نقاشی ساختمان و دکوراسیون داخلی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

نقاشی ساختمان و دکوراسیون داخلی

نقاشی ساختمان برای دکوراسیون داخلی

تصمیم گیری در مورد نقاشی ساختمان یکی از اولویت های اصلی هنگام انجام پروژه های بازسازی است. به علاوه، انتخاب نوع و سبک رنگ آمیزی یک کار بسیار دشوار است. نوع و رنگی که برای استفاده در پروژه بازسازی ساختمان انتخاب می شود به اندازه یک تصویر، معنادار و مهم است و نه تنها عامل اصلی جلب توجه است، بلکه ثابت شده است که از تاثیر گذارترین گزینه ها برای دکوراسیون داخلی به حساب می آید.

نقاشی‌ ساختمان فرصتی است که می توانید رنگ های دیوار و خانه خود را با دکوراسیون، مبلمان و مهم تر از همه با شخصیت خود هماهنگ کنید. بنابراین رنگ ابزاری قدرتمند در بازسازی ساختمان است و این توانایی را دارد که فضای ساختمان را به طرز چشمگیری تغییر دهد.

برای ایجاد یک تغییر ساده اما قابل توجه، در کنار پروژه های بازسازی برای خانه هایی که فرسوده به نظر می رسند و می توانند انجام دکوراسیون داخلی را برای شما دشوار کنند، رنگ آمیزی ساختمان راهکاری عالی و مقرون به صرفه است.

جنبه هایی مانند مبلمان در کنار ظاهر دیوارهای خانه نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارند. می توانید از رنگ های مختلف برای ایجاد حالت دلخواه در هنگام بازسازی خانه خود استفاده کنید. در کاژه ممکن است رنگی را پیدا کنید که مناسب هدف شما باشد.

بازسازی ساختمان - کاژه

قانون نقاشی ساختمان برای دکوراسیون

استفاده از قانون 60-30-10 می تواند نقاشی ساختمان را ساده کند و به شما در رسیدن به تعادل در دکوراسیون داخلی کمک کند. این یک قانون تزئینی جاودانه است که به شما کمک کند یک طرح رنگی را به راحتی کنار هم قرار دهید.

نسبت 60 درصد + 30 درصد + 10 درصد به منظور ایجاد تعادل میان رنگ های استفاده شده در دکوراسیون داخلی است. استفاده از این قانون فوق العاده ساده است. در اینجا نحوه استفاده از قانون 60-30-10 آورده شده است.

رنگ اصلی فضای خانه شما باید 60 درصد باشد. به احتمال زیاد 60 درصد در یک اتاق نشیمن بیشتر دیوارهای اتاق و وسایل بزرگ مانند فرش را شامل می شود. نکته این است که 60 درصد رنگ، که شامل نقاشی ساختمان است فضا را تثبیت می کند و به عنوان پس زمینه برای دکوراسیون عمل می کند.

30 درصد در این قانون، رنگ ثانویه است. شما از نصف رنگ اصلی خود برای رنگ مبلمان، پرده، رنگ در و پنجره یا حتی برجسته کردن یک دیوار استفاده می کنید. رنگ ثانویه از رنگ اصلی پشتیبانی می کند، اما به اندازه کافی متفاوت است که آنها را از هم جدا کند. 10 درصد بعدی رنگ لهجه ها است. لهجه ها شامل کوسن ها، لوازم تزئینی و آثار هنری استفاده شده در دکوراسیون داخلی است.

قوانین دکوراسیون داخلی

قوانین دکوراسیون داخلی

قوانین دکوراسیون داخلی زمانی که به جهت گیری در تزئین یا انتخاب رنگ نیاز داریم بسیار مفید هستند. بنابراین، اگر یک شورشی باشید یا نتوانید اتاقی به این تعادل پیچیده را تصور کنید، آن وقت است که باید فرمول خود را بنویسید. اگر 30-30-20-20 برای شما مناسب است، آن فرمول را آزمایش کنید. نکته کلیدی برای سرکشی در این قانون دکوراسیون، توجه به تعادل رنگ در نقاشی ساختمان است. هنگامی که از وزن بصری این نسبت های رنگی آگاه شدید، می توانید قوانین را زیر پا بگذارید و تعادلی پیدا کنید که شما را شگفت زده می کند.

دکوراسیون داخلی - کاژه

قانون 60-30-10 رنگ آمیزی برای دکوراسیون داخلی

استفاده از یک قانون دکوراسیون آزموده و واقعی می تواند رنگ آمیزی ساختمان شما را آنقدر آسان کند که ممکن است تعجب کنید که چرا همه از آن پیروی نمی کنند. اما شاید شما بخواهید در مورد ایجاد یک دکوراسیون رنگی خارج از چارچوب فکر کنید، یا احساس کنید که برای بیان ایده های رنگی خود به بیش از سه انتخاب نیاز دارید. هر دلیلی که می خواهید قانون 60-30-10 را زیر پا بگذارید، راه هایی برای انجام آن وجود دارد و در عین حال می توانید تعادل رنگ را در خانه خود ایجاد کنید.

کلید هر پروژه خلاقانه بزرگ همیشه این بوده است که قوانین را قبل از شکستن آنها بیاموزید، بنابراین هنگامی که فرض اصلی این قانون را درک کردید، می توانید آن را برای دکوراسیون داخلی خود سفارشی کنید. همچنین به یادگیری بایدها و نبایدهای نقاشی ساختمان کمک می کند.

هنگامی که رنگ آمیزی ساختمان را با یک رنگ انجام دهید، رنگ های اصلی، فرعی و تاکیدی شما می توانند طیف های متفاوتی از همان رنگ باشند، نه سه رنگ مجزا. به عنوان مثال رنگ خاکستری خنثی می تواند 60 درصد رنگ اصلی شما باشد، سایه عمیق همان خاکستری 30 درصد رنگ ثانویه و سایه کم رنگ خاکستری، به عنوان رنگ برجسته 10 درصدی شما عمل می کند. دکوراسیون داخلی تک رنگ یک طرح بسیار آرامش بخش ایجاد می کند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته