ایجاد پارتیشن شیشه ای بین حمام و دستشویی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

ایجاد پارتیشن شیشه ای بین حمام و دستشویی

ایجاد فاصله و حائل بین دوش و بقیه حمام با پارتیشن شیشه ای حمام، طراحی بسیار رایجی در میان خانه‌های مدرن امروزی است. علاوه بر خشک نگه‌داشتن حمام، به‌ظاهر تزئینی آن نیز کمک می‌کند. به دلیل افزایش تقاضا، هیچ کمبودی برای ایده‌های پارتیشن توالت حمام وجود ندارد. از پارتیشن‌های شیشه‌ای شفاف گرفته تا درهای شیشه‌ای کشویی، در اینجا چند ایده الهام‌بخش برای پارتیشن وجود دارد که می‌توانید در نظر بگیرید.

پارتیشن شیشه‌ای بین حمام و دستشویی

اگر از جستجوی ایده‌های پارتیشن یا ایده‌های پارتیشن توالت حمام خسته شده‌اید، این یک راه‌حل یک‌مرحله‌ای برای جستجوی شما است. هر خانه مدرنی بدون حمام مرتب و شیک ناقص است. افزودن یک پارتیشن شیشه‌ای عالی به حمام شما به معنای واقعی کلمه کل فضا را به ظاهری بسیار باسلیقه و درجه یک تبدیل می‌کند. گروه مهندسین کاژه که در زمینه بازسازی و طراحی انواع اتاق شیشه ای و دکوراسیون داخلی فعال هستند در تلاش هستند تا با ارائه بهترین طرح‌ها به شما در زیبایی منزل یاری کنند.

گروه مهندسی و طراحی کاژه چندین طرح مختلف را برای ایجاد فضا بین حمام و دستشویی در زیر ارائه داده است. شما می‌توانید با مطالعه هر یک از طرح‌ها با آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

پارتیشن شیشه ای بدون قاب و قاب‌دار

یک کابین شیشه‌ای ساده بدون قاب بدون هیچ‌گونه فریم و طرحی برای مشخص‌کردن قسمت دوش از دستشویی خود نصب کنید. این طرح برای یک سرویس بهداشتی کوچک و جمع‌وجور انتخاب خوبی است. نه‌تنها آن را جادار جلوه می‌دهد، بلکه فضا را روشن‌تر می‌کند زیرا نور طبیعی به‌راحتی از آن عبورمی کند.

فضای دوش ساخته شده توسط یک پارتیشن شیشه‌ای قاب‌دار یک ایده جالب برای جداسازی حمام از سرویس بهداشتی است. این یک راه‌حل خوب برای اضافه‌کردن زیبایی بیشتر به حمام ساده شما است. یک نکته مهم این که سبک و رنگ قاب شیشه‌ای خود را با کابینت‌های حمام خود هماهنگ کنید.

پارتیشن شیشه ای مات و طرح‌دار

این پارتیشن باعث می‌شود علاوه بر حفظ حریم شخصی در حمام و دستشویی زیبایی و جلوه خاصی به آن‌ها اضافه کند. طرح‌های مختلفی از پارتیشن شیشه‌ای مات از ساده گرفته تا انواع طرح‌دار این وجود دارد که می‌توان جهت جداسازی حمام از دستشویی از آن‌ها استفاده کنید.

پارتیشن شش‌ضلعی

اگر فضای حمام بسیار کوچک است، این طراحی تضمین می‌کند که از هر قسمت از فضا به‌خوبی استفاده شود. نه‌تنها متفاوت و خیره‌کننده به نظر می‌رسد، بلکه گوشه کوچکی از اتاق را نیز اشغال می‌کند. یک طراحی معاصر است که می‌تواند کاملاً در گوشه قرار گیرد. درب ورودی آن نیز می‌تواند به‌صورت منحنی یا گرد باشد.

پارتیشن شیشه‌ای رنگی

برای اینکه کمی شخصیت بیشتر به حمام خود ببخشید، یک پارتیشن رنگی را بین حمام و دستشویی امتحان کنید. این پارتیشن رنگی می‌تواند شفاف یا مات باشد. استفاده از رنگ‌های متنوع باعث به‌وجودآمدن جلوه‌ای خاص در طراحی حمام و دستشویی شما می‌شود.

طرح های مختلف ایجاد فضا بین حمام و دستشویی

مزایا

تمامی این گزینه‌ها نوعی پارتیشن شیشه ای مناسب برای جداسازی حمام از دستشویی است. از مزیت‌های آن نیز می‌توان به مقاومت بالای آن در مقابل فشار و ضربه اشاره نمود.

یکی از مزایای دیگر این نوع پارتیشن‌های شیشه‌ای که برای جداسازی حمام از دستشویی به کار می‌روند قابلیت نصب آسان آن‌هاست.

مزیت دیگر این پارتیشن‌ها نسبت به انواع دیگر این است که به‌راحتی می‌توان آن‌ها را تمیز کرد.

همان‌طور که گفته شد این نوع از پارتیشن‌ها انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید از میان انواع گوناگون بنا به سلیقه خود یکی را برای جداسازی فضای حمام از دستشویی به کار بگیرید.
جلوگیری از پاشیده شدن آب حمام به قسمت‌های دیگر یکی دیگر از این مزایا است. همین‌طور از نفوذ آب و آلودگی دستشویی به قسمت‌های دیگر جلوگیری می‌کند. این امر به نوبه خود در تمیزی و نظافت محیط کمک می‌کند.

استفاده از شیشه باعث انعکاس نور می‌شود و این انعکاس نور نیاز شما به استفاده از روشنایی‌های متعدد را کم می‌کند.

تمامی این مزایا سبب شده تا افراد زیادی برای جداسازی محیط سرویس بهداشتی و حمام خود از آن‌ها بهره‌مند شوند. یکی از دلایل دیگری که از آن می‌توان به‌عنوان یک مزیت برای پارتیشن شیشه‌ای نام برد هزینه نصب و ایجاد آن است. این هزینه به‌مراتب کمتر از هزینه دیوارکشی بین دو فضای سرویس و حمام است.

مزایای پارتیشن شیشه‌ای در فضای حمام و دستشویی

طراحی و اجرای دقیق آن می‌تواند سبب شود تا به زیبایی دکوراسیون داخلی و فضای سرویس افزوده شود. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره در خصوص ایجاد این پارتیشن‌ها در بین حمام و دستشویی خود با مشاورین کاژه گفتگو کنید.

قبل از هرگونه اقدام برای جداسازی فضای دستشویی و حمام با پارتیشن شیشه‌ای ابتدا بهتر است اندازه فضا را به طور دقیق محاسبه کنید و متناسب باسلیقه خود نوع پارتیشن را انتخاب کنید.

سؤالات متداول:

بهترین ایده‌های پارتیشن حمام چیست؟

محبوب‌ترین طرح‌های پارتیشن حمام و دستشویی عبارت‌اند از: پارتیشن شیشه ای بدون قاب، پارتیشن شیشه‌ای مات و شش‌ضلعی.

کدام شیشه برای پارتیشن حمام بهتر است؟

اگر می‌خواهید یک پارتیشن حمام شیشه‌ای داشته باشید، می‌توانید پارتیشن شیشه‌ای مات یا شیشه‌ای بدون قاب را انتخاب کنید تا علاوه بر زیبایی، حریم شخصی شما حفظ شود.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته