نورگیر شیشه ای سقفی انواعی از سازه های شیشه ای مناسب برای ساختمان های لوکس هستند. این نورگیرها با داشتن ویژگی های متمایز از انواع سقف های شیک محسوب می شوند که می توانند نور مناسب و کافی را برای منازل کم نور تامین کنند.

تامین نور با استفاده از سقف های نورگیر در کم کردن مصرف انرژی و بهینه شدن آن نقش بسزایی دارد. این نورگیرها ر ا می توان در سالن های پذیرایی و اناق های مختلف منازل کم نور نصب کرد.

طراحی متفاوت منازل کم نور با نورگیر شیشه ای سقفی

طراحی متفاوت منازل کم نور با نورگیر شیشه ای سقفی

نزیین و کاربرد سقف های نورگیر

امروزه با کوچک شدن فضای داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری که از نور مناسبی برخوردار نیستند از عناصر تزیینی که زیبایی و کارآیی گسترده ای را در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری ایفا می کنند استفاده می شود.

به کارگیری نورگیر شیشه ای سقفی در طراحی منازل کم نور علاوه بر جلوه بخشیدن به فضای کلی منزل تاثیر بسزایی در تامین نور طبیعی برای ایجاد فضایی مدرن و روشن دارد.

مهم ترین تاثیرات نورگیر شیشه ای سقفی در طراحی منازل کم نور، ایجاد عایق مناسب به منظور جلوگیری از ورود آب و گرد و غبار به داخل ساختمان می باشد که با هدف پیشگیری از هدر رفتن انرژی به تولید می رسد. طراحی منازل کم نور با نورگیر شیشه ای سقفی با توجه به نوع طراحی نورگیر شیشه ای به شیوه های مختلفی نصب و اجرا می گردد.

طراحی متفاوت منازل کم نور با نورگیر شیشه ای سقفی

طراحی متفاوت منازل کم نور با نورگیر شیشه ای سقفی

طراحی و انواع نورگیر شیشه ای سقفی

برای طراحی سقف بسیاری از منازل شیک و مدرن از نورگیر شیشه ای سقفی که از شیشه های چند لایه سکوریت ساخته شده است استفاده می شود که مهم ترین تاثیرات آن در زیبایی ظاهری نورگیر شیشه ای و افزایش طول عمر نورگیر شیشه ای سقفی می باشد.

برخی از انواع سقف های نورگیر شیشه ای به صورت دست ساز ساخته می شوند که علاوه بر کاربرد آنها به عنوان سقف به صورت یک اثر هنری نیز نمود پیدا می کنند.

جنس مناسب و بادوام شیشه های استفده شده برای ساخت سقف های نورگیر، دوام و طول عمر طولانی را برای آنها سبب می شود. انواع سقف نورگیر شیشه ای که به شکل مناسب ساخته و اجرا می شوند تا سال های متمادی شفافیت و زیبایی خود را حفظ می کنند.

برای تهیه و اجرای سقف های نورگیر شیشه ای می توانید از مجموعه کاژه که ارائه دهنده انواع مناسبی از این سقف ها می باشد کمک بگیرید. این سقف ها در انواع مدرن و طراحی متمایز مناسب برای ساختمان های مختلف توسط مجموعه کاژه ارائه می شوند.