چگونه از شیشه های تزئینی برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده کنیم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

چگونه از شیشه های تزئینی برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده کنیم

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود را دارید، از شیشه ی تزئینی استفاده کنید. شیشه های تزئینی می توانند به راحتی و با کمترین دردسر، حال و هوای فضای شما را به طور کلی دگرگون کنند و همچنین با هر نوع کف، مبلمان، نورپردازی و غیره هماهنگ شوند. در ادامه چندین نکته را در زمینه استفاده از شیشه تزئینی در فضای داخلی برایتان بازگو می کنیم.

چگونه از شیشه های تزئینی برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده کنیم
چگونه از شیشه تزئینی برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده کنیم

نکته اول: توجه به رنگ محیط و رنگ شیشه تزئینی

در اولین مرحله باید تصمیم بگیرید شیشه ها در تنالیته رنگی مشابه با محیط قرار می گیرند یا رنگ های متضاد نسبت به آن دارند؟

پاسخ به این سوال به شما کمک می کند در زمینه رنگ شیشه های تزئینی در فضا به آن چه مدنظرتان است، دست یابید و آسان تر شیشه های تزئینی متناسب با فضایتان را انتخاب نمایید.

نکته دوم: توجه به نورپردازی طبیعی و مصنوعی در فضا

شیشه تزئینی تا حد زیادی عمل انعکاس نور و پخش آن را انجام می دهند. در نتیجه با استفاده از این شیشه ها تا حدی مشکلات نورگیری فضا حل می شود و فضا درخشان تر و پر نورتر به نظر می رسد. می توانید در بالای شیشه تزئینی از نور پردازی ملایم یا نقطه ای استفاده کنید تا زیبایی آن دو چندان شود.

نکته سوم: توجه به جداسازی حریم فضاها از یکدیگر

اگر در فضای داخلی خانه یا محل کارتان، فضاهایی وجود دارند که نسبت به یکدیگر مشرف هستند و این موضوع شما را آزار می دهد، می توانید از شیشه تزئینی به عنوان پارتیشن نیز استفاده کنید. پارتیشن های ساخته شده با شیشه های تزئینی علاوه بر زیبایی، به راحتی قابل جابجاکردن هستند.

نکته چهارم: توجه به رنگ کف و متریال آن

این که فضای کف با چه متریالی پوشانده شده است و چه رنگی دارد نیز مهم است. انعکاس کف در شیشه های تزئینی درخشش خاصی به شیشه می دهد و بر روی کیفیت محیط موثر است.

به طور مثال بسته به نوع پوشش کف می توانید شیشه های تزئینی را به صورت ترکیب مات و شفاف یا کاملا شفاف و کاملا مات سفارش دهید.

نکته پنجم: توجه به ارتفاع سقف

ارتفاع سقف می تواند در تعیین ابعاد و رنگ شیشه های تزئینی موثر باشد. با توجه به میزان بلندی سقف می توانید از شیشه ها روشن یا تیره و کوتاه یا مرتفع استفاده کنید. به طور مثال اگر سقف کوتاه باشد، هرچه از شیشه تزئینی با رنگ روشن استفاده کنید، فضا باز تر و فراخ تر به نظر می رسد.

 

شیشه های تزئینی طراحی و تولید شده در کاژه

شیشه های تزئینی که در مجموعه کاژه طراحی و سپس ساخته می شوند، به علت ظرافت در مرحله اجرا، برای استفاده در فضاهای داخلی مناسب هستند. هر شیشه ای که در فضای داخلی استفاده می شود، چون از فاصله نزدیک دیده می شود باید ظرافت و دقت زیادی در ساخت آن وجود داشته باشد. شیشه های تزئینی ساخت کاژه این ویژگی را دارند.

چگونه از شیشه های تزئینی برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده کنیم
چگونه از شیشه تزئینی برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده کنیم
امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته