مزیت درب های استیند گلس ( استین گلاس ) در خانه های شما

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

  مزیت درب های شیشه ای استیند گلس ( استین گلاس ) در خانه های شما

 اگر می خواهید برای خانه جدید خود درب سفارش دهید و یا می خواهید درب خانه خود را عوض کنید، حتما به درب های استیند گلس هم فکر کنید، این درب ها در سال های اخیر خیلی مورد استقبال قرار گرفته اند. درب های شیشه ای استیند گلس به خانه شما هویت و شخصیت متفاوتی می بخشد. علاوه بر این چندین مزیت دیگر هم برای خانه های زیبای شما دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم.

ظرافت

کاملا مشهود است که درب های استیند گلس خیلی شیک، زیبا و مد روز هستند، حالا تصور کنید اگر این در های شیشه ای زیبا را به چهارچوب های خانه خودتان نصب کنید چه اتفاقی می افتد، ضمن اینکه درب خانه شما زیباتر جلوه می کند، روح تازه ای نیز پیدا می کند. اگر از درب استیند گلس به عنوان درب اصلی خانه ی خود استفاده کنید، بسیار کار منطقی و هوشمندانه ای است. درب های ورودی اصلی اولین صحنه ای است که میهمانان شما با آن روبه رو می شوند؛ بنابراین اگر در دکوراسیون خانه و طراحی آن حساس باشید و بهترین تصمیم ها را بگیرید، در تعاملات شما با آشنایان نیز تاثیر مستقیم دارد. شیشه های استیند گلس، با تابش نور های خورشید، الگو های رنگی متنوعی را می تاباند؛ در نتیجه روشنایی و لطافت خاصی به درون خانه شما می بخشد.

حریم خصوصی و ارتباط آن با شیشه های استیند گلس

 برخی از افراد فکر می کنند که شیشه ها امکان دیدن آن طرف شیشه را ممکن می سازد؛ اما این مسئله در مورد شیشه های استیند گلس صدق نمی کند. درب های شیشه ای رنگارنگ با اینکه نور خورشید را عبور می دهند ولی پشت شیشه دیده نمی شود، در نتیجه یک نوع حریم خصوصی نیز ایجاد می کند. در قدیم نیز از این شیشه ها برای درب جلو ساختمان استفاده می کردند.

درب شیشه ای رنگ آمیزی شده می تواند از شیشه ی مات نیز ساخته شده باشد که به شما در حفظ حریم خصوصی کمک می کند. راه دیگری که می توان با آن نمای درون خانه را پوشش داد؛ یک لایه نقش دار زیبا به آن اضافه کنید تا بتوانید براق بودن پنجره را از بین ببرید و هر زمان که خواستید می توانید با کندن لایه ی چسبیده شده دوباره شیشه ها را از مات بودن خارج کنید.

شخصی سازی

 تصوری که برخی افراد از شیشه های استنید گلس دارند این است که شیشه های استیند گلس انعطاف پذیر نیستند و نمی شود آن ها را مطابق علاقه خود طراحی کنند، این تصور کاملا اشتباه است. می توانید مطابق میل خود از شیشه های استیند گلس مات و یا شفاف استفاده کنید تا به میزان دلخواه از نور لذت ببرید و یا حریم خصوصی خود را حفظ کنید. همچنین می توانید از طرح های مختلف و دلخواه خودتان در درب استیند گلس استفاده کنید تا درب منزلتان جلب توجه کند و زیبا بنظر برسد.

طبق دیزاین خانه خود می توانید از تنوع رنگ ها و اشکال مختلف استیند گلس استفاده کنید، در نتیجه می توان گفت در استفاده از شیشه های رنگارنگ برای در های خانه هیچ محدودیتی وجود ندارد.

ارزش

 برای صرفه جویی در انرژی و عایق صدا بودن، می توان از شیشه های رنگی استیند گلس دوجداره استفاده کرد. حتی اگر شیشه های استنید گلس شما عایق گرما و صدا نیستند می توان آن ها را تعویض و دوجداره کرد. مشاوران املاک هم معتقدند اگر در خانه خود از شیشه های استیند گلس استفاده کنید ارزش آن 5 تا 15 درصد زیاد می شود.

امنیت

شیشه های استیند گلس را داخل شیشه های دوجداره قرار می دهند و سپس آن را به درب ها منتقل می کنند، از این رو این درب ها بسیار محکم و مقاوم هستند و در مقابل سرقت های خانگی و باد و ضربه عملکرد خوبی دارد. مات بودن شیشه های رنگی استیند گلس امکان دید درون خانه را با محدودیت روبه رو می سازد و شاید افرادی که قصد سرقت خانه را دارند را منصرف کند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته