نصب شیشه های درب لابی با طرح های متفاوت

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

با توجه به این که شیشه های تزیینی کاربری بالایی برای طراحی انواع درب دارند یا جهت استفاده به عنوان درب لابی و یا انواع دیگر از درب توام با ترکیبات چوبی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند طرح های متنوعی از این شیشه های تزیینی ارائه می شود. وجود طرح های متفاوت و متنوع همراه با استحکام و کیفیت مطلوب برای درب لابی می تواند علاوه بر زیبایی خیره کننده و ایجاد نور مناسب فضایی لوکس ایجاد نماید.

انواع شیشه های درب لابی

شیشه هایی با طرح های متنوع برای استفاده به عنوان درب لابی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از پرکاربردترین آنها شیشه های تیفانی و استین گلاس می باشد. درب لابی برای جدا کردن فضای داخلی و خارجی محیط به عنوان یک قسمت مهم مورد توجه قرار می گیرد. برای استفاده از انواع درب شیشه ای در فضاهای لوکس در اماکن مختلف از جمله لابی هتل و یا لابی منازل لوکس می توان به شکل سلیقه ای نوع متناسبی از این محصول را انتخاب کرد. ابعاد و رنگ های مختلف درب لابی برای استفاده در اماکن متفاوت کاربرد دارد و کاربری انواع درب شیشه ای با تزیینات متنوع با قیمت و کیفیت متفاوتی عرضه می گردد.

کاربرد شیشه های درب لابی

استفاده از درب های لابی شیشه ای با طرح های گوناگون به عنوان درب های تزیینی دارای مزایای زیادی می باشند که از جمله آنها می توان به تامین نور مناسب و ایجاد فضای چشم نواز در فضای مورد نظر اشاره کرد. انواع شیشه های دست ساز که به شکلی هنرمندانه طراحی و اجرا شده اند به عنوان درب لابی کاربری مشتری پسند دارند. شرکت کاژه انواعی از درب های لابی شیشه ای را با طرح های زیبا و متناسب با فضای مورد نظر ارائه می نماید. با توجه به طرح ساختمان مورد نظر و همین طور کاربری انواع درب می توان از طرح های متنوع ارائه شده استفاده کرد. وجود استانداردهای مناسب در تراش شیشه های طراحی شده برای درب لابی از مزایای مناسب این نوع از درب های شیشه ای تولید شده توسط شرکت کاژه می باشد. استحکام مناسب برای شیشه های درب لابی همراه با ظرافت مطلوب می تواند کاربری این محصول را بیشتر نماید. سبک های مختلف تولید شیشه های درب لابی با توجه به سلایق متفاوت مشتریان توسط شرکت کاژه ارائه می گردد تا آنها بتوانند بیشترین استفاده را از این محصول داشته باشند.

شیشه های طرح دار درب لابی

تهیه و استفاده از درب های شیشه ای به عنوان درب لابی با طرح های مختلف تولید شده توسط شرکت کاژه امکان پذیر است. از این رو می توان جلوه ای از کیفیت و زیبایی را با کاربری مناسب به شکلی مطلوب مشاهده کرد. طرح های متفاوت شیشه که متناسب با انواع درب در فضای متفاوت هستند می توانند محیطی زیبا خلق نمایند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته