شیشه رنگی و کاربرد آن در معماری / نمونه‌های بسیار زیبا

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شیشه رنگی

شیشه رنگی 

استفاده از شیشه‌های رنگی در معماری ساختمان‌ها یکی از پارامترهای اصلی متفاوت‌تر جلوه دادن نمای ساختمان به شمار می‌آید. این ایده پردازی و طراحی مدرن را می‌توان برای نمای بیرونی یا نمای داخلی به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار داد. برای متفاوت‌تر دیده شدن نیاز است قدری از دکوراسیون‌های خاص و ایده‌پردازی‌های مدرن کمک گرفته شود.

 

دیوار شیشه‌ای و نمای داخلی

همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می‌کنید شیشه رنگی به کار رفته در نمای ساختمان نه تنها در نما بلکه در دکوراسیون داخلی نیز اثر گذاشته است. نورپردازی به صورت طبیعی با اشعه خورشید بدون هیچ هزینه‌ای یک طرح کامل متفاوت و لوکس را در این فضا به تصویر کشیده است.  استفاده کردن از این سبک ایده پردازی اگر مورد استفاده قرار بگیرد بدون تردید شما برترین و متفاوت‌ترین طراحی را خواهید داشت.

شیشه رنگی 
شیشه رنگی

 

 

 طراحی متفاوت با شیشه‌های رنگی

همان طور که مشهود است ایده‌های طرح ریزی شده با استفاده از شیشه‌های رنگی برای نمای ساختمان با سبک‌های متفاوت دنبال شده است. در این تصویر شیشه‌های رنگی به شکل لوزی مانند پازل  طراحی شده است. این امر علاوه بر متفاوت بودن نوع شیشه به کار رفته نوع معماری نمای داخلی را نیز متفاوت‌تر جلوه داده است.

شیشه رنگی 
شیشه رنگی

 

 

 ایده‌ای بکر با استفاده از شیشه‌های رنگی

اگر می‌خواهید نمای ساختمان اصلی خود را با استفاده از شیشه به سبک دکوراسیون‌های اروپایی دیزاین کنید برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. شما به جای شیشه‌های ساده می‌توانید از شیشه رنگی بهره بگیرید تا سبک و سیاق شما زبانزد همگان شود. این نوعتم و طراحی یکی از متفاوت‌ترین طراحی‌های نمای بیرونی ساختمان از سطح شهر به شمار می‌آید.

 ایده‌ای بکر با استفاده از شیشه‌های رنگی
ایده‌ای بکر با استفاده از شیشه‌های رنگی

 دیزاین داخلی و شیشه رنگی

همان طور که در ایده پردازی تصویر ارائه شده مشاهده می‌کنید این شیشه‌ها در تم‌های رنگی متنوعی تولید می‌شوند. به همین خاطر یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی شما برای دیزاین فضای داخلی به شمار می‌آیند. اگر می‌خواهید از این سبک کار بهره بگیرید به شما پارتیشن‌های شیشه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم. پارتیشن‌های شیشه‌ای که با استفاده از تم‌های رنگی مترادف با دیزاین داخلی منزل شما تهیه و تولید می‌شوند. شما برحسب سلیقه و نوع نیاز خود می‌توانید یک هارمونی رنگین کمانی یا تک رنگ را مورد استفاده قرار دهید.

 

 ایده‌ای بکر با استفاده از شیشه‌های رنگی
ایده‌ای بکر با استفاده از شیشه‌های رنگی

 سقف شیشه‌ای با شیشه رنگی

ایده پردازی با شیشه رنگی بسیار متنوع است و شما برای تمام فضای داخلی منزل یا محیط کار خود می‌توانید از این سبک طراحی بهره بگیرید. نورگیری رنگین کمانی ایده‌ای است که در تصویر ارائه شده مشاهده می‌کنید. همان طور که در این تصویر سازی مشخص است با استفاده از شیشه رنگی یک نورگیر کاملاً متفاوت و هنری خلق شده است. می‌توانید برای محیط‌های کاری خود که در زمینه دیزاین داخلی یا مسائل هنری تأسیس شده است از این سبک ایده پردازی استفاده کنید. بدون تردید بهره گرفتن از شیشه‌های رنگی در دیزاین داخلی فضای کار شما تأثیر به سزایی در جذب مشتری دارد. زیرا تعریف متفاوت شما از دکوراسیون داخلی از خود شما و محیط کار شما شروع شده است.

 

 سقف شیشه‌ای با شیشه رنگی
سقف شیشه‌ای با شیشه رنگی

 شیشه رنگی و سالنی متفاوت

این روزها بهره گرفتن از رنگ‌ها در زمان معماری و چیدمان داخلی بسیار با استقبال روبرو شده است. اگر می‌خواهید یک فضای کاملاً مدرن و متفاوت داشته باشید بدون شک انعکاس نور در شیشه‌های رنگی این مهم را برای شما فراهم می‌سازد. می‌توانید تنها برای درب ورودی ساختمان‌های خود از شیشه‌های سکوریت رنگی بهره بگیرید. این سبک شیشه‌ها از مقاومت و امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و علاوه بر زیباسازی دکوراسیون داخلی شما فضای امن‌تری را برای شما فراهم می‌سازد.

 شیشه رنگی و سالنی متفاوت
شیشه رنگی و سالنی متفاوت

 

مقالات خواندنی: 

کاربرد شیشه های تزئینی رنگی در راه پله ساختمان ها چیست؟

شیشه های تزئینی استین گلس ، شیشه های رنگی و دکوراتیو

شیشه های رنگی استیندگلس

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته