استفاده از پارتیشن شیشه ای در اتاق نشیمن

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

اتاق نشیمن خود را با این طرح‌های پارتیشن شیشه ای زیبا کنید

از پارتیشن‌ شیشه‌ای برای جداسازی دو فضا و یا ساخت اتاق شیشه ای استفاده می‌شود. این متریال جایگزین محبوبی برای دیوارهای جامد و جداکننده‌ها هست زیرا زیبایی و عملکرد را به خطر نمی‌اندازد. بهتر است پارتیشن شیشه‌ای را برای اتاق‌های نشیمن بررسی کنید و ما مطمئن هستیم که مطابق با نیاز خود یکی را پیدا خواهید کرد.

گروه مهندسین طراح کاژه باسابقه فعالیت در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان به شما پیشنهاد می‌کند حتماً از پارتیشن شیشه‌ای برای اتاق نشیمن خود استفاده کنید.

پارتیشن شیشه‌ای در اتاق نشیمن

وقتی وارد هر خانه می‌شوید، اتاق نشیمن احتمالاً اولین چیزی است که می‌بینید. این مکان به‌عنوان یک فضای اجتماعی برای پذیرایی از مهمانان شما در نظر گرفته می‌شود، بنابراین باید اولین تأثیر ماندگار را ایجاد کند. باارزش‌ترین سرمایه‌گذاری که می‌توان انجام داد نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای است. این پارتیشن ها یکپارچگی اتاق نشیمن را به دو بخش تقسیم می‌کند و درعین‌حال زیبایی اصلی اتاق را حفظ می‌کند. می‌توانید پارتیشن های شیشه ای را برای جداکردن اتاق نشیمن از اتاق غذاخوری، اتاق‌خواب، سرسرا، آشپزخانه و غیره قرار دهید.

مزایا

آنها توسط قاب‌های آلومینیومی یا چوبی پشتیبانی می‌شوند.

آنها اتاق نشیمن را بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

این پارتیشن ها به‌راحتی قابل جابه‌جایی هست و می‌توان آن را باتوجه‌به فضاهای جدیدتر با آشفتگی کمتر دوباره پیکربندی کرد.

مزایای پارتیشن شیشه‌ای در اتاق نشیمن

آنها نور طبیعی بیشتری را به فضا وارد و پخش می‌کنند، بنابراین نیازی به نور اضافی نیست.

پارتیشن های شیشه‌ای به‌عنوان یک نقطه کانونی جذاب عمل می‌کند.

آنها مقرون‌به‌صرفه‌تر و کم‌هزینه تراز دیوار خشک سنتی هستند و برای نصب نیازی به مصالح و کنده‌کاری ندارند.

آنها در بسیاری از گزینه‌ها (ضد صدا، موتوردار، انعکاس نور، کشویی و غیره)، رنگ‌ها و سبک‌ها موجود هستند تا ظاهری مدرن و شیک به فضای شما ببخشند.

تمیزکردن و نگهداری آنها آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری اسپری سرکه مخلوط با آب و یک‌پارچه نرم است.

آنها فاقد حریم خصوصی هستند اما می‌توانید با استفاده از پرده یا انتخاب رنگ مات یا طرح‌دار آن را جبران کنید.

 

طرح‌های مختلف برای استفاده از پارتیشن شیشه‌ای

• طراحی پارتیشن شیشه‌ای افکت سه‌بعدی اتاق نشیمن

این پارتیشن شیشه ای با افکت سه‌بعدی از کف تا سقف کاملاً جادویی به نظر می‌رسد. اتاق نشیمن را از سایر فضاهای خانه جدا می‌کند و همچنین مکمل پنجره بزرگ سفید است. قاب پارتیشن به‌گونه‌ای طراحی شده است که عمق و درام بصری زیادی به این اتاق می‌دهد. مبلمان با رنگ روشن، چراغ‌های آویزان و فضای داخلی مینیمالیستی نیز ظرافت موردنیاز را به ارمغان می‌آورند.

• پارتیشن شیشه‌ ای برای اتاق نشیمن

چه کسی گفته است که شما باید فقط از یک نوع شیشه برای پارتیشن اتاق نشیمن استفاده کنید؟ پارتیشن شیشه‌ ای طراحی شده نیمه آجری برای اتاق نشیمن از شیشه‌های آبی یخی و شیشه بازتابنده تشکیل شده است. فضای اتاق نشیمن را زیباتر می‌کند و آن را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. کاملاً با لامپ‌های صنعتی درخشنده روی سقف و کف‌پوش کرم رنگ ترکیب می‌شود. کوسن‌های طرح‌دار و گل‌دار نیز عنصری از سبک را به این منطقه می‌بخشند.

• پارتیشن شیشه‌ ای بین اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری

اگر فضای کافی در خانه ویلایی خود دارید تا تخیل خود را آزمایش کنید، طرح پارتیشن شیشه‌ای کشویی بین اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری گزینه خوبی برای امتحان کردن است. آنها به طور مؤثر اتاق ناهارخوری و مناطق چمن را مشخص می‌کنند. این امر باعث می‌شود تا مقدار زیادی از نور خورشید به داخل سرازیر شود و باعث می‌شود از همه طرف به‌صورت بصری با فضای باز ارتباط برقرار کنید. همچنین به کل منطقه یک محیط الهام‌بخش برای مردن می‌دهد.

• درب‌های پارتیشن شیشه ای تاشو

درب‌های پارتیشن شیشه‌ ای تاشو با فریم سفید یکی از بهترین ایده‌های کاربردی برای اتاق نشیمن است. پانل‌های چرخشی انعطاف‌پذیر و نوآورانه روی قاب به طور نامحسوس مرزها را ایجاد می‌کنند و همچنین حسی پیچیده و شهری را به چشم‌انداز اتاق می‌بخشند. استفاده از آنها آسان است زیرا فقط باید هر زمان که خواستید آنها را باز کنید. آنها یک پس‌زمینه متضاد ایده‌آل برای بیرون آمدن از مدل مبلمان و دکورهای زرد و قهوه‌ای فراهم می‌کنند.

طرح‌های پارتیشن شیشه‌ای در اتاق نشیمن

• پارتیشن شیشه‌ای بین اتاق نشیمن و آشپزخانه

این نوع طرح پارتیشن بین اتاق نشیمن و آشپزخانه شیک و روشن به نظر می‌رسد. به‌عنوان یک شکاف فیزیکی عمل می‌کند، اما همچنین دو ناحیه را از نظر بصری به هم متصل نگه می‌دارد. درعین‌حال که به‌خوبی با چراغ‌های صنعتی و مبلمان با رنگ سفید هماهنگ می‌شود، حال و هوای شیک و مدرن به دکوراسیون داخلی می‌دهد.

• پارتیشن شیشه ای رنگی با قاب چوبی بین اتاق نشیمن و سرسرا

با این پارتیشن چوبی و شیشه‌ای رنگ‌آمیزی شده برای اتاق نشیمن، عنصر سنتی و دنج را به خانه خود بیاورید. این درخشش ملایمی را به اتاق نشیمن با نورهای بسیار زیبا که از میان آنها می‌لغزند، ایجاد می‌کند. این فضای اجتماعی را از سرسرا جدا می‌کند و به زیبایی با دکوراسیون اتاق با تم کرم و قهوه‌ای مطابقت دارد.

در مجموع پارتیشن شیشه‌ای زندگی و جذابیت زیادی را به اتاق نشیمن شما می‌آورند و آن‌ها را به مناطق شیک تبدیل می‌کنند؛ بنابراین تیم مهندسی کاژه پیشنهاد می‌کند دیوارهای جداکننده جامد قدیمی را رها کنید و خلاقیت خود را به کار بگیرید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response