مبحثی در خصوص مزایای کاغذ دیواری

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

مبحثی در خصوص مزایای کاغذ دیواری

مزایای کاغذ دیواری و قدرت مانور بی نظیر

مزایای کاغذ دیواری مبحثی است که تشریح آن برای اطلاع مخاطبین، ضروری به نظر می رسد. اگر چه کاغذ دیواری یکی از شیک ترین و با دوام ترین محصولات تزیینی برای نوسازی و بازسازی ساختمان به شمار می آید، اما این محصول نیز دارای معایبی در شکل استفاده از آن نیز می باشد، که در این مقاله ابتدا به شرح مزایای آن خواهیم پرداخت و در مقاله بعدی، معایب آن را تبیین خواهیم نمود. البته برتری مزیتهای کاغذ دیواری بر معایب آن، استفاده از این محصول تزیینی را بطور نسبی و منطقی توجیه می کند.

مزیتهای کاغذ دیواری چیست؟

وجود انواع طرح و نقشهای زیبای کاغذ دیواری ها در رنگهای مختلف و همچنین تنوع مدلهای آن، کافیست تا مزایای کاغذ دیواری برای مشتریان این محصول بیش از پیش نمایان شود. طرح های برجسته، طرح های اختصاصی و سفارشی، قابلیت شستشو و دهها مورد دیگر، از مهمترین مزایای این محصول می باشد. در زیر مزیتهای کاغذ دیواری را بطور خلاصه نام می بریم.

1- وجود تنوع رنگ و طرح های زیبا یکی از اصلی ترین مزایای کاغذ دیواری است. تنوع فراوان انواع کاغذ دیواری ها در ابعاد، طرح ها و رنگهای مختلف، استفاده از این محصول را برای تزیین دکوراسیون داخلی ساختمان، توجیه پذیر نموده است.

2- قابلیت شستشوی کاغذ دیواری های جدید، مهمترین مزیت کاغذ دیواری می باشد که آن را نسبت به نسل قدیمی تر خود، برتری داده است. امروزه به راحتی می توان لکه های چربی و نقاط کثیف را از روی کاغذ دیواریها، خصوصا در نوع PVC آن، پاک کرد.

3- کاغذ دیواری مقاوم در برابر غبار، رطوبت، گرما و سرما است. به واقع در ساخت این محصول با استفاده از تکنولوژی های برتر، چنین مزیت هایی را برای مشتریان لحاظ نموده اند.

4- از دیگر مزایای کاغذ دیواری، وجود دوام و کیفیت فوق العاده آن است. تولید برخی از این محصولات با درجه دوام و ماندگاری بالای 15 سال، بر کیفیت برتر آن صحه می گذارد.

قابلیت تفکیک آسان از روی دیوار، یکی از مزیتهای کاغذ دیواری است
قابلیت تفکیک آسان از روی دیوار، یکی از مزیتهای کاغذ دیواری است

5- قابلیت تفکیک سریع از دیوار. یکی از خصوصیتهای مثبت کاغذ دیواری، قابلیت جدا شدن آن از دیوار در برخی از انواع این محصول می باشد. هنگامی که از عمر مفید کاغذ دیواری گذشته باشد، برای جدا نمودن کاغذ دیواری فرسوده از روی دیوار، بوسیله مواد مخصوصی که به آن زده می شود، به راحتی از دیوار تفکیک شده و دردسری در کندن آن از روی دیوار ایجاد نمی شود.

6- یکی از مزایای کاغذ دیواری، استتار لکه ها و آسیب دیدگیهای دیوار است. بسیاری از دیوارها دارای ترک خوردگی و یا شکستگی هایی در نقاط مختلف می باشند. کاغذ دیواری علاوه بر استتار این معایب، زیبایی دو چندانی نیز به دیوار هدیه می کند.

7- قابلیت استفاده سریع از کاغذ دیواری. بعد از نصب کاغذ دیواری، نیازی به گذشت زمان برای خشک شدن و از بین رفتن بو؛ مانند آنچه در نقاشی ساختمان پیش می آید، نیست. این قابلیت ممتاز، یکی از دوست داشتنی ترین مزایای کاغذ دیواری است.

8- کاغذ دیواری گزینه ای برای بزرگ جلوه دادن به فضاهای کوچک است. طرحهای مختلف این محصولات با قابلیتی خیره کننده، فضای کوچک پذیرایی شما را بزرگ و عمیق نشان می دهد. البته طرح هایی با خطوط افقی نیز قابلیت کوچک و محدود نشان دادن فضاهای بزرگ و شلوغ را دارد.

9- قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن کاغذ دیواری. وجود تنوع و مدلهای مختلف کاغذ دیواری، این امکان را برای استفاده از این محصول با هر قدرت خریدی را برای متقاضیان کاغذ دیواری فراهم آورده است. اگر چه در مقایسه با رنگ آمیزی، هزینه خرید و نصب کاغذ دیواری کمی بالاست، اما دوام و مقاومت این محصول، آن را بر گزینه رنگ آمیزی و نقاشی برتری داده است.

10- یکی دیگر از مزایای کاغذ دیواری، ایجاد جلوه ای زیبا از دکوراسیون داخلی با این محصول است. کاغذ دیواری به دلیل انبوهی از طرحهای فوق العاده زیبا و برجسته و استفاده از تصاویر طبیعت و سه بعدی در طرح های اختصاصی، جذابیت و زیبایی منحصر به فردی در نمای داخلی ساختمان بوجود می آورد.

11- در طراحی و ساخت نسل جدید کاغذ دیواریها، سازگاری با طبیعت و استفاده از موادی که فاقد حساسیت و آلرژی برای افراد منزل باشد، لحاظ شده است. کاغذ دیواری از الیاف سلولزی و موادی تشکیل شده است که به راحتی در طبیعت جذب شده و قابلیت بازیافت دارد.

امکان هماهنگی فوق العاده دکوراسیون داخلی با انواع کاغذ دیواری
امکان هماهنگی فوق العاده دکوراسیون داخلی با انواع کاغذ دیواری

با کاژه، آسوده خاطر ساختمان خود را نوسازی و بازسازی کنید

امیدواریم مطالب ارائه شده در خصوص مزایای کاغذ‌ دیواری ، تا به اینجا مورد استفاده شما واقع شده باشد. کاژه دیزاین با بهترین مشاوره، آمادگی دارد تا مدیریت طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان و همچنین نوسازی، مقاوم سازی و زیبا سازی منزل شما را بر عهده گیرد. رزومه ما، سالها فعالیت در انجام طراحی کابینتهای آشپزخانه، ایزوگام بام منزل، گچکاری، خرید و نصب کاغذ دیواری در طرحهای زیبا و متنوع، نمای سنگ و نقاشی ساختمان، می باشد.

متخصصین شرکت کاژه دیزاین، ساخت روف گاردن (باغ بام) و محوطه سازی ساختمان، شما را به زیباترین شکل دلخواه اجرایی خواهند کرد. این مهم است که بدانید؛ طراحی و ساخت گنبد، نما و سقف نورگیر شیشه ای ساختمان با شیشه های استین گلاس، تخصص ماست.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته