برتری پارتیشن شیشه ای و اتسفاده از آن در ادارات و سازمانها

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای

راهنمای استفاده از پارتیشن شیشه ای

استفاده از پارتیشن شیشه ای گزینه مناسبی برای جایگزین تغییر در شرکت یا ادارات است؛ زیرا در دفاتر مدرن ادارات، استفاده بهینه از هر قسمت فضاهای موجود، اهمیت زیادی دارد و از طرفی دیگر هزینه لازم جهت توسعه دفاتر بالا می باشد یا تغییر و جا به جایی محل شرکت مشکلات خاصی را به دنبال دارد؛ بنابراین تغییر و جا به جایی محل شرکت، جزء اولویت های مدیران محسوب نمی شود.

در نتیجه مدیران سراغ پارتیشن های اداری مناسب می روند تا با تفکیک کردن اتاق ها، نهایت استفاده را از محیط موجود ببرند. شرکت هایی که مساحت زیادی دارند، بایستی جهت تقسیم بندی فضا از پارتیشن های شیشه ای استفاده کنند؛ زیرا این نوع پارتیشن ها از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند ظاهری مدرن و زیبا به دکوراسیون داخلی می بخشند و سر و سامانی به محیط می دهند. به طور کلی پارتیشن های از جنس شیشه دارای مزایایی می باشند که به شرح زیر هستند.

دلایل برتری پارتیشن شیشه ای نسبت به سایر متریال ها

افزایش بهره وری کارکنان

اگر خواهان افزایش بهره وری کارکنان و کارمندان شرکت خود در محیط کار هستید با اجرای انواع پارتیشن شیشه ای به هدف خود می رسید؛ زیرا افرادی که به صورت دائمی بر کار خود کنترل و نظارت دارند در مقابل آن بر تمرکز و سخت کوشی خود می افزایند. این نوع پارتیشن علاوه بر کاهش تنبلی در فضای کار، موجب تقویت و مسئولیت پذیری کارمندان شده که متقابلا افزایش بهره وری از کار را به دنبال دارد.

انعطاف پذیری

برخی مواقع مالکان شرکت جهت بازسازی ساختمان با مشکل مواجه می شوند و قادر به جابجایی دیوارهای داخل ساختمان نیستند. حال بهترین روش استفاده از پارتیشن شیشه ای است. زیرا به غیر از انعطاف پذیری بالا، قابلیت جا به جایی داشته و می توان آن را در بخش های دیگری از ساختمان نصب کرد. چون تغییر نقشه دکوراسیون داخلی ساختمان که بافت قدیمی و سنتی دارد پرهزینه بوده و مشکلات دیگری را به دنبال دارد. البته نکته اصلی در پارتیشن از جنس شیشه همان انعطاف پذیری بالا است. همچنین اگر این نوع پارتیشن توسط یک طراح یا نصاب ماهر نصب شود دیگری نیاز به ثابت نگه داشتن آن نیست.

نگهداری آسان

یکی از مزیت های اصلی این نوع پارتیشن، نحوه نگهداری و نظافت آن است که تنها با یک دستمال میکروفایبر و یک شیشه شور حل می شود.

عایق صوتی

پارتیشن هایی که از شیشه های دوجداره و باکیفیت ساخته می شوند مقاومت بالا و عملکرد بهتری نسبت به سر و صدا در مقایسه با دیوارهای ثابت دارند. در نتیجه تمرکز کارمندان بیشتر می شوند و بهره وری کار را به طور شگفت انگیزی افزایش می دهند.

دلایل برتری پارتیشن شیشه ای نسبت به سایر متریال ها

قیمت های مقرون به صرفه پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای نسبت به دیوار های ثابت به صرفه تر است و خیلی آسان و سریع نصب می شود. این به این معنی است که به تغییرات ساختاری نیازی ندارد. در نتیجه هنگام تغییر در ابعاد محیط، هزینه های ناشی از تغییرات آن خیلی پایین خواهد بود. همچنین در طول روز استفاده از این نوع پارتیشن نیاز به لامپ های الکتریکی را کاهش می دهد که نتیجه آن پایین آمدن سطح مصرف انرژی و در نهایت کاهش هزینه های کلی شرکت می باشد. ناگفته نماند که پارتیشن هایی از جنس شیشه، علاوه بر مصرف انرژی کمتر و منافع مالی، تاثیر زیادی بر حفظ محیط زیست دارد.

روشنایی استاندارد

یکی از مشکلات اصلی محیط های کاری کمبود نور طبیعی است که با گذشت زمان تاثیرات روانی و منفی بر کارمندان می گذارد؛ زیرا نور طبیعی، سلامت روان و روح کارمندان را بهبود می بخشد و بر بهره وری و کارای آن ها می افزاید؛ بنابراین نصب پارتیشن از جنس شیشه گزینه مناسبی جهت ورود نور طبیعی به داخل ساختمان می باشد که دیگر پروسه بازسازی ساختمان را کنسل می کند و جلوه ویژه ای به دکوراسیون داخلی می بخشد. البته اگر طراحی و نصب پارتیشن از جنس شیشه با هدف افزایش نور طبیعی توسط شرکت کاژه انجام گیرد، قطعا با موفقیت همراه می شود و کاملا اصولی می باشد.

پارتیشن شیشه ای - کاژه

ظاهر جذاب و شیک

روز به روز رقابت شرکت های جهانی افزایش می یابد که پروسه جذب مشتری را مختل می سازد؛ بنابراین شکیل و جذاب بودن شرکت در اولویت قرار دارد تا مشتریان را به محض ورود جذب نماید. حال پارتیشن از جنس شیشه ظاهری حرفه ای به محیط کار می بخشد که تاثیر بالقوه ای بر مشتری می گذارد. همچنین اهمیتی ندارد که ظاهر شرکت شما چقدر بهم ریخته، بی نظم و قدیمی باشد، به کار بردن پارتیشن های از جنس شیشه، محیط را مدرن نشان می دهد. در نتیجه این تغییر و تحول موجب تقویت روحیه و بهره وری کارمندان می شود. ناگفته نماند که این نوع پارتیشن ها تنوع بالایی دارند و به شکل هایی همچون شیشه های رنگی، شیشه های مات، شیشه های طرحدار و … قابل دسترس می باشند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته