میز تخته نرد شلفیکس محصولی نفیس و صادراتی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

میز تخته نرد - شلفیکس

از مهم ترین ویژگی های میز تخته نرد شلفیکس می توان به چوب طبیعی راش به کار برده در ساخت آن اشاره نمود. به طور کلی استفاده از میز بازی تخته نرد و یا شطرنج در دکوراسیون داخلی خانه ها، علاوه بر کاربرد آن ها، جنبه زیبایی نیز دارد. به همین دلیل است که هنگام بازسازی ساختمان ، بسیاری از طراحان داخلی استفاده از میزهای بازی را پیشنهاد می دهند. اگر به تصاویر موجود از خانه های لوکس نگاه کرده باشید، قطعا در طراحی بسیاری از آن ها میز بیلیارد، شطرنج، تخته نرد و … را مشاهده خواهید نمود.

بسیاری از طراحان موفق بر این باورند که استفاده نمودن از میزهای بازی در طراحی داخلی خانه ها، می تواند جلوه منحصر به فرد و خاصی ایجاد نماید. اما نکته قابل توجه در انتخاب این میزها، نوع میز و ویژگی های آن است. به همین منظور شرکت کاژه در ادامه قصد دارد شما را با میز تخته نرد شلفیکس و ویژگی های آن، به طور کامل آشنا کند.

میز تخته نرد شلفیکس

ویژگی های میز تخته نرد شلفیکس

میز تخته نرد شلفیکس یک میز بازی بسیار نفیس است که با دقت و ظرافت بسیار بالایی طراحی و تولید می شود. قطعا میزهای تخته نرد بسیار زیادی طراحی و تولید می گردند که از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار می باشند. اما این میز از چوب راش طبیعی ساخته می شود. به همین دلیل است که از ارزش مالی بالایی برخوردار است و مورد استقبال بسیاری از کشورهای خارجی نیز قرار گرفته است. ارتفاع این میز تخته نرد 83 سانتی متر در نظر گرفته شده است. همچنین طول و عرض آن نیز به ترتیب 75 و 39 سانتی متر می باشد.

استفاده از میز تخته نرد شلفیکس در سبک های کلاسیک می تواند جلوه منحصر به فرد و ویژه ای به دکوراسیون داخلی ببخشد. زیرا این میز در کنار یک جفت صندلی کلاسیک فوق العاده زیبا و خیره کننده می تواند تصویر بسیار جذابی در نگاه مخاطب ثبت نماید. نکته قابل توجه در رابطه با این میز، کاربرد آن در حالت باز و بسته است. زمانی که میز تخته نرد را می بندید، با یک میز شطرنج بسیار نفیس روبرو خواهید شد. این میز به دلیل نوع طراحی، متریال مورد استفاده در ساخت و استانداردهای آن مورد استقبال دکوراتورها قرار گرفته است. این میز امروزه در دو رنگ سفید و فندقی تولید می شود. بنابراین به راحتی می توانید با توجه به رنگ غالب در طراحی داخلی، مناسب ترین آن ها را انتخاب نمایید.

میز تخته نرد شلفیکس

نحوه ساخت میز تخته نرد شلفیکس

همانطور که گفته شد در ساخت میز تخته نرد شلفیکس از چوب راش متعلق به گرجستان استفاده شده است. از طرفی هنگام تهیه آن، تمامی قسمت های چوبی حتی صورتک های طراحی شده در پایه ها نیز سی ان سی شده اند. از دیگر نکاتی که هنگام ساخت این میزها رعایت می شود، چندین بار ساب زدن سطح داخلی و خارجی میز است. زمانی که سطح میز تخته نرد و صفحه شطرنج به خوبی ساب خورد و صیقلی شد، سپس میز رنگ زده می شود.

از طرفی میز تخته نرد شلفیکس در طول ساخت چندین بار مورد بررسی قرار می گیرد تا از کیفیت نهایی آن مطمئن شوند. به همین دلیل است که این میز را می توان به عنوان یکی از محصولات بسیار نفیس صادراتی معرفی نمود. طراحی خلاقانه و در عین حال ساده این میز موجب شده تا به راحتی بتوانید آن را با محیط زندگی و کار خود هماهنگ نمایید. همچنین شلفیکس صندلی های جفت این میز را نیز با دقت و ظرافت بسیار بالا طراحی نموده است. بنابراین می توانید میز تخته نرد را به همراه صندلی های مناسب آن و به صورت ست خریداری نمایید.

میز تخته نرد شلفیکس

 

چگونگی ارسال این میز به دیگر کشورها

افرادی که داخل ایران زندگی می کنند، می توانند از طریق سایت برای خرید میز تخته نرد شلفیکس اقدام نمایند. زمانی که سفارش آن ها ثبت شود، در کمتر از یک هفته محصول مورد نظر آن ها با بسته بندی استاندارد و مناسب برایشان ارسال می شود. اما افرادی که خارج از کشور هستند و می خواهند این محصول را تهیه نمایند، باید از طریق یکی از روش های زیر اقدام کنند.

اولین روش ثبت سفارش میز تخته نرد شلفیکس و تحویل آن در فرودگاه ایران است. به این منظور که مشتری پس از سفارش محصول باید به فرودگاه ایران رفته و یا شخصی را مسئول این کار نماید تا میز را تحویل بگیرد. در روش دوم نیز پس از ثبت سفارش، مشخص می نمایید که محصول در کشور مورد نظر تحویل داده شود. در این صورت محصول با بسته بندی استاندارد و مقاوم، با ارسال هوایی به کشور مقصد فرستاده می شود. نکته قابل توجه در رابطه با این روش هزینه ارسال است که با فاکتور خرید به مشتری تحویل داده می شود. زیرا هزینه ارسال هوایی و خدمات مرتبط با آن به عهده فرد خریدار می باشد.

میز تخته نرد شلفیکس

 

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته