ممکن است در داخل ساختمان شما، لابی یا فضایی وجود داشته باشد که از نور طبیعی بهره نبرد. اما با این حال امروزه تکنیک های طراحی و دکوراسیون داخلی برای هر مشکلی راه حلی دارد. از سوی دیگر شاید این فضا به عنوان یک بخش خاص و مهم از ساختمان، احتیاج به طراحی زیبا و عملکردی خیره کننده و چشمگیر داشته باشد. سقف نورگیر شیشه ای گزینه خوبی برای پوشاندن فضاهایی از این دست است که می تواند نور طبیعی را به صورت غیر مستقیم به داخل بنا وارد کند و ضمن تامین نورگیری محیط، جلوه ای خاص به آن ببخشد.

همچنین در فضاهایی که سقف ارتفاع بلندی دارد و فضای زیر آن باید ستون های کمتری داشته باشد، سقف نورگیر شیشه ای انتخاب اول معماران و طراحان است. نور با عبور از این نوع سقف ها نقش و نگار زیبایی بر روی کف ایجاد می کند و حس جالبی به فضا می دهد. این نوع سقف ها بین کارفرمایان نیز محبوب است و در پروژه های بسیاری به عنوان بهترین انتخاب از آن استفاده می شود.

صفر تا صد سقف نورگیر شیشه ای و نکات مهم انتخاب آن

صفر تا صد سقف نورگیر شیشه ای و نکات مهم انتخاب آن

نکات مهم انتخاب سقف نورگیر شیشه ای

برای انتخاب سقف نورگیر شیشه ای به نکاتی باید دقت کرد که بسیار مهم هستند.

نکته اول آن که باید ابعاد دقیق فضا و نورگیر آن را مشخص نمایید. این ابعاد برای شما مشخص خواهد کرد چه میزان نور پس از نصب سقف نورگیر شیشه ای وارد فضا خواهد شد و ابعاد سقفتان چه سایزی خواهد بود. پشت سقف نورگیر شیشه ای می توان از نور مصنوعی هم استفاده کرد.

همچنین به سبک طراحی داخلی فضا و نوع رنگ بندی محیط دقت کنید. بر اساس طراحی دیواره ها، کف، مبلمان و غیره که در محیط وجود دارند می توانید رنگ بندی شیشه های موجود در سقف نورگیر شیشه ای را انتخاب کنید. در این حالت می توانید از رنگ های متضاد یا مکمل استفاده کنید یا نورگیر را با شیشه های بی رنگ و مات و شفاف سفارش دهید.

نکته دیگر در انتخاب سقف نورگیر شیشه ای توجه به کاربری فضای مورد نظر شماست. به طور کلی سقف نورگیر شیشه ای را می توان در کلیه کاربری های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، درمانی، نمایشگاهی و غیره استفاده کرد. اما انتخاب طرح، نقش و رنگ این نوع سقف ها باید با توجه به محیط و عملکرد آن صورت پذیرد. انواع طرح های سنتی، مدرن، کلاسیک و انتزاعی در طراحی و تولید سقف نورگیر شیشه ای قابل استفاده می باشد که بنا بر سلیقه مشتری ساخته می شود.

صفر تا صد سقف نورگیر شیشه ای و نکات مهم انتخاب آن

صفر تا صد سقف نورگیر شیشه ای و نکات مهم انتخاب آن

سقف نورگیر شیشه ای تولید شده توسط کاژه

مجموعه ی کاژه طراح، سازنده و تولید کننده تخصصی انواع سقف نورگیر شیشه ای می باشد که به عنوان پوشاننده سقف و عنصری دکوراتیو در تمامی قسمت های ساختمان کاربرد دارد. سقف های تولید شده توسط شرکت ما آزمایشات فنی زیادی را طی می کنند و با دریافت چندین استاندارد به مشتری تحویل داده می شوند. از این رو کیفیت و طول عمر بالایی دارند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت مشاوره فنی از کارشناسان خبره کاژه با شماره های مندرج در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.