برای خرید کاغذ دیواری باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

نکات مهم خرید کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری و کیفیت آن

کیفیت، طرح و قیمت کاغذ دیواری در انتخاب آن بسیار مهم است، بنابراین در خرید کاغذ دیواری به همه این موارد باید توجه داشت. قطعا کاغذ دیواری با کیفیت عالی و دارای طرح و نقوش برجسته و قابل شستشو، قیمت بیشتری نسبت به انواع معمولی آن دارد. هر چقدر که کیفیت و مرغوبیت کالا بهتر باشد، قیمت آن نیز طبیعتأ بیشتر است. همچنین برای خرید این محصول باید به دکوراسیون داخلی منزل و انتخاب کاغذ دیواری مخصوص هر قسمت از ساختمان نیز توجه داشت. ضمن اینکه برای نصب کاغذ دیواری باید حتما به زیر سازی دیوار توجه داشت.

دیوارها باید بدون لکه و چربی و کاملا صاف باشد. همچنین اینکه نصب کاغذ دیواری روی سطوح سیمانی و یا چوبی مناسب نیست و فقط روی دیوارهای گچی قابلیت استفاده دارد. در استفاده از فضایی که کاغذ دیواری باید نصب شود نیز، باید دقت داشت. بطور مثال در دیوارهای کوتاه، هیچگاه نباید از مدلهای طرح دار استفاده کرد.

چه نوع کاغذ دیواری را برای ساختمان خود استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد؛ قیمت کاغذ دیواری بر اساس طرح، رنگ، کیفیت و قابل شستشو بودن آن، مشخص می شود. قطعا مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی نیز برای مشتریان این کالا، مهم است. پس باید به دنبال محصولی باشیم که علاوه بر کیفیت و دوام کالا، قیمت آن نیز برای خریدار مناسب باشد.

بنابراین برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود، باید بدانیم که چه نوع و مدلی از این محصول تزیینی را خریداری کنیم. برای زیبا سازی فضای داخلی ساختمان؛ ابتدا باید هدف خود از انتخاب کاغذ دیواری را بدانیم و سپس استفاده و کاربرد آن را در قسمتهای مختلف ساختمان مورد ارزیابی قرار دهیم. در انتها نیز به انتخاب و خرید کاغذ دیواری مورد علاقه و متناسب با طراحی داخل منزل خود، مبادرت می کنیم.

کاربرد کاغذ دیواری خریداری شده، در قسمتهای مختلف منزل

قیمت کاغذ دیواری در انواع مختلف، برای فضاهایی مانند اتاقهای خواب، اتاق کار، هال و پذیرایی، آشپزخانه و حتی امروزه با پیشرفت در تکنولوژی ساخت این محصول از لحاظ مقاومت در برابر رطوبت، در حمام و سرویسهای بهداشتی نیز، متغیر است.

حال باید دید که چه نوع و طرحی از کاغذ دیواری را باید در کدام قسمت ساختمان نصب نمود. در این خصوص ما به شما کمک می کنیم تا با اطلاع کافی، اقدام به نصب این محصول زیبا در دکوراسیون داخلی منزل خود، نمایید.

1- کاغذ دیواری مناسب با اتاق خواب

استفاده از رنگهای ملایم و آرامبخش و ترجیحا رنگهای گرم، بهترین انتخاب برای اتاق خواب می باشد.

نمونه ای از دیزاین ساده کاغذ دیواری در اتاق خواب
نمونه ای از دیزاین ساده کاغذ دیواری در اتاق خواب

2- مناسب پذیرایی و هال

قیمت کاغذ دیواری برای قسمت پذیرایی به دلیل تنوع نقوش و طرحهای برجسته، معمولا بالاست. انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری در قسمت پذیرایی باید با دقت بیشتری صورت گیرد. زیرا اغلب مهمانان و اعضای خانواده در این قسمت از ساختمان حضور بیشتری دارند. در طراحی این قسمت باید به رنگهای محیط از جمله مبلمان و کابینهای آشپزخانه دقت نمود، تا طرح و رنگ کاغذ دیواری در پذیرایی با رنگ محیط تقریبا ست باشد. استفاده از کاغذ دیواری با طرحهای پر ازدحام و شلوغ برای مبلمانهای ساده مناسبتر است.

3- مناسب برای اتاق کودکان

استفاده از طرحهای شاد و فانتزی با رنگهای ملایم و ترجیحا دارای نقوش شخصیتهای انیمیشنی، مناسب ترین نوع کاغذ دیواری برای اتاق کودکان می باشد.

4- کاغذ دیواری اتاق کار

قیمت کاغذ دیواری برای استفاده در اتاق کار، تقریبا مناسب است. علت این امر این است که در اتاق کار باید از کاغذ دیواری هایی با طرحهای ساده و غیر شلوغ استفاده نمود. زیرا طرحهای شلوغ موجب از بین رفتن تمرکز برای انجام کار می شود. استفاده از طرحهای راه راه یا هندسی ساده، مناسب ترین طرح برای اتاق کار است.

کاژه دیزاین، مشاور شما در ساخت سازه های هنری و محصولات دکوراتیو

امیدواریم مطالب ارائه شده در خصوص قیمت کاغذ دیواری و نوع کاربرد آن، تا به اینجا مورد استفاده شما واقع شده باشد. کاژه دیزاین مفتخر است تا با مشاوره رایگان، خدمات متفاوتی برای بازسازی ساختمان و نوسازی و زیبا سازی دکوراسیون داخلی منزلتان را به شما ارائه دهد. ما با اطمینان از کار خود، بهترین روش بازسازی، مقاوم سازی و طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان شما را به منصه ظهور خواهیم رساند.

شما میتوانید در مواردی چون؛ ایزوگام بام منزل، طراحی کابینتهای آشپزخانه، خرید و نصب کاغذ‌ دیواری در طرحهای زیبا و متنوع، گچکاری، نمای سنگ و نقاشی ساختمان تان را بر عهده ما گذاشته و از زیبایی طراحی و ساخت موارد فوق در منزل و ساختمان خود لذت ببرید. بنابراین با یک تماس، کاژه دیزاین را به انجام محوطه سازی، ساخت روف گاردن (باغ بام)، ساخت گنبد، نما و سقف نورگیر شیشه ای ساختمان با شیشه های استین گلاس، به هنرنمایی در طراحی و ساخت دکوراسیون منزل خود دعوت کنید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته