شیشه های طراحی شده با تکنیک هنری تیفانی استین گلاس یک اثر متفاوت خلق می کند و ترکیبی از رنگ های زیبا با نقش و نگاری چشک نواز را برای طراحی شیشه مورد استفاده قرار می دهند. این نوع شیشه ها توام با انواع درب لابی برای ساختمان های لوکس یک اثر فوق العاده را ایجاد می کنند. شیشه های طراحی شده با تکنیک تیفانی استین گلس به عنوان یکی از اجزای نفیس در ترکیب با درب لابی از جنس متریال متفاوت چوبی یا آهنی می باشند.

شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس
شیشه درب لابی در ساختمان های لوکس

انواع شیشه درب لابی

انواع شیشه های درب لابی در طرح ها و رنگ های متنوع با ابعاد کوچک و بزرگ عرضه می شوند.

نوع برش متفاوت برای طراحی درب شیشه لابی این محصول را  به عنوان یکی از عناصر زیبا سازی ساختمان های لوکس معرفی می کند.

شیشه درب لابی در انواع بافت دار و تراش خورده کاربرد دارد و انواعی از شیشه های بدون تراش شامل شیشه های برنزی، طلایی، سند بلاست و غیره برای ساخت یک درب لابی زیبا و منحصر به فرد یکی از متریال های مهم می باشد.

استحکام و مقاومت شیشه درب لابی در انواع متفاوت آن از اهمیت بالایی برخوردار است و در ضمن برای استفاده از این نوع شیشه ها ایمنی مناسب و مقاومت درب لابی در کیفیت بالا از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته