طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای برای آرایشگاه

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پارتیشن شیشه ای

از دکوراسیون داخلی خانه گرفته تا سالن آرایش، پارتیشن شیشه ای نقش منحصربه‌فردی را ایفا می‌کند. پارتیشن‌ شیشه‌ای می‌تواند از انواع مختلف شیشه و سخت‌افزار ساخته شود که طعم سفارشی‌سازی را برای مطابقت با ترجیحات طراحی شما اضافه می‌کند.

پارتیشن شیشه‌ای به‌عنوان یک مفهوم مدرن در فضاهای مسکونی و تجاری محسوب می‌شود.درصورتی‌که زیبایی سالن آرایش شما برایتان مهم است پیشنهاد گروه کاژه به شما استفاده از پارتیشن شیشه‌ای است. این پارتیشن‌ها در آرایشگاه‌هایی که دارای چند نیروی کار است بهترین روش برای جداسازی فضا است. ساختار دیوار داخلی یا خارجی از شیشه، با قاب یا بدون قاب ساخته شده است. چنین ساختاری به داشتن دیوار غیر باربر کمک می‌کند که به‌عنوان یک تقسیم‌کننده فضا عمل می‌کند.

پارتیشن شیشه‌ای برای آرایشگاه

مزایای پارتیشن شیشه ای در آرایشگاه:

پارتیشن شیشه ای سالن آرایش شما را بدون محدودکردن فضا تقسیم می‌کند.

دسترسی به نور طبیعی روز در سالن آرایش شما را بهبود می‌بخشد که این امر باعث می‌شود در هزینه مصرف برق صرفه‌جویی شود.

پارتیشن شیشه ای باعث جذابیت آرایشگاه و شفافیت فضای آن می‌شود.

در صورت استفاده از شیشه مات باید بدانید سطح حریم خصوصی را در حد بالایی افزایش می‌دهد.

پارتیشن شیشه ای قابل تنظیم برای هر طرح و سبک؛

پارتیشن شیشه‌ای در برابر لکه مقاومت می‌کند. سطح صاف به حفظ تمیزی پارتیشن کمک می‌کند. همچنین تمیزکردن شیشه بسیار راحت‌تر از سایر متریال است.

ویژگی‌ها

ویژگی‌های طراحی پارتیشن‌های تمام شیشه‌ای امکان استفاده از درب‌های شیشه‌ای بدون فریم تاب‌دار، کشویی و آونگی با طراحی مدرن را فراهم می‌کند.

برای استفاده از انواع این پارتیشن ها می‌توانید از اتصالات وارداتی باکیفیت بالا استفاده کنند. در طرح‌های پارتیشن بدون فریم تمام شیشه از پروفیل‌هایی استفاده می‌شود که از طریق آنها شیشه به سقف، کف و دیوارها ثابت می‌شود. ازآنجایی‌که آنها عملاً نامرئی هستند، تمام صفحات پارتیشن فقط از شیشه ایجاد می‌شود.

پارتیشن شیشه ای بدون قاب دارای سطح لعاب بزرگ‌تر و ظاهری سبک‌تر از انواع دارای فریم است. به دلیل عدم وجود قاب عمودی، نصب تا حد زیادی ساده می‌شود، نمای کلی احتمالی افزایش می‌یابد.

پارتیشن شیشه ای بدون قاب دارای ضخامت کمی است که به طور قابل‌توجهی آنها را از گزینه‌های دیوار خشک و آجر متمایز می‌کند. در نتیجه نصب سازه‌های بدون قاب ربطی به اندازه اتاق نخواهد داشت.

استفاده از این نوع تریپلکس در طراحی، امکان نصب این پارتیشن‌ها را در مکان‌هایی که تعداد افراد زیاد است، میسر می‌سازد. در چنین پارتیشن‌هایی می‌توان از شیشه‌های شفاف، رنگی، مات و همچنین مواد تزئین شده با الگو استفاده کرد.

تزیین پارتیشن‌های شیشه ای بدن قاب:

در ساخت پارتیشن‌های تمام شیشه می‌توان شیشه آنها را تزئین کرد، یعنی روی آن‌ها از سندبلاست، سیلک اسکرین استفاده کرد. به همین دلیل چنین محصولاتی طراحی مدرنی دارند.

ما پارتیشن‌هایی با پروفیل‌های گیره برای چسباندن شیشه در کف و سقف فضا ارائه می‌دهیم. در این طرح‌ها فقط می‌توان از شیشه سکوریت استفاده کرد که ضخامت آن 3/8میلی‌متر است. علاوه بر این، چنین مواد تحت یک عملیات حرارتی ویژه – سخت شدن قرار گرفتند؛ بنابراین، تنش‌های داخلی به طور مساوی در شیشه توزیع می‌شود که به طور قابل‌توجهی استحکام مکانیکی آن را افزایش می‌دهد و این منجر به افزایش مقاومت حرارتی پروفیل شیشه می‌شود. در نتیجه در محیط‌های پر رفت‌وآمدی چون آرایشگاه نگرانی از بابت برخورد اشیا یا افراد با آن نباید داشت.

طراحی پارتیشن شیشه ای برای آرایشگاه

با استفاده از پارتیشن‌های شیشه ای ، می‌توانید یک سالن آرایش شفاف ایجاد کنید حریم خصوصی را افزایش دهید. باتوجه‌به اینکه آرایشگاه محلی برای زیبایی چهره است بنابراین زیبایی خود محیط نیز در آن نقش به سزایی در جذب مشتری ایفا می‌کند.

طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای

برای طراحی پارتیشن شیشه ای خود بهتر است با مشاورین کاژه ارتباط برقرار کنید. برای طراحی شما نمی‌توانید باتوجه‌به سایز دلخواه خود طراحی کنید. طراحی باید باتوجه‌به ابعاد فضای موردنظر و دکوراسیون داخلی صورت گیرد. البته نکته حائز اهمیت سلیقه شماست که می‌تواند در انتخاب طراحی و نوع پارتیشن نقش داشته باشد.

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای دارای یک سری سلسله‌مراتب خاص است. باید به نکاتی مانند هموار بودن سطح و اندازه و ابعاد اتاق و فضا دقت شود. نصب این نوع پارتیشن ها باتوجه‌به نوع متریال بسیار آسان است. هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید که زمان زیادی صرف می‌شود تا پارتیشن نصب گردد. نصب پارتیشن به‌سادگی و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

پارتیشن‌های شیشه ای را برای سالن آرایش

ابتدا پروفیل‌ها در سایز موردنظر برش داده می‌شوند. سپس ضربه‌گیرها در درون پروفیل‌ها جای‌داده می‌شوند و پارتیشن‌های شیشه‌ای درون آن‌ها فیکس شده و به محل نصب ارسال می‌شوند. برای نصب پارتیشن‌های بدون قاب اوضاع فرق می‌کند و پروفیل‌ها در بالا و پایین پارتیشن نصب می‌شوند.

درصورتی‌که قصد استفاده از پارتیشن‌های شیشه ای را برای سالن آرایش خود دارید، توجه کنید که این نوع از پارتیشن‌ها در انواع مختلف تولید می‌شود. پارتیشن‌های شیشه‌ای را می‌توان باتوجه‌به نوع سلیقه خودتان و نوع و سبک دکوراسیون فضای داخلی خود انتخاب کنید. گروه مهندسی و مشاوره کاژه که در امر بازسازی ساختمان و ساخت انواع اتاق شیشه‌ای سابقه‌ای درخشان دارد به شما در این امر یاری می‌رساند. شما می‌توانید با ارتباط با مشاورین و متخصصین کاژه در باره طراحی و ایجاد انواع مدل پارتیشن شیشه‌ای مشاوره بگیرید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته