پارتیشن شیشه ای موسسات حقوقی ; تقسیم بندی فضا با دیوارهای شیشه ای

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پارتیشن شیشه ای و تقسیم بندی فضای موسسات حقوقی

بررسی کاربرد پارتیشن شیشه ای در فضای موسسات حقوقی

پارتیشن شیشه ای با تفکیک فضا، امکان جداسازی بخش های مختلف را فراهم می کند. یک موسسه حقوقی به سه بخش اصلی تقسیم بندی می شود که هر بخش دارای اعضای مختلف با وظایف مختلف می باشد. اتاق شیشه ای به روزترین و به صرفه ترین دکوراسیون داخلی می باشد که اجرا و نصب آن در مدت زمان کوتاه صورت می گیرد. سه بخش اصلی یک موسسه حقوقی شامل بخش حقوقی، بخش اجرایی و بخش ارتباطی می شود. بازسازی ساختمان و پارتیشن بندی فضای داخلی موسسه، امکان دسترسی افراد به هر بخش را آسان تر می کند. دکوراسیون کاژه توانسته با طراحی نوین و با استفاده از حداکثر فضا، محیطی شیک و لوکس را برای مشتریان خود خلق کند. ساخت پارتیشن شیشه ای برای اتاق جلسات، اتاق مشاوره، اتاق بایگانی و حتی اتاق رایانه کاربرد دارد.

پارتیشن بندی فضای داخلی با کم ترین امکانات
پارتیشن بندی فضای داخلی با کم ترین امکانات

تقسیم بندی بخش حقوقی موسسات حقوقی با استفاده از پارتیشن بندی

اجرای پارتیشن شیشه ای در بخش حقوقی: بخش حقوقی یک موسسه حقوقی از هیات مدیره، مدیر حقوقی، وکلا، کارآموزان وکالت، مشاورین حقوقی و دستیار خدمات حقوقی تشکیل شده است. وظیفه تمام افراد مشخص و متفاوت از سایرین می باشد. از این رو تفکیک اعضای هر بخش، درست ترین کار ممکن است تا علاوه بر افزایش تمرکز کارمندان، امنیت اطلاعات مراجعین نیز حفظ شود.

• پارتیشن هیات مدیره

هیات مدیره موسسات حقوقی جمعی از شرکا هستند که در زمینه های تقسیم سود و زیان، تشریفات انحلال موسسه و صلاحیت ها و اختیارات مدیر حقوقی با یکدیگر جلسه برگذار می کنند. پارتیشن شیشه ای فضایی عایق در برابر صوت را برای برگذاری جلسات فراهم می کند.

• مدیر حقوقی

وظیفه مدیر حقوقی نظارت بر بخش هایی چون مالی، منابع انسانی، تجهیزات و خدمات فنی و رایانه ای، روابط عمومی و مدیریت بخش فناوری اطلاعات می باشد. از این رو نیاز است که دید گسترده و وسیعی بر کارمندان و اعضای تیم موسسه داشته باشد. پارتیشن شیشه ای جزو آن دسته از دکوراسیون داخلی هایی است که دید وسیعی را برای مدیران فراهم می کند.

• وکلا

قائدتا وکلای یک موسسه حقوقی نیازمند فضای تخصیص یافته هستند تا با تمرکز به پرونده ها رسیدگی کنند. اتاق شیشه ای با انعکاس نوری بالایی که دارد، محیطی روشن برای مطالعه و رسیدگی به پرونده ها تهیه می کند. عایق صوت بودن این نوع دکوراسیون داخلی بخاطر شیشه ی به کار رفته در ساخت آن، می باشد.

• کارآموزان وکالت

کارآموزان وکالت با وکلای سرپرست خود، به صورت نیم وقت و ساعتی فعالیت می کنند و بابت این فعالیت از مدیر موسسه، حقوق دریافت می کند. پارتیشن شیشه ای امکان نظارت بر کار کارآموزان وکالت را آسان تر می کند.

• مشاورین حقوقی

اتاق شیشه ای فضایی آرام جهت ارائه مشاوره حقوقی به مراجعین فراهم می کند. ارائه مشاوره به مراجعین در موسسات حقوقی مرحله ی حساسی به حساب می آید؛ چرا که پس از آن مراجعین تصمیم به ارجاع پرونده می گیرند. علاوه بر شیوه ی ارائه مشاوره، محیط مشاوره اهمیت بالایی دارد، اینکه گفت وگو در فضای ایمن باشد، عوامل موثری هستند.

• دستیار خدمات حقوقی

دکوراسیون کاژه با طراحی اتاق شیشه ای با قیمت های مناسب، محیط داخلی موسسه را تفکیک می کند و با تخصیص فضا به دستیار خدمات حقوقی، امکان جمع آوری و دنبال کردن سرنخ های پرونده های موجود را فراهم کرده است.

پارتیشن شیشه ای و تقسیم بندی بخش حقوقی یک موسسه حقوقی
پارتیشن شیشه ای و تقسیم بندی بخش حقوقی یک موسسه حقوقی

تقسیم بندی بخش اجرایی موسسات حقوقی با استفاده از اتاق شیشه ای

اجرای پارتیشن شیشه ای در بخش اجرایی: بخش اجرایی وظیفه ارائه گزارش کار، بررسی گردش مالی و تنظیم قرارهای ملاقات را دارد. بخش اجرایی دارای سه زیرمجموعه است که شامل مدیر داخلی، منشی، مدیر مالی و حسابدار می شود.

• مدیر داخلی

مدیر داخلی وظیفه ارائه گزارش به مدیر حقوقی مجموعه را دارد. مدیر داخلی همانند مدیر حقوقی نیازمند دید گسترده و وسیع به روند کاری افراد مجموعه دارد که وجود اتاق مانع از دید کامل می شود.

• پارتیشن شیشه ای منشی

بازسازی ساختمان با استفاده از پارتیشن شیشه ای و ایجاد فضاهای تفکیک شده، نفوذ صوت به هر قسمت را به حداقل می رساند. از این رو سر و صدایی ایجاد شده از طرف منشی موسسه، آزاردهنده نیست.

• مدیر مالی و حسابدار

وظیفه مدیر مالی و حسابدار کاملا متفاوت از تیم یک موسسه حقوقی است. دکوراسیون کاژه محیط موجود را با طراحی درست تقسیم بندی می کند تا هر بخش یک موسسه حقوقی فعالیت خود را به طور کامل انجام دهند.

پارتیشن شیشه ای بخش اجرایی یک موسسه حقوقی
پارتیشن شیشه ای بخش اجرایی یک موسسه حقوقی

تقسیم بندی بخش ارتباطی موسسات حقوقی با استفاده از پارتیشن شیشه ای

اجرای پارتیشن شیشه ای در بخش ارتباطی: این بخش شامل دو زیر مجموعه به نام های بخش خدمات فنی، رایانه ای و اجرایی و بخش روابط عمومی و خدمات موکلین می باشد. عمدتا خدمات بخش ارتباطی با تلفن و رایانه انجام می شود و کاری جدا از سایر بخش ها می باشد. خوشبختانه پارتیشن شیشه ای امکان جداسازی و تفکیک فضا را مهیا کرده است.

مزایای پارتیشن بندی فضای داخلی موسسات حقوقی

1- تفکیک و تخصیص محیط کاری

2- حذف نویزها و سر و صدای اضافه هر بخش

3- اجرای راحت، آسان و کم هزینه دکوراسیون داخلی

4- افزایش تمرکز و دقت کارمندان و در نتیجه افزایش بهره وری

5- استفاده از حداکثر فضای موجود در ساختمان

6- ایجاد دید گسترده و وسیع

7- ایجاد زمینه مناسب جهت نظارت مدیران بر کار تیم موسسه

8- جلوه بیشتر و شکیل شدن محیط داخلی موسسه حقوقی

9- حفظ حریم شخصی کارمندان

10- حفظ امنیت مراجعه کنندگان

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته