پارتیشن شیشه ای دکوراتیو با شیشه های تزئینی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پارتیشن شیشه ای دکوراتیو با شیشه های تزئینی

راهنمای انتخاب پارتیشن شیشه ای دکوراتیو

پارتیشن شیشه ای دکوراتیو یک تقسیم کننده و جدا کننده محوطه با حفظ محدوده دیده می باشد. این گونه جدا کننده در حال حاضر در دفاتر و نهاد های اداری از طرفداران زیادی برخوردار است. برای تقسیم بندی محوطه های داخلی از همدیگر راه حل های متنوعی نظیر دیوارکشی یا پارتیشن وجود دارد. پارتیشن ها می توانند از چوب ، فلز، آلومینیوم، شیشه و… باشند.

همانگونه که می دانید و ذکر شد در حال حاضر در ادارات از پارتیشن شیشه ای اکثرا استفاده می شود و این جداکننده از طرفداران بسیاری برخوردار است. جهت پی ریزی و راه اندازی این مدا کننده در منزل یا فضای اداری خود می توانید از شرکت کاژه مشاوره بگیرید . بکارگیری از این نوع پارتیشن مزایا و فواید بسیاری دارد که سبب می شود امروزه به جای دیوار های گچی از این مدل جدا کننده ها استفاده کنند.

اهمیت استفاده از پارتیشن شیشه ای دکوراتیو

با توسعه فناوری و معماری در دکوراسیون داخلی و خارجی، فضاهای عمومی و منازل مسکونی بکارگیری از اقسام شیشه های تزیینی و دکوراتیو به منزله ابزار های پر کاربرد در مکان های متنوع توسعه یافته است. اقسام پارتیشن شیشه دکوراتیو با ملاحظه به نوع آن، مدل و رنگ متمایز به منزله یک لوازم تزیینی جهت بخش های متنوعی از آپارتمان مطلوب است و بکار برده می شود.

شیشه های دکوراتیو و تزیینی در سایز و اشکال متنوع به منزله تزیین درب و پنجره، در محوطه داخلی ساختمان به عنوان پارتیشن و یا نمای خارجی آپارتمان های متنوع کاربرد دارند. شیشه های دکوراتیو به منزله المانی جذاب و زیبا دست مهندسان و معماران را در چیدمان داخلی و ایجاد محیطی شیک در خانه ها باز می گذارند.

انواع پارتیشن شیشه ای دکوراتیو

انواع پارتیشن شیشه ای دکوراتیو

پارتیشن شیشه ای دارای انواع متنوعی به شرح زیر می باشد:

• تک جداره

تک جداره با تلفیق مواد متنوعی چون شیشه ، آلومینیوم و ام دی اف تولید می شود که شما می توانید آنها را در اندازه های کوتاه ،بلند و نیمه بلند سفارش دهید. یکی از توانایی های این نوع پارتیشن امکان ارائه آن در رنگ ها و مدل های متنوع می باشد.

• دو جداره

یکی از انواع پارتیشن شیشه ای می توان به دو جداره اشاره کرد. دو جداره همانگونه که از نام آن پیدا است از ۲ جداره داخل و خارج با محوطه خالی میان دیواره ها پی ریزی شده است که می توان این محوطه خالی را با ابزاری نظیر پرده ، کرکره و … پر نمود. از پرکاربردترین فواید این نوع پارتیشن شیشه ای می توان به عایق صوتی اشاره کرد که آرامش را در این محوطه به خوبی برای افراد فراهم می سازند. در این صورت کاملا طبیعی است که این پارتیشن عایق حرارتی مناسب تری نسبت به سایر مدل های مشابه ایجاد کند.

پارتیشن شیشه ای - کاژه

• ثابت و متحرک

یکی دیگر از انواع پارتیشن شیشه ای می توان به پارتیشن ثابت و متحرک اشاره کرد که یکی از بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. در این گونه از پارتیشن بایستی بدانید که آیا می خواهید فضا و محوطه اداری یا منزل شما دارای دکوری ثابت بلش یا تصور می کنید به مرور زمان تمایل دارید چیدمان خود را عوض کنید و گاهی اوقات محوطه را بزرگ یا کوچک نمایید که در این صورت پارتیشن متحرک بهترین گزینه می تواند برای شما باشد. در این صورت با توجه به محوطه و چیدمانی که دوست دارید و مسلما بودجه موردنظرتان نوع پارتیشن شیشه ای خود را می توانید انتخاب نمایید.

کاربرد پارتیشن شیشه ای دکوراتیو

در حال حاضر پارتیشن شیشه ای نه فقط در ادارات و مراکز تجاری بکار برده می شود بلکه در خیلی از خانه ها و ساختمان های شیک در زمان ساخت یا بازسازی ساختمان به جای استفاده از دیوارهای آجری و سیمانی از این نوع پارتیشن جهت جداسازی محوطه های متنوع استفاده می شود.

این نوع جدا کننده شیشه ای جهت جداسازی و تفکیک محیط راهروها و اتاق های اداری بکار برده می شود. بعضی از اشخاص جهت ایجاد یک محیط خاص و جداگانه در حمام، شیشه ای این پارتیشن ها را بکار می برند. از سویی دیگر این جداکننده ها در خیلی از رستوران ها، مراکز خرید، هتل هاو…. هم بکار برده می شوند.استفاده از پارتیشن شیشه ای در محیط اداری و موسسات سبب می شود تا افزون بر جداسازی بخش ها، سرو کار پرسنل با هم نیز وجود داشته باشد و نور بهتری در محیط ایجاد شود. این مسئله می تواند سبب بالا رفتن راندمان و تمرکز پرسنل هم شود.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته