شیشه درب لابی طرح دار برای درب ورودی ساختمان ها

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شیشه درب لابی طرح دار برای درب ورودی ساختمان ها

درب ورودی ساختمان های مختلف با توجه به نوع کاربرد آن به شکلی متفاوت نصب می شود. این درب های لابی ممکن است از نوع فلزی یا چوبی انتخاب شوند. برخی از انواع درب لابی شیشه خور می باشند از این رو زیبایی خاصی دارند. از آنجایی که تنوع شیشه های تزیینی برای درب لابی بسیار زیاد می باشد استفاده از این شیشه های برای درب علاوه بر کارایی مناسب به عنوان یک المان زینتی مدنظر قرار می گیرد.

یکی از عوامل مهم در زیباتر شدن این نوع درب های لابی انتخاب مناسب شیشه های تزیینی برای آنها می باشد. به هر میزان که شیشه ها در ابعاد مناسب و طرح های خاص انتخاب شوند زیبایی و جلوه بیشتری در ساختمان نمود پیدا خواهد کرد.

شیشه های متنوع برای درب لابی

انواع شیشه های مورد نظر برای درب لابی تنوع گسترده ای از طرح و رنگ دارند و برخی از این نوع شیشه ها به شکل بافت دار می باشند و ابعاد مختلفی نیز دارند.

شیشه های درب لابی از نوع تخت و قوس دار به اندازه های بزرگ و کوچک برش داده می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. انواع شیشه های تراش خورده که به صورت کاملا هنری برش داده می شوند و برای تزیین درب لابی مورد استفاده قرار می گیرند دارای کیفیت و قیمت متنوعی هستند.

شیشه های درب لابی ممکن است به صورت دوجداره یا تکجداره انتخاب شوند و اغلب از شیشه های تیفانی و استین گلس به این منظور استفاده می شود. هنر ساخت و اجرای مناسب این نوع شیشه های تزیینی می تواند فضایی متفاوت را به وجود آورد که چشم نواز بودن آن بر هیچ کس پوشیده نیست.

شیشه درب لابی طرح دار برای درب ورودی ساختمان ها
شیشه درب لابی طرح دار برای درب ورودی ساختمان ها

شیشه های طرح دار متنوع برای درب لابی

برخی از شیشه های درب لابی از نوع چاپی طرح دار می باشند و انواع طرح های مختلف را با سلایق گوناگون می توان برای این نوع درب استفاده کرد.

از آنجایی که درب لابی در محیط های عمومی و منازل لوکس به شکلی متفاوت و در تنوع اجرایی بالا یافت می شود سبک های نوین در این بین نقش مهمی ایفا می کنند. برای دکوراسیون مدن و سنتی انواع شیشه های درب لابی طراحی شده اند که اغلب از انواع ساده تر برای چیدمان مدرن استفاده می شود.

متخصصان کاژه می توانند انواع مناسبی از شیشه های درب لابی را با کیفیت مطلوب ارائه نمایند. شیشه درب لابی عرضه شده توسط مجموعه کاژه قابل استفاده و نصب بر روی انواع درب لابی در مکان های عمومی و خصوصی می باشد که علاوه بر تنوع می تواند جلوه و زیبایی خاصی را به ارمغان آورد.

شیشه درب لابی طرح دار برای درب ورودی ساختمان ها
شیشه درب لابی طرح دار برای درب ورودی ساختمان ها
امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته