لذت از فضای سبز در تمام فصول با اتاق شیشه ای

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

لذت از فضای سبز در تمام فصول با اتاق شیشه ای

با اتاق شیشه ای می توانید از باغ خود در تمام طول سال لذت ببرید. اتاق‌های شیشه‌ای و اکستنشن‌های مرتبط با آن یک فضای زندگی کاملاً خاص در فضای باز ایجاد می‌کنند. محیطی با کیفیت، سرشار از نور و فضا، که حس واقعی بودن در فضای باز را حفظ می کند. اتاق های شیشه ای علاوه بر ایجاد یک اتاق کاملاً جدید، به شما امکان می دهند از سطوح بی نظیری از نور لذت ببرید. اتاق‌های شیشه‌ای با استفاده از درب‌های تاشو یا پاسیو آلومینیومی، با سطوح شیشه‌ای بزرگ و سقف ایوان، باغ شما را به بخشی جدایی‌ناپذیر از فضای زندگی شما تبدیل می کنند.

یک گلخانه یا اتاق شیشه ای یک راه عالی برای لذت بردن از باغ شما است. آنها فضای زندگی شما را به گونه ای گسترش می دهند که نور طبیعی و مناظر اطراف شما را به حداکثر برساند. اما به غیر از این هدف اساسی، این دو نوع سازه شیشه ای در واقع بسیار متفاوت هستند. هنرستان بیشتر با اتاق نشیمن شما قابل مقایسه است، در حالی که اتاق شیشه ای بهتر است به عنوان بخشی محصور از باغ توصیف شود.

اتاق شیشه ای یک سازه خیره کننده

اتاق شیشه ای یک سازه خیره کننده در هر پاسیو یا باغ است که روش های متعددی برای لذت بردن از وقت تان در خانه به شما ارائه می دهد. اما ما در شرکت کاژه می‌دانیم که هر خانه متفاوت است، بنابراین مطمئن می‌شویم که اکستنشن‌های شیشه‌ای ما نیز باید همینطور باشند. ما یک خانه کاملاً سفارشی برای شما ارائه می دهیم، بنابراین شما می توانید در مورد اندازه، شکل و طرحی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد تصمیم بگیرید.

ما با استفاده از جدیدترین فناوری آلومینیوم حرارتی و طیف وسیعی از محصولات با کارایی بالا، خود تمیز شونده و آب بندی شده برای شیشه های جانبی و سقف، ظاهری پیشرفته و مدرن برای خانه شما ارائه می دهیم. چه بخواهید پوششی بدون قاب یا با قاب داشته باشید گزینه های انتخاب برای شما بی پایان هستند. در همه طرح‌ها شما می‌توانید از درب‌های دوتایی، درهای کشویی، پاسیو کشویی یا درب‌های فرانسوی سنتی انتخاب کنید. ما همه آنها را ارائه می‌کنیم.

اتاق شیشه ای

سفارش اتاق شیشه ای

اگر انواع این گزینه ها را با واحدهای خود تمیز شونده و پر از گاز آرگون برای پشت بام ترکیب کنید، می توانید یک اتاق شیشه ای منحصر به فرد در باغ زیبای خود داشته باشید که می توان در تمام فصول از آن استفاده کرد. می توانید به سادگی درهای کشویی اتاق شیشه‌ای باغ را باز کنید تا یک ایوان ایجاد کنید که به شما امکان می دهد آزادانه از هوای بیرون لذت ببرید. انتخاب از میان طیف گسترده ای از طراحی های سفارشی، یک بخش اساسی در فرآیند نصب و اجرای پروژه است. بسیاری از مشتریان از نصب استاندارد اتاق‌های شیشه‌ای راضی خواهند بود.

سایر مشتریان ممکن است مطابقت اکستنشن شیشه‌ای جدید و رنگ های موجود آن را با سایر عناصر معماری خود از قبیل روف گاردن، هرم شیشه ای، گنبد شیشه ای و سقف شیشه ای سفارش دهند. با طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و روکش‌های پودری استاندارد، فلزی و RAL، می‌توانیم شما را در مورد نوع پرداختی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، راهنمایی کنیم. تمام پوشش های پودری در زمان سفارشی تولید اتاق شیشه ای شما انجام می شود، این تضمین می کند که شیشه های پروژه شما با تن رنگ یکنواخت و با کیفیت بالا و میزان براقیت یکسان ارائه شود.

اتاق شیشه ای - کاژه

طراحی و ویژگی های شیشه

انتخاب شیشه باکیفیت مناسب برای اکستنشن ها و گلخانه تان برای اطمینان از اینکه می توانید از اتاق شیشه ای خود در تمام طول سال استفاده کنید مهم است. این به معنای اهمیت گرم نگه داشتن آن در زمستان و در عین حال خنک نگه داشتن آن در تابستان است. ما نه تنها از بالاترین کیفیت شیشه استفاده می‌کنیم، بلکه شیشه‌ای مناسب را برای نیازهای شما انتخاب می‌کنیم، این می‌تواند بسته به مکان، کنترل دما، نگهداری، زیبایی‌شناسی و دوام متفاوت باشد.

سفارش اتاق شیشه ای

مزایای شیشه های اتاق شیشه ای

خود تمیز شوندگی: پوششی که با اشعه ماوراء بنفش در نور خورشید واکنش می دهد و فرآیند فوتوکاتالیستی را ایجاد می کند می تواند کثیفی های ارگانیک را حل کرده و تجزیه کند.

رنگ: شیشه شما با رنگ‌های آبی و رنگ های ملایم طبیعی و خنثی می‌تواند رنگ اتاق شیشه‌ای یا گلخانه جدید شما را جذاب و خیره کننده کند.

U-Values پایین: هرچه U-Value کمتر باشد، از نظر عایق بودن، کارآمدتر است. این امر هزینه های گرمایش و سرمایش شما را کاهش می دهد.

کاهش حرارت خورشیدی: با راندمان کاهش حرارت تا 90% ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که اتاق شیشه ای شما در دمای مناسب باقی می ماند.

شیشه حریم خصوصی: این گزینه برای صاحبان خانه هایی که ممکن است بخواهند دارایی آنها در معرض دید قرار نگیرد، یا نیاز به حفظ کامل حریم خصوصی بدون از دست دادن نور در پروژه خود دارند مناسب است.

اتاق های شیشه ای شرکت کاژه

در کاژه ما بهترین اتاق‌های شیشه‌ای معاصر و مدرن، گلخانه و نارنجستان‌ها، هنرستان‌ها، اکستنشن‌های شیشه‌ای بدون قاب و ایوان‌های شیشه‌ای را طراحی و نصب می‌کنیم. چشم انداز شما هر چه باشد، ما مطمئن خواهیم شد که کاملا به چشم می آید و احساس شگفت انگیزی دارد. با استفاده از طراحی استثنایی، نصاب های ماهر و محصولات خاص انتخاب شده، اکستنشن جدید شما بدون توجه به سبک درخواستی شما کاملاً با خانه و باغ و سایر عناصر معماری شما هماهنگ می شود.

تیم بسیار مجرب ما به شما در هر مرحله از طراحی سفارشی هنرستان، گلخانه یا اتاق شیشه ای جدید شما کمک می کند. ما با بهره مندی از دانش لازم و سالها تجربه در ساخت و طراحی اتاق های شیشه ای سفارشی تخصص داریم. بنابراین ما می توانید خدمات خود را از تماس اولیه تا بررسی سایت و تکمیل آن تضمین کنیم. با مدیر پروژه خود در طول قرارداد همراه خواهید بود. اگر می خواهید خانه خود را پر از نور و فضا کنید و اتاق خود را به سمت باغ باز کنید، می توانیم جدیدترین فناوری شیشه بدون قاب و با قاب را با بالاترین بازده حرارتی موجود در بازار به شما ارائه دهیم.

اتاق‌های شیشه‌ای

اتاق‌های شیشه‌ای با جدیدترین تکنیک های طراحی

ما جدیدترین تکنیک های طراحی را به کار می گیریم تا پروژه شما را اجرا کنیم و به شما نشان می دهیم که کاری که قرار است انجام شود در واقعیت چگونه خواهد بود. در واقع تمام پروژه‌های ما بر اساس این فناوری طراحی جدید ساخته شده‌اند. به این معنی که می‌توانید قبل از اینکه به طراحی نهایی متعهد شوید پروژه تکمیل شده خود را به صورت سه بعدی ببینید و اطمینان حاصل کنید که کاملاً از آن راضی هستید.

اتاق شیشه ای ما با ویژگی‌های زیبایی‌شناختی سنتی و مدرن ارائه می شود. گلخانه‌ها می توانند کاملاً سرپوشیده باشند. نارنجستان‌های ما با طرح های سفارشی از ترکیبی از ستون‌های آجری یا سنگی و شیشه، امتداد زیبایی را برای هر خانه ایجاد می‌کنند که نور بیشتری را به شما می‌دهد و فضای بیشتری به شما می‌دهد. اگر شما هم به فکر ساخت یک اتاق شیشه ای، گلخانه یا نارنجستان خاص هستید، می توانید به تخصص و تجربه ما اعتماد کنید. نتیجه نهایی پروژه و طرز کار ما از بالاترین استانداردها برخوردار است.

همچنین اتاق شیشه ای ما از باران و آفتاب محافظت می کنند اما در عین حال به شما امکان می دهند از فضای باز لذت ببرید. این اتاق که ترکیبی از آلومینیوم و شیشه یا پلی کربنات سفارشی، ملک فعلی شما را تکمیل می کند و در عین حال حس بودن در فضای بیرونی را به شخص القا می کند. ما طیف جدید اکستنشن ها و طرح های اتاق شیشه ای با کیفیت و آخرین فناوری را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهیم.

 

منابع:
1- https://rainbowglassrooms.co.uk/glass-rooms/
2- https://rainbowglassrooms.co.uk/

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته