نیم ست شطرنج و تخته نرد ; دست ساز و ساخته شده از چوب طبیعی راش

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

نیم ست شطرنج و تخته نرد

تخته نرد

باستان شناسان با اتکا به یافته های خود از شهر سوخته معتقدند این بازی به 3000 سال قبل باز می گیرد. ارزش و اصالت این بازی مبتنی بر فکر، برنامه ریزی و شانس خیلی بیشتر از یک میراث فرهنگی است. بازی با مهره های زیبای تخته نرد، زندگی را شیرین و لحظات را لذت بخش می کند.

رگه های چوب در میز شطرنج و تخته نرد

معمولا تخته نرد را از جنس پلاستیک، چوب، فلز و شیشه طراحی و اجرا می کنند. اما هیچ کدام نمی تواند جای یک چوب زنده را بدهد. چوب زنده است و تخته نردی که با چوب ساخته شود نگاه نشاط آور نقش و نگار چوب را در دل ها محک می زند. امروزه تخته نرد را انواع چوب هایی مثل گردو، کیکم و راش می ساند و هر کدام برای خود داستانی دارد.

 

میز شطرنج و تخته نرد

 

رگه ها و رنگ طبیعی چوب چشم ها را جلا می دهد. وقتی تخته نرد شما با دست یک هنرمند ساخته و پرداخته شود هیچ کسی نمی تواند مدعی شود که این چوب زنده نیست. بازی کردن و انداختن تاس های بی ثبات روی صفحه صاف و زیبای تخته نرد  شادی و نشاط را در بین خانه و خانواده رقم می زند.

اگر تا به حال از بازی تخته نرد لذت نبرده اید یا علاقه ای به یادگرفتن و انجام این بازی مهیج نداشته اید؛ مقصر شما نبوده اید! مقصر اصلی تخته نرد مرده ی از جنس غیر چوب بوده است.

اگر یک تخته نرد چوبی را از نزدیک لمس کنید حتی چشم هایتان را نمی توانید از نگاه کردنش بدزدید. امروز قصد داریم یک اثر بی نظیر را به شما معرفی کنیم که نفس هایتان را بند می آورد.

نیم ست شطرنج و تخته نرد

شاید یک روز میهمان داشته باشید و بخواهید چند وقتی را به تفریح و سرگرمی با او دور یک میز جمع شوید. اثر نفیس ما دو اپشن دارد. تخته نرد و شطرنج دو گزینه ای است که می توانید به رقیبتان پیشنهاد کنید. نیم ست شطرنج و تخته نرد ما دو عدد مبل نفیس هم دارد که این میز گرد را تکمیل می کند.

میز شطرنج و تخته نرد

 

ساختار میز شطرنج و تخته نرد

این میز شطرنج و تخته نرد  از ۲ مبل چوبی با رویه های جیر و چرم و یک میز که با حرکت میز به سمت خلاف عقربه های ساعت تغییر کرده و در زاویه نود درجه با یک لولای نفیس باز شده و به میز تخته نرد تبدیل میگردد.

ابعاد و اندازه میز شطرنج و تخته نرد

مشخصات میز :

– طول : ۷۵ سانتیمتر
– عرض : ۳۹ سانتیمتر
– ارتفاع : ۸۳ سانتیمتر
– رنگ : سفید و فندقی

مشخصات صندلی :

– ارتفاع : ۱۰۳ سانتیمتر
– عرض : ۷۵ سانتیمتر
– ارتفاع نشیمن ۴۸ سانتیمتر
– جنس رویه : چرم و جیر
– رنگ : کرم، سفید و قهوه ای

در حال حاضر این محصول در ۲ رنگ فندقی و سفید تولید میگردد که تصاویر آن را میتوانید در زیر ملاحظه میفرمایید

 

میز شطرنج و تخته نرد

 

مهره ها

برای ساخت مهره های شطرنج و تخته نرد دو نوع چوب متفاوت انتخاب می کنند. معمولا مهره های سیاه را از گردوی تیره رنگ و مهره های سفید را از چوب گلابی می سازند. تکنیک های زیادی در ساخت مهره ها استفاده می شود.

 

تخته در داخل یک میز از جنس راش قرار دارد، که چرخش صفحه هم در داخل آن اتفاق می افتد. پایه های این میز به هنرمندی منبت شده اند و این دومین تکنیکی است که در ساخت این شطرنج به کار برده اند. انتخاب چوب مناسب و ترکیب رنگی که به وجود آمده است حس زیبایی شناختی را به کاربر القا می کند.

 

میز شطرنج و تخته نرد

دو عدد مبل راحت و شیک محیط بازی را مزین کرده است. پایه های این مبل ها به همان سبک میز ساخته شده است. این نشان می دهد که هنرمند این مجموعه یک استاد است. نکته ی جالبی که درباره این مبل ها وجود دارد، رنگ های مکمل مبل هاست. مبل اولی با یک روکش سفید چرمی در مقابل مهره های سفید رنگ شطرنچ چیده شده است. درحالی که در مقابل مهره های سیاه رنگ یک مبل منبت شده با روکش با کیفیت مشکی چرمی چشم ها را به خود جذب می کند.

 

مبل های راحت، شما را ساعت ها به بازی شطرنج تشویق می کند

راحتی مبل ها را فقط با تست کردن می توان فهمید ولی ما تضمین می کنیم که این مبل ها به صورت کاملا استاندارد طراحی شده اند/ همچنین استفاده از چرم طبیعی آن را برای استفاده طولانی مناسب کرده است. شیک و زیباست همانطور که در تصویر می بینید. چشم ها را می رباید چرا که هنر دست است. ارتفاع استاندارد میز، سبک، عرض و زاویه مبل ها همگی منطقی و برای یک بازی مهیج تخنه نرد یا شطرنج طراحی شده است.

      میز شطرنج و تخته نردفضای کاربری

از این اثر کم نظیر در بیشتر محیط ها مثل، اتاق نشیمن، خانه ویلایی، هتل، نمایشگاه و بسیاری از مکان های دیگر قابل استفاده است. در هر مکانی از این کار استفاده کنید، دکوراسیون آن جا را بی نظیر می کند و روح تازه ای به ملک شما می بخشد.

 

میز شطرنج و تخته نرد

ارسال به خارج از کشور

امکان ارسال نیم ست شطرنج و تخته نرد به خارج از کشور وجود دارد. برای این کار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

میز شطرنج و تخته نرد

 

مقالات جدید:

مزایای استفاده از پارتیشن استیند گلس در خانه بروزرسانی 2018

آینه دکوراتیو ؛ 9 راه حل متفاوت استفاده از آن در خانه

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response